frustracija

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
mimi888
Postovi: 20
Pridružen/a: 16 pro 2012 18:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

frustracija

Post Postao/la mimi888 » 16 pro 2012 19:35

Naslov i nije baš neki, štoviše, pesimističan je, ali moram se osloboditi jedne male frustracije. Mislim da sam se zatreskala u svoju susjedu koja živi blizu mene...razgovori su nam postali dugotrajniji, imamo slična razmišljanja, čudo jedno. Ali, ima jedan mali problem, a to je da je udana. Šalje mi one pozitivne signale, muž joj naslućuje da mi se njegova žena sviđa..POLUDJET ĆU! No, kad je vidim, još mi je gori problem da na sve to zaboravim i prepustim se osjećajima, a cura je jednostavno predivna...ma sve, sve na njoj, u njoj... Sumnjam da je ovdje, ali meni je bar lakše što sam sve ovdje napisala....barem malo.... :mukajezeva: :mukajezeva: :mukajezeva:

backspace

Re: frustracija

Post Postao/la backspace » 16 pro 2012 19:47

mimi888 je napisao/la: sve na njoj, u njoj...
Ovo zapne mom povrsnom umu. Nema veze s temom. Ili tobom. It's just sex. Nista osobno.

Nego sad, vezano za tebe i temu.. Znas sto cu ti rec, zadnje vrijeme ovdje vlada inflacija bisexualki u raznim odnosima/situacijama, tako da bi se mozda mogle malo povezati. Mozda nadete neki nacin kojim bi se makar frustracija rijesila. Kaj mislis?

mimi888
Postovi: 20
Pridružen/a: 16 pro 2012 18:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: frustracija

Post Postao/la mimi888 » 16 pro 2012 19:49

backspace je napisao/la:
mimi888 je napisao/la: sve na njoj, u njoj...
Ovo zapne mom povrsnom umu. Nema veze s temom. Ili tobom. It's just sex. Nista osobno.

Nego sad, vezano za tebe i temu.. Znas sto cu ti rec, zadnje vrijeme ovdje vlada inflacija bisexualki u raznim odnosima/situacijama, tako da bi se mozda mogle malo povezati. Mozda nadete neki nacin kojim bi se makar frustracija rijesila. Kaj mislis?
u kom smislu, sorry, baš i nisam skužila? ;) nisam na forumu, tek od danas, tak odlučih...malo pojasni. :)

backspace

Re: frustracija

Post Postao/la backspace » 16 pro 2012 20:00

Tek danas i odmah te ja uzmem na red. TOTALNO IMAS SRECE :D
E sad... Kak mislis u kom smislu mislim?
Jesi napravila dir po temama u ovom podforumu? Ak nisi, kuzim, meni je trebalo mjesec dana da nadem logout botunčić.

Ok, sad za istač... Prođiraj tu po temama i vidi.. Dosta biseksualki pise/trazi nes ovih dana. Ja si volim mislit da sve mene traze, ali sje... mi tu misao detaljnim opisima ljudi i situacija.
Ako imas jos kakovo pitanje, samo pitaj. Imam sve odgovore, koje nemam izmislim.

mimi888
Postovi: 20
Pridružen/a: 16 pro 2012 18:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: frustracija

Post Postao/la mimi888 » 16 pro 2012 20:07

backspace je napisao/la:Tek danas i odmah te ja uzmem na red. TOTALNO IMAS SRECE :D
E sad... Kak mislis u kom smislu mislim?
Jesi napravila dir po temama u ovom podforumu? Ak nisi, kuzim, meni je trebalo mjesec dana da nadem logout botunčić.

