dijete s lezbijkom...

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
benjamin72
Postovi: 4
Pridružen/a: 07 sij 2008 16:27

dijete s lezbijkom...

Post Postao/la benjamin72 » 07 sij 2008 17:43

heja, djevojke! aj da ne tlacim predugo. ja sam kulturan i obrazovan tip od 35 godina, izvan gay krugova i gay stereotipa. vec nekoliko godina intenzivno osjecam potrebu za time da postanem otac. poznati su mi svi oni argumenti koji bi govorili protiv ideje da gay muskarac postane otac u ovom vremenu i na ovom mjestu. no, bez obzira na to, poceo sam intenzivno razmisljati o tome u onom trenutku u kojem sam shvatio da sasvim sigurno nije rijec o ispunjavanju neke praznine unutar onoga sto jesam, vec o istinskoj potrebi, ili instinktu, nazovite to kako hocete. tada mi je i postalo jasno da cu pokusati uciniti sve kako bi do toga i doslo. nemam pojma, ovaj post vjerojatno je prvi korak prema tom cilju...

ima li na ovom sajtu neka draga zenska dusa sa slicnim razmisljanjima?

Zita

Post Postao/la Zita » 07 sij 2008 18:00

sigurno ih ima i iskreno se nadam da ces naci neku slicnu ;)
pozdrav

p.s. offtopici i zezancija u ovoj temi su strogo zabranjeni!

Avatar
lunalestat
Postovi: 266
Pridružen/a: 26 ruj 2007 21:19
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la lunalestat » 07 sij 2008 21:09

razmisljam..i imam potrebu u dogledno vrime postat mama, rodit i okusit sve to..
uvijeti: 180-187 cm, 90ak kg, IQ-barem nadprosjećan ako ne i genijalan.. crna kosa, zelene oći, obiteljsku anamnezu, redovita alimentacija, druženje s klincem svaki vikend i pola praznika..
+dopuštenje moje žene...+uvati me onaj 1 put u godini kad ovuliram..
Ako sve ovo uspiješ--moja mama će bit n ajsretnija baka na svitu..

Malo san :osica: :osica: .. adrvajz--SRETNO :)
luna

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Re: dijete s lezbijkom...

Post Postao/la nika » 09 sij 2008 08:03

benjamin72 je napisao/la:heja, djevojke! aj da ne tlacim predugo. ja sam kulturan i obrazovan tip od 35 godina, izvan gay krugova i gay stereotipa. vec nekoliko godina intenzivno osjecam potrebu za time da postanem otac. poznati su mi svi oni argumenti koji bi govorili protiv ideje da gay muskarac postane otac u ovom vremenu i na ovom mjestu. no, bez obzira na to, poceo sam intenzivno razmisljati o tome u onom trenutku u kojem sam shvatio da sasvim sigurno nije rijec o ispunjavanju neke praznine unutar onoga sto jesam, vec o istinskoj potrebi, ili instinktu, nazovite to kako hocete. tada mi je i postalo jasno da cu pokusati uciniti sve kako bi do toga i doslo. nemam pojma, ovaj post vjerojatno je prvi korak prema tom cilju...

ima li na ovom sajtu neka draga zenska dusa sa slicnim razmisljanjima?
mua. al ja vec imam kandidata za oca. al cu imati ziher i nekih nejasnoca vezanih uz to.
mozda da napises u par rijeci kako si ti to sebi zamislio. ne sad zato da te iznapadamo kako zelis ukrasti dijete itd, nego cisto da vidimo kako ti to vidis.
npr. dal bi htio da klinac zna za vasu orijentaciju, il bi pokusao da ne zna, dal bi sira familija znala itd.
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

benjamin72
Postovi: 4
Pridružen/a: 07 sij 2008 16:27

Post Postao/la benjamin72 » 09 sij 2008 12:36

tenks na odgovoru! prije svega mislim da je citava ova stvar vrlo intimna i potpuno individualna, tako da je strasno tesko stvarati planove ili ugovarati stvari unaprijed. ovog trenutka jos uvijek ne postoji konkretna zenska osoba koja bi bila zainteresirana za ovu opciju, pa tako ne postoji ni njezina strana citave price. u tom smislu, svako moje planiranje ili zamisljanje stvari unaprijed, bez te druge osobe i njezinog stava o citavoj stvari, te nase zajednicke konkretne situacije, u cjelini mi se cini jednostavno neozbiljnim. :)

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 09 sij 2008 16:35

razmisljam dal da ista napisem,mislim da nije potriba,osim...ako su ti namjere iskrene onda benjamine skidan ti kapu i nadan se da ce biti nesto od toga...sretno..

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 09 sij 2008 20:49

Good luck! Al s detaljnim dogovorima, duznostima, da situacija bude svima sasvim jasna, a ne da klinac sluzi ko ping-pong loptica.

benjamin72
Postovi: 4
Pridružen/a: 07 sij 2008 16:27

Post Postao/la benjamin72 » 10 sij 2008 17:18

potpuno se slazem s tobom, lana i tenks! hvala i svim djevojkama koje su mi se do sad javile s jako pozitivnim komentarima i dobrim zeljama... :)

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 16 sij 2008 09:13

jednom prije je već bila ista tema.

benjamin- radi se isto o tebi ili?


U svakom slučaju sretno!
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

benjamin72
Postovi: 4
Pridružen/a: 07 sij 2008 16:27

Post Postao/la benjamin72 » 17 sij 2008 16:37

nisam do sad otvarao ovu temu, ali drago mi je cuti da postoji jos ljudi koji razmisljaju na slican nacin...
tenks, pozdrav!

Odgovorite