Snimatelj s uvredljivom majicom dobio otkaz!

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 05 kol 2009 13:21

ow rules

lulu
Postovi: 89
Pridružen/a: 04 svi 2008 11:16

Post Postao/la lulu » 05 kol 2009 14:19

Ameli je napisao/la:
lulu je napisao/la:u jednu ruku je malo nepristojno doći s takvom majcom no RTL se fkt podnio pederasto da mu daju otkaz.
sve u svemu nije to u redu.
dal je ljudski, dal je humano, ono sto "oni" rade nama..zar su njihove greske, a kao sto sami ste se uvjerili. toliko su nebitne, da jedna recenica kako rece tam, gradjanskog neposluha( ja bi rekla, gradjanskog posluha), je bitna javne opomene, otkaza ili sto ja znam..sjebali su drzavu u ime " NACIONALIZMA", dirali su najdublje osjecaje, a za to vrime, dirali su NASU djedovinu, radnicka mjesta, i sve sto za zivot triba..zar takve triba POSTOVAT, UVAZAVAT, zar one koji po Titovim tj AVNOJ-skim granicama, "prihvacaju" dok zazivaju "Pavelica" i pohode na Blajburg..ja bila najveci IDIOT, al Gamad nas jebe sa nacionalizmom, koji bi triba biti vecu ( jebes Amere), dok laprdaju jezikom RUKAMA KRADU...koga?
da, ali hrvatski građani su najveći krivci jer nisu ništa poduzeli nego samo SJEDE doma i gunđaju protiv svih pa i samih sebe.
ne podupirem političare no mi smo im pružili priliku jer nitko nije ustao i reako dosta pa zato i koriste situaciju.

Zita

Post Postao/la Zita » 05 kol 2009 15:25

ako je on "direktor" u svojoj firmi a ujedno i radi te zaradjuje snimanjem za rtl samim prekidom suradnje on ostaje bez love. pogotovo ako mu je to jedina suradnja koju ima.
a to mi je skoro pa jednako otkazu jer gubi mjesecni priliv love :osica:

a to koju ce majcu obuc moj mehanicar ili ce biti bez majce pa pokazivati perzijanera uopce nije moj problem i zaboli me zivo
dokle god radi svoj posao kako treba jebe mi se ima li majicu sa duginim bojama, slikom marihuane, isusa ili sa ndh (sto u mom slucaju zaista ima) ili ovim sto si ti napisala. mene jednostavno tuda odjeca ne vrijeda.
i da-nije bas analogija ;)

Zita

Post Postao/la Zita » 05 kol 2009 15:36

i ne vidim zasto bi sad trebalo izbjegavati nekoga radi njegove majice. ako idemo po toj logici onda bi svi koji mrze/ne podnose/ne prihvacaju itd homoseksualce trebali izbjegavati one koji imaju majice sa duginim bojama. ljudi koji ne zele/ne vole djecu bi trebali izbjegavati ikakve kontakte sa onima koji imaju majicu sa likom svog djeteta itd
glupost
jebote ak cemo se ic ubijat oko majica onda smo gluplji nego sto sam mislila
tak da je moj odgovor: ja bi odvela auto na popravak mehanicaru koji zna svoj posao neovisno o majcama koje nosi