Ok, sad za istač... Prođiraj tu po temama i vidi.. Dosta biseksualki pise/trazi nes ovih dana. Ja si volim mislit da sve mene traze, ali sje... mi tu misao detaljnim opisima ljudi i situacija.
Ako imas jos kakovo pitanje, samo pitaj. Imam sve odgovore, koje nemam izmislim.

na stranu šale, kaj ti misliš o ovome? kakav savjet bi mi dobro došao? ;)

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: frustracija

Post Postao/la slapa » 16 pro 2012 20:11

koje ti to "one pozitivne signale" šalje?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

mimi888
Postovi: 20
Pridružen/a: 16 pro 2012 18:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: frustracija

Post Postao/la mimi888 » 16 pro 2012 20:15

slapa je napisao/la:koje ti to "one pozitivne signale" šalje?

ok, ne želim preuveličavati da će nešto biti, ali ono, nije uglavnom fobične. ono, smiješak uzvraća kad joj se i ja nasmiješim, pogledava me kad ju ne gledam, priča sa mnom, dodiruje me nježno, a i ona naslućuje...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: frustracija

Post Postao/la Kroacija » 16 pro 2012 20:19

postoji sansa da si ufilmala. :cameraman:

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: frustracija

Post Postao/la roadkill » 16 pro 2012 20:19

Sto se babi tilo... :D
bring your mind into my head...

mimi888
Postovi: 20
Pridružen/a: 16 pro 2012 18:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: frustracija

Post Postao/la mimi888 » 16 pro 2012 20:20

invalid_user je napisao/la:postoji sansa da si ufilmala. :cameraman:
a to znači da blefira? :wow:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: frustracija

Post Postao/la slapa » 16 pro 2012 20:21

ne, to znači da ti zbog crusha na nju možda tumačiš njenu osobnost i otvoreno ponašanje kao znakove koji to nisu. samo ispitujemo mogućnost da si možda zabrijala. :skeptik:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

mimi888
Postovi: 20
Pridružen/a: 16 pro 2012 18:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: frustracija

Post Postao/la mimi888 » 16 pro 2012 20:23

slapa je napisao/la:ne, to znači da ti zbog crusha na nju možda tumačiš njenu osobnost i otvoreno ponašanje kao znakove koji to nisu. samo ispitujemo mogućnost da si možda zabrijala. :skeptik:
možda, teško će mi ići je zaboravljat... :mukajezeva:

backspace

Re: frustracija

Post Postao/la backspace » 16 pro 2012 20:33

mimi888 je napisao/la:
backspace je napisao/la:Tek danas i odmah te ja uzmem na red. TOTALNO IMAS SRECE :D
E sad... Kak mislis u kom smislu mislim?
Jesi napravila dir po temama u ovom podforumu? Ak nisi, kuzim, meni je trebalo mjesec dana da nadem logout botunčić.

Ok, sad za istač... Prođiraj tu po temama i vidi.. Dosta biseksualki pise/trazi nes ovih dana. Ja si volim mislit da sve mene traze, ali sje... mi tu misao detaljnim opisima ljudi i situacija.
Ako imas jos kakovo pitanje, samo pitaj. Imam sve odgovore, koje nemam izmislim.

na stranu šale, kaj ti misliš o ovome? kakav savjet bi mi dobro došao? ;)
Dakle govorim ti kao ja. Subjekt. Ona je udana. U mojim ocima ne postoji. Dakle, žmirila bih u njenom drustvu. Nikakvi pogledi, nikakvi dodiri, teraj muzu i budi sretna s njim... Samo nek ti kaze kad odlazi, najavi da je razgovor gotov, da znas kad oci mozes opet otvoriti.
Moze sad da ja tebe pitam nesto... To sto je ona udana i ti znas tog coveka... Kako to ti gledas? Zasto ljudima toliko cesto ne smetaju stvari koje meni smetaju? U kome je problem osim u onom tko pita? Mimi? :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: frustracija

Post Postao/la slapa » 16 pro 2012 20:33

^
jasno da je u tebi problem! :D udane žene su in ovih dana.


mimi...
stavi situaciju malo racionalno na papir.

