DA OSVOJIM NA LOTTU

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Post Postao/la alice » 04 lip 2009 17:04

ja jesam pogodila sve brojeve- ali u različitim kombinacijama. sad kad uzmete u obzir da sam igrala svih deset kombinacija... i nisam baš nešto sretne ruke... buuu... za tih tridesetpet kuna mogla sam popit dvije,tri pive! :x

afrathevamp

Post Postao/la afrathevamp » 14 lip 2009 21:13

Da osvojim toliki iznos sigurno bi pukla.
Bolje da četvero osvoji po 10 miljuna međukojima i ja nego jedna osoba 40.

Što bi s novcem- pametnim uglaganjem make myself independent for life, a prije svega toga put oko svijeta....na dulje vrijeme...oko pola godine.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 14 lip 2009 22:15

uzela bih novac i otisla.
zvir i bestimja.

noise
Postovi: 1465
Pridružen/a: 16 ruj 2006 00:43

Post Postao/la noise » 14 lip 2009 23:16

platila bih porez... :o
slika
I take pleasure in...

U trenutku kad sam poceo pisati ovu recenicu iskreno sam pomislio da imam nesto zanimljivo reci, kad ono, evo kamo to vodi.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 15 lip 2009 01:39

stvarno bih se ustrtala jer bih znala da su tu neke nadnaravne moci upetljale prste.... :o

jerbo ne igram loto... :shinner:
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 15 lip 2009 02:00

sa loto lovom? blesavo, ali totalno blesavo. shvatila bih to kao nešto extra, na što se nije računalo i na što nemam pravo.

u biti igrala bih se djeda mraza, osnovala bih djed mraz zakladu (fond za najperverznije poklone) koja bi oplodila te novce raznim ulaganjima i tako mogla funkcionirati "zauvijek".zaposlila bih hrpu ljudi čisto da nemam na grbači to igranje Boga i da mi netko potrebit ne promakne. personalni hir i đir bio bi mi ostavljanje svega i svačega ispred ulaznih vrata poznatima. tko si što želi našao bi tamo.

sve bi bilo anonimno do bola. jer jebo "dobro djelo" koje si si istetovirao na čelo.

sebi bih ostavila 2 milijuna- 1. za raspiždivanje, plitko, površno i bahato, zabava, krstarenja, putovanja, rent-a-aston martin... ma tko zna, možda bi se svelo na party od 200.000kn. ili kupovinu 1000 kinder jaja...
2. kao kapital, jer najteže je zaraditi prvi milijun.
mislim da bi mi trebalo strašno puno vremena da uopće zagrabim u tu hrpu ali sama činjenica da ona postoji dala bi mi ugodan osjećaj sigurnosti.

isuse, bila bih najsretniji luđak na svijetu.
zapravo, uopće ne želim dobiti na lotu. ogorčena kapitalizmom i konzumerizmom a u strahu od toga da mi se djed mraz ideja ne ostvari najbolje.
ali da se zajebem i uplatim listić, puff sigurno ne bih bila normalna. a vjerujem da bi me ludilo tog tipa jako usrećilo.
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

Avatar
Hellsing
Postovi: 31
Pridružen/a: 14 lip 2009 10:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Izgubljena u vremenu i prostoru...zasad.

Post Postao/la Hellsing » 16 lip 2009 09:58

tehnikatehnikatehnikatehnikatehnikatehnikatehnikatehnika
tehnikatehnikatehnikatehnika i samo tehnika.

I naravno platit meštru da popravi oparat za suđe -.-' ...
You call it anti-social, I call them Blues. Now shut the fuck up and leave me, and my whiskey the hell alone...for cryin' out loud already...

It might look like I'm doing nothing, but at the cellular level I'm really quite busy..

Avatar
combiii
Postovi: 59
Pridružen/a: 20 svi 2009 17:43

Post Postao/la combiii » 22 lip 2009 01:12

kad sam bila mala, mama i tata su dali i bratu i meni po 1 listić.
kad je bilo izvlačenje vikala sam da sam dobila...naravno, imala sam brojeve, al po cijelom listicu, ne u kombinaciji.

al još se sjećam onog sjaja u tatinim očima.. koji je vrlo brzo nestao. :roll:

lulu
Postovi: 89
Pridružen/a: 04 svi 2008 11:16

Post Postao/la lulu » 19 srp 2009 21:25

Instinct je napisao/la:Pomogla nekim ljudima da riješe financijsku situaciju. Proputovala cijeli svijet. Kupila si 2-3 kuće u najljepšim mi državama. Kupila vilu na moru.
....
I ne,nisam igrala lotto :D

hahah za te sve želje bi ti trebalo više nego "skromnih" 10 milja eura (hrv lutrija).

on topic: proputovala neke zemlje, podjslila lovu s bližnjima, otvorila bih veliki miješani lgbt klub s par floorova pa kada bi se lova nakupila, otvorila bih gay i lez zasebne klubove koji nebi zaostajali za onima iz nyc-a.
ostatak u nekretnine te ostatke ostataka (barem milju kuna) na knjižicu. :D

i ne igram loto, vjerujem da ću jednog dana to moći bez lota :D

Avatar
Miki
Postovi: 299
Pridružen/a: 03 stu 2005 17:27
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Miki » 19 srp 2009 21:31

noise je napisao/la:platila bih porez... :o
Kakav porez? :o
slika

afrathevamp

Post Postao/la afrathevamp » 19 srp 2009 21:54

bi pukla nakon nekog vremena najvjerojatnije.......bolje da deset ljudi osvoji milijun nego jedan desete miljuna....i da, porez koji se plaća je velik...
prvo bi trebala skužiti pravila igre...... :?

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 19 srp 2009 23:20

afrathevamp je napisao/la: prvo bi trebala skužiti pravila igre...... :?
jako lako uzmes babin broj rodjenja, zbrojis ga, pa unda, djedin, i to podijelis, dobiven broj, pomnozis koliko su imali djece i taj broj zaokruzis u stupcu, nakon toga cacin i materin i podijelis koliko je i vas u kuci zaokruzis ponovno,, to su dva broja, da bi bar vratila uloze 7/39..pomoz ti Boze, "nabodes" ostalih pet..skuzila :D uopce nije tesko,..samo zaokruzis ili prekrizis :D

Plague

Post Postao/la Plague » 20 srp 2009 07:46

Ja mislim da bi bila totalno kul,
jer sam si inace bas kul
i ne sokiram se uopce...
NOT!
Mislim da bi se prvo onesvijestila
a onda zrigala od muke.

Odgovorite