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 06 kol 2009 16:29

Zita je napisao/la:ako je on "direktor" u svojoj firmi a ujedno i radi te zaradjuje snimanjem za rtl samim prekidom suradnje on ostaje bez love. pogotovo ako mu je to jedina suradnja koju ima.
to je vec njegov problem i problem njegove firme. On kao direktor je i odgovorna osoba i ako je izgubio posao znaci da tu firmu lose vodi....
Jer mu je u tom trenutku bilo vaznije da ispadne frajer nego da obavi uslugu kako spada.
To isto ko da me ti unajmis da ti radim sajt, a ja na njega umjesto onoga sto ti hoces nakeljim Gotovina - heroj a ne zlocinac. Cini mi se da bi vrlo brzo zavrsila suradnju samnom. I naravno, bolio bi te klinac jel mi to jedini posao ili nije.
Zita je napisao/la:a to mi je skoro pa jednako otkazu jer gubi mjesecni priliv love :osica:
Direktor i vlasnik firme je jedini odgovoran da li ce firma imati posla ili ce propasti.
Niti je RTL socijalna ustanova, niti je privatna tvrtka snimatelja socijalno ugrozeno gradjanstvo.
Zita je napisao/la:a to koju ce majcu obuc moj mehanicar ili ce biti bez majce pa pokazivati perzijanera uopce nije moj problem i zaboli me zivo
dokle god radi svoj posao kako treba jebe mi se ima li majicu sa duginim bojama, slikom marihuane, isusa ili sa ndh (sto u mom slucaju zaista ima) ili ovim sto si ti napisala. mene jednostavno tuda odjeca ne vrijeda.
i da-nije bas analogija ;)
Ne vrijedaja ni RTL-ovce tudja odjeca, ali ih vrijedja da se netko u njihovo ime i za njihov racun kurci. On je tamo bio akreditiran od RTL-a a ne od svoje firme i ako je zelio zadrzati posao trebao se ponasati u skladu sa ugovorom.

Elem, ti mozda neces odjebati mehanicara ali ja bih ga svakako odjebala. No on nikako ne bi imao pravo kukati okolo kako sam mu samo zbog ustaske majce uskratila posao jer je moje pravo da trosim novce kako ja hocu i da ih ne dajem ustasama. Isto tako RTL - kao privatna firma ima pravo odabrati firmu s kojom ce suradjivati.

Sve drugo vezano za politicare koji kradu, bankrot drzave, nesposobnui bagru hadezejovsku (brijem da ni esdepejovska nije bolja) i sl. ne opravdava manipulaciju da tip okolo kuka kako je dobio otkaz kada to nije istina.

Vjerovati njemu je sjasi kurta da uzjasi murta.
Oni su u stvari isti....
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 06 kol 2009 16:34

ogovor na drugi post:

Nitko nije napisao da bi netko nekog trebao ubiti zbog majce
Majca je potpuno nebitna.
Bitno je da tip dreci kako je zbog majce dobio otkaz a to nije istina.

Ne samo da ga nije dobio zbog majce - NIJE GA UOPCE DOBIO.
To je bitno.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 06 kol 2009 18:21

pozitivna informacija..nego ow, puno znas vezano uz rtl???...necu pitat, faca si,,usput, nabijen one, koji ne stoje iz "svojih"..u kratko vrime rtl, "ogradjuje se"..sad mi nit najmanje neide ona prica, kako vlasnik, nema pojma, o tome sto mu radnici rade?? sjetimo se Rudanice i TvN...za malo "sjaja" tudje guze dam...tako nekako ide..danas svak se ogradjuje,...ma da,.. javni mediji nesmiju imat svoje misljenje, oni su tu samo ka tanja t. u loto..:-dragi gradjani, slijedeci je broj 10, (mada nama kuglica)..broj bez broja, hahaha :o , bljuje mi se :roll:

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 07 kol 2009 09:58

Ne uopce nista ne znam vezano za RTL.

Znam da ta TV kuca nije drzavna, znam da ima svoju uredjivacku politiku, da se financira putem reklama i da posluje u okviru Zakona o elektronickim medijima a konkretno za ovaj slucaj relevantan je ugovor koji je potpisan i zakon o obveznim odnosima.

I znam da u poslovnom svijetu nema mjesta emocijama vec sve odnose i dogadjaje uvjetuje cisti interes.
Za ovu pricu ostalo uopce nije vazno.

Gledajuci ove dogadjaje kroz prizmu emocija (sto vas dosta ovdje radi) i same pridonosite tome da netko koristi vase emocije da bi proveo svoje ciljeve.