kolika je vjerojatnost da s njom ikad budeš u sretnoj vezi i kakve će sve posljedice iz toga izaći? ne samo njen muž, možda ima klince, kako bi tvoji roditelji na to reagirali ako je i njima susjeda, ako se radi o manjem mjestu da ni ne spominjem kako bi sredina reagirala da se pročuje...

ako misliš da je vaša sretna veza teško ili nikako izvediva nemoj se ni mučiti mislima što da radiš, bolje se makni od nje dok se ne ohladiš. ako vidiš scenarij u kojem možete biti sretne onda ispipaj situaciju, pričaj s njom, natukni joj...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

backspace

Re: frustracija

Post Postao/la backspace » 16 pro 2012 20:37

slapa je napisao/la:na tebi, u tebi... No problem!
:D

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: frustracija

Post Postao/la omnia » 16 pro 2012 20:38

mimi888 je napisao/la: Ali, ima jedan mali problem, a to je da je udana.
Otkad je to problem? :hideunderrock:

No, da, šalu na stranu, koliko je tebi, a koliko njoj godina, ako smijem pitat? Ne mislim da je razlika bitna, ali to isto daje neki kontekst cijeloj priči.

backspace

Re: frustracija

Post Postao/la backspace » 16 pro 2012 20:39

Njoj je 22. A drugoj 27.
Koji je kontekst? :D

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: frustracija

Post Postao/la omnia » 16 pro 2012 20:41

Kontekst je da susjeda dotičnu ne doživljava ko dijete, razlika je majušna :D

Aven

Re: frustracija

Post Postao/la Aven » 16 pro 2012 21:01

Skupi hrabrosti i pričaj s njom. Prije toga svakako budi spremna na sve scenarije.

Žderanje/frustracija će svakako kraće trajati nego da slušaš ljude koji nemaju pojma tko je ona, što misli i osjeća/da li je sretna u tom braku ili nije...ili si stvaraš u glavi iluziju koja možda nema nikakve veze s realnim stanjem.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: frustracija

Post Postao/la Bash » 16 pro 2012 21:19

mimi888 je napisao/la:
slapa je napisao/la:koje ti to "one pozitivne signale" šalje?

ok, ne želim preuveličavati da će nešto biti, ali ono, nije uglavnom fobične. ono, smiješak uzvraća kad joj se i ja nasmiješim, pogledava me kad ju ne gledam, priča sa mnom, dodiruje me nježno, a i ona naslućuje...
di se nalazite? idete na kave ili obavljate komunikaciju po hodnicima u zgradi? je li ti ona ikad pričala o nečemu osobnom u svom životu? možda joj je samo zabavno flertat, a posli to prepričava mužu. osim ako ste si jako jako dobre i znaš njen privatni život i znaš da ona to ne bi dalje lajala, ne bi preporučila da joj otvoreno kažeš da ti se sviđa, pogotovo jer ste susjedi.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: frustracija

Post Postao/la Ameli » 16 pro 2012 21:56

možda je jedino i jedina draž
baš u tom koketiranju, sve ostalo,..
lako moguće razočarenje ???
:read:

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: frustracija

Post Postao/la black.cat » 17 pro 2012 08:21

ma, odj... to! sex, sex, sex,... pa bi ti se uvukla pod kozu pa bi ona mozda tebi rekla ovako u kontekstu rekla:"a, ja sam u braku..." ima ih more slobodnih, samo ih treba nac.

mimi888
Postovi: 20
Pridružen/a: 16 pro 2012 18:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: frustracija

Post Postao/la mimi888 » 17 pro 2012 09:43

backspace je napisao/la:
mimi888 je napisao/la:
backspace je napisao/la:Tek danas i odmah te ja uzmem na red. TOTALNO IMAS SRECE :D
E sad... Kak mislis u kom smislu mislim?
Jesi napravila dir po temama u ovom podforumu? Ak nisi, kuzim, meni je trebalo mjesec dana da nadem logout botunčić.

