"Ana s psihijatrije na ulicu: Više sam gladna nego sita"

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

"Ana s psihijatrije na ulicu: Više sam gladna nego sita"

Post Postao/la Popeye » 05 ožu 2010 22:26

http://www.vecernji.hr/zivot/lezbijka-a ... nak-105747

Što je u međuvremenu učinjeno za Anu, kako se društvo, koje je dopustilo da se tada još djevojčici prekine djetinjstvo i oduzme mladosti, odužilo toj nesretnoj djevoci? Gotovo nikako.

– Sada ću biti mjesec dana kod prijateljice, poslije... Ne znam. Probat ću je pitati da ostanem još malo duže. Živjela sam neko vrijeme s curom, ali nismo mogle plaćati postanarstvo pa se ona vratila roditeljima – slegnula je ramenima Ana, za koju roditelji, kao ni dvije sestre, ne pitaju.


ova me stvar neopisivo deprimira. ali sam jos vise bijesan.

danas sam razgovarao s loricama, zagreb pride ce nekako pokusati pomoci. nije u redu da su ana i lorice ostavljene same u ovome.

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Re: "Ana s psihijatrije na ulicu: Više sam gladna nego sita"

Post Postao/la nika » 05 ožu 2010 23:19

Jep, nesto ziher i mi mozemo...
Zbelama je npr i tak u glavnom dovoljno da kazes da s negdje pije i tulumari. Ako se dogovori tak nesto, a da bar dio love ide u njenu korist...?
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: "Ana s psihijatrije na ulicu: Više sam gladna nego sita"

Post Postao/la komad kruha » 09 ožu 2010 19:07

a ja sam čula da ona ne želim imati ništa s roditeljima koji pak pokušavaju stupiti u kontakt s njom :/


cijela ta priča je tako nekako čudna i mučna i tužna.


u svakom slučaju, drago mi je da se Zagreb Pride uključuje i da će Ana primiti pomoć koja joj je potrebna.
kaj te hiče?

Odgovorite