Mnogima je Cvirn sad heroj, simpatican, podrzavaju ga i daju mu osobine koje on nema. Kada se za neko vrijeme ispostavi da je tip prilicno prizeman manipulant i da sve radi zbog osobne koristi, onda ce svi po njemu pljuvati.

Ja u stvari uopce ne branim ni rtl, ni jadru. Pokusavam samo ukazati kako ljudi lako nasjednu manipulaciji, osobito kada je u taj dogadjaj upetljan netko tko im je potpuno antipatican.
Pa ispada da je jadra bad girl a Cvirn good boy, a ja tvrdim da to sto je jadra bad girl nije dokaz da je on good boy.
Covjek koji je vlasnik firme a laze javnost o otkazu ne moze biti good - vec je, ako ne i gori, a ono barem isti kao ucesnici price (jadra i rtl)
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Zita

Post Postao/la Zita » 07 kol 2009 10:37

heroj :o boze sacuvaj
za heroja treba puno vise

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 07 kol 2009 16:19

tip za ovu pricu uopce nije bitan. bitna je reakcija jedne kuce koja reagira zato jer se eto premijerki nekaj nije svidlo. who the fuck is she? ukratko> supci.

Zita

Post Postao/la Zita » 07 kol 2009 17:05

call_me_slut je napisao/la:tip za ovu pricu uopce nije bitan. bitna je reakcija jedne kuce koja reagira zato jer se eto premijerki nekaj nije svidlo. who the fuck is she? ukratko> supci.
apsolutno

Avatar
calypso
Postovi: 586
Pridružen/a: 23 lip 2007 20:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la calypso » 07 kol 2009 19:40

call_me_slut je napisao/la:tip za ovu pricu uopce nije bitan. bitna je reakcija jedne kuce koja reagira zato jer se eto premijerki nekaj nije svidlo. who the fuck is she? ukratko> supci.
Upravo tako,i nije mi jasno kako neki to ne kuze!
"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes, but in having new eyes."

FOR ONE HUMAN BEING TO LOVE ANOTHER,THAT IS PERHAPS THE MOST DIFFICULT OF ALL OUR TASKS...THE WORK FOR WHICH ALL OTHER WORK IS BUT PREPARATION

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 08 kol 2009 13:18

totalno potpisujem ow i napokon neko odskakanje i osvjezenje od uobicajenih, plicih razmisljanja.

P.s. Ne, nisam hadezeovka

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 08 kol 2009 13:56

call_me_slut je napisao/la:tip za ovu pricu uopce nije bitan. bitna je reakcija jedne kuce koja reagira zato jer se eto premijerki nekaj nije svidlo. who the fuck is she? ukratko> supci.
kuca je privatna pa moze reagirati kako hoce...
druga bi stvar bila da se radilo o drzavnoj televiziji za koju svi placamo pretplatu.
onda bi to sve poprimilo sasvim drugu dimenziju i sumnja u zloupotrebu bi bila sasvim opravdana.
s obzirom da se radi o privatnoj kuci, vlasnici ili oni koje su vlasnici ovlastili mogu raditi sto god hoce ako pri tome ne krse zakone.
Cinjenica je da zakon nisu ih prekrsili a to da li su zbog toga supci ili ne uopce nije bitno.
Oni su ionako kuca na kojoj politike imas taman toliko koliko stane u prvih 5 minuta vijesti.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

iwy
Postovi: 108
Pridružen/a: 30 ruj 2008 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: somewhere

Post Postao/la iwy » 08 kol 2009 14:15

ja sam uvijek za slobodu mišljenja...pa kaj ak je čovjek došao u takvoj majici. da sam na jadrankinom mjestu, pukla bih od smijeha. a ovo za otkaz, fakat mi je glupo...to je vlada nekaj sredila ili ne, ali uglavnom je to pod utjecajem vlade. :spava:

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 08 kol 2009 16:09

i ja sam za slobodu misljenja, ali ovdje se uopce ne radi o slobodi misljenja...
Da sam vlasnik RTL-a i ja bih mu otkazala suradnju (nije bilo otkaza pa ti nema sta biti glupo), jer mi ne bi palo na pamet da placam nekoga tko ce pod mojim logotipom izigravati frajera.
nek izvoli to izigravati pod svojim logotipom i nek si to vrijeme sam placa.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 08 kol 2009 17:23

Ako se ne radi o slobodi mišljenja, onda se radi o slobodi govora. Iako znaš što mislim o potonjem, ponavljam - RH nema u svome zakonu verbalni delikt.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 09 kol 2009 13:41

tamara3 je napisao/la:Ako se ne radi o slobodi mišljenja, onda se radi o slobodi govora. Iako znaš što mislim o potonjem, ponavljam - RH nema u svome zakonu verbalni delikt.
on nije ni na koji nacin sankcioniran u smislu verbalnog delikta.

To isto kao da ja radim honorarno za H-alter pa se pojavim na Prajdu sa halterovim mikrofonom i natpisom na majci: pedercine zatvorite se u svoja 4 zida. Onda glavni peder to vidi i prigovori mi. (svi znamo da bi to u tom slucaju bilo daleko daleko vise od prigovora)

H-alter ce me naravno potjerati u klinac i raskinuti samnom ugovor a to nema veze ni sa glavnim pederom ni sa slobodom misljenja ni sa verbalnim deliktom.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 10 kol 2009 09:09

Zakonski nije, no RTL mu je otkazao suradnju.
Elem, sankcioniran je zbog toga što mu je pisalo na majici i možda će upravo zbog toga snositi posljedice u smislu ugrožene egzistencije.

A analogije ti baš i nisu neke, jer u njima izostavljaš kontekst vremena u kojem se ovo događa, kao i vrlo specifične okolnosti u kojima se ova vukojebina od zemlje nalazi. Da je sve u redu ili bar prividno u redu, okej. Ali nije.

Nadalje, sjednice vlade nisu nikakve čajanke zatvorenog tipa koje se odvijaju u jadrankinu dnevnom boravku. Vladu plaćamo mi (pa tako i Cvirn ili kako mu je već ime), daklem, technically speaking, oni su naši zaposlenici kojima smo dali svoj glas (ja nisam, čisto da pojasnim), a time i povjerenje i novac.
Meni moj šef može doći u bilo kojem trenutku i reći kako nije zadovoljan mojim radom jer na to ima pravo. Naime, on me plaća.

Da je kosorica stvarno velika žena, mogla je to izvesti na najmanje pet elegantnih načina, napraviti si vrhunski PR i još pritom natjerati snimatelja da njemu bude neugodno.
Ovako je ispala onakva kakva jest - egocentrična gotovo kao i njezin prethodnik, uvrijeđena baba, djevojčica koju je dečko iz razreda povukao za kosu pa ga je onda o'ma išla tužit učiteljici. I demonstrirala moć, što je odlika totalitarnih sustava.

Avatar
calypso
Postovi: 586
Pridružen/a: 23 lip 2007 20:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la calypso » 10 kol 2009 19:46

tamara3 je napisao/la:Zakonski nije, no RTL mu je otkazao suradnju.
Elem, sankcioniran je zbog toga što mu je pisalo na majici i možda će upravo zbog toga snositi posljedice u smislu ugrožene egzistencije.

A analogije ti baš i nisu neke, jer u njima izostavljaš kontekst vremena u kojem se ovo događa, kao i vrlo specifične okolnosti u kojima se ova vukojebina od zemlje nalazi. Da je sve u redu ili bar prividno u redu, okej. Ali nije.

Nadalje, sjednice vlade nisu nikakve čajanke zatvorenog tipa koje se odvijaju u jadrankinu dnevnom boravku. Vladu plaćamo mi (pa tako i Cvirn ili kako mu je već ime), daklem, technically speaking, oni su naši zaposlenici kojima smo dali svoj glas (ja nisam, čisto da pojasnim), a time i povjerenje i novac.
Meni moj šef može doći u bilo kojem trenutku i reći kako nije zadovoljan mojim radom jer na to ima pravo. Naime, on me plaća.

Da je kosorica stvarno velika žena, mogla je to izvesti na najmanje pet elegantnih načina, napraviti si vrhunski PR i još pritom natjerati snimatelja da njemu bude neugodno.
Ovako je ispala onakva kakva jest - egocentrična gotovo kao i njezin prethodnik, uvrijeđena baba, djevojčica koju je dečko iz razreda povukao za kosu pa ga je onda o'ma išla tužit učiteljici. I demonstrirala moć, što je odlika totalitarnih sustava.

:respekt: :respekt: :respekt: :respekt:
"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes, but in having new eyes."

FOR ONE HUMAN BEING TO LOVE ANOTHER,THAT IS PERHAPS THE MOST DIFFICULT OF ALL OUR TASKS...THE WORK FOR WHICH ALL OTHER WORK IS BUT PREPARATION

Plague

Post Postao/la Plague » 10 kol 2009 23:22

tamara3 je napisao/la:
Da je kosorica stvarno velika žena, mogla je to izvesti na najmanje pet elegantnih načina, napraviti si vrhunski PR i još pritom natjerati snimatelja da njemu bude neugodno.
Ovako je ispala onakva kakva jest - egocentrična gotovo kao i njezin prethodnik, uvrijeđena baba, djevojčica koju je dečko iz razreda povukao za kosu pa ga je onda o'ma išla tužit učiteljici. I demonstrirala moć, što je odlika totalitarnih sustava.
S ovim se slazem, s ostalim bas i ne...
Vec sam dala svoje misljenje pa necu opet...

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 11 kol 2009 09:23

ja cekam da kosorica odreagira na neku od ustaskih majica koje svako malo gledamo na raznim televizijskim kucama, pa tako i na hrt-u za koji placam jebeno veliku pretplatu, pa se nikome nis ne dogodi i ne razvlaci se to ko krepana macka po medijima. e, kad doticna srebrenka reagira na to, onda cemo pricat o demokraciji i slobodama raznim. prije toga me ne jebe ni ona ni njen postupak ni rtl ni nista drugo.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 23 kol 2009 09:45

tamara3 je napisao/la:Da je kosorica stvarno velika žena, mogla je to izvesti na najmanje pet elegantnih načina, napraviti si vrhunski PR i još pritom natjerati snimatelja da njemu bude neugodno.
Tko je uopce ikad tvrdio da je Kosorica velika zena? Uostalom, netko tko bi bio stvarno kapacitet u ljudskom i moralnom smislu nikada se ne bi uclanio u kaljuzu kakva je adeze.

Ali to uopce ne opravdava Cvirnovo manipuliranje u vezi otkaza.
Ona je lujka (sto je uvijek i bila) a Cvirn je manipulator.
Po meni - ista govna :spava:
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 23 kol 2009 09:48

lana je napisao/la:ja cekam da kosorica odreagira na neku od ustaskih majica
To ces docekati - nikad....
jer ruku na srce u adezeju ima previse ustasa a ona si nece dopustiti da im se zamjeri ;)
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 25 kol 2009 09:50

e, pa onda nista od duplih kriterija. ako mogu ustaske majice, koje su ipak protuustavne i protuzakonite, onda mogu i sve ostale. steta samo da ovaj narod nema malo francuskog gradjanskog štiha i naviku protesta pa da se next day pojavilo pol miljona ljudi u istim takvim majicama. u ovakvim situacijama u kakvoj se hrvatska sad nalazi (a ja mislim da su nam govna dosla puno dalje nego sto mislimo) poanta JE u brojnosti-jedan izdvojeni slucaj tipa koji iz ovih ili onih razloga (samopromocije takodjer, naravno) obuce takvu majicu nece nista ucinit osim traca od dva, tri dana. ali vidjet cemo s ovim prosvjedima. sorry, admins, ovo je vec off. :)

Odgovorite