Ok, sad za istač... Prođiraj tu po temama i vidi.. Dosta biseksualki pise/trazi nes ovih dana. Ja si volim mislit da sve mene traze, ali sje... mi tu misao detaljnim opisima ljudi i situacija.
Ako imas jos kakovo pitanje, samo pitaj. Imam sve odgovore, koje nemam izmislim.

na stranu šale, kaj ti misliš o ovome? kakav savjet bi mi dobro došao? ;)
Dakle govorim ti kao ja. Subjekt. Ona je udana. U mojim ocima ne postoji. Dakle, žmirila bih u njenom drustvu. Nikakvi pogledi, nikakvi dodiri, teraj muzu i budi sretna s njim... Samo nek ti kaze kad odlazi, najavi da je razgovor gotov, da znas kad oci mozes opet otvoriti.
Moze sad da ja tebe pitam nesto... To sto je ona udana i ti znas tog coveka... Kako to ti gledas? Zasto ljudima toliko cesto ne smetaju stvari koje meni smetaju? U kome je problem osim u onom tko pita? Mimi? :D
kad srce govori, razum šuti, rekla bi dobra stara izreka. :touched:
slapa je napisao/la:^
jasno da je u tebi problem! :D udane žene su in ovih dana.


mimi...
stavi situaciju malo racionalno na papir.

kolika je vjerojatnost da s njom ikad budeš u sretnoj vezi i kakve će sve posljedice iz toga izaći? ne samo njen muž, možda ima klince, kako bi tvoji roditelji na to reagirali ako je i njima susjeda, ako se radi o manjem mjestu da ni ne spominjem kako bi sredina reagirala da se pročuje...

ako misliš da je vaša sretna veza teško ili nikako izvediva nemoj se ni mučiti mislima što da radiš, bolje se makni od nje dok se ne ohladiš. ako vidiš scenarij u kojem možete biti sretne onda ispipaj situaciju, pričaj s njom, natukni joj...
moji je roditelji ne poznaju, a ovo o sredini...ne zanima me što će sredina govoriti ma o bilo kojem scenariju da se radilo, došla sam u godine kad mi je to najmanje važno, nisam više u pubertetu da si mislim koliko sam kul okolini ili ne. e sad da sve ispadne onako pozitivno na kraju za mene, neću biti ni prva ni zadnja koja bi ušla u vezu s udanom ženom. primjera po novinama dosta. :ubergeek:
omnia je napisao/la:
mimi888 je napisao/la: Ali, ima jedan mali problem, a to je da je udana.
Otkad je to problem? :hideunderrock:

No, da, šalu na stranu, koliko je tebi, a koliko njoj godina, ako smijem pitat? Ne mislim da je razlika bitna, ali to isto daje neki kontekst cijeloj priči.
ma meni je 25, njoj 29. nismo tako balave, a ni ona nije toliko stara da je mogu zaboraviti... :D

Saša je napisao/la:Skupi hrabrosti i pričaj s njom. Prije toga svakako budi spremna na sve scenarije.

Žderanje/frustracija će svakako kraće trajati nego da slušaš ljude koji nemaju pojma tko je ona, što misli i osjeća/da li je sretna u tom braku ili nije...ili si stvaraš u glavi iluziju koja možda nema nikakve veze s realnim stanjem.
hvala ti na ovom savjetu, napokon netko tko se nije šalio. ma, pričekat ću još malo kako će se razviti situacija, očito, ili ću se ja ohladiti ili će se naš odnos produbiti, zasad neću odustati od druženja s njom. :feelingfree:
Bash je napisao/la:
mimi888 je napisao/la:
slapa je napisao/la:koje ti to "one pozitivne signale" šalje?

ok, ne želim preuveličavati da će nešto biti, ali ono, nije uglavnom fobične. ono, smiješak uzvraća kad joj se i ja nasmiješim, pogledava me kad ju ne gledam, priča sa mnom, dodiruje me nježno, a i ona naslućuje...
di se nalazite? idete na kave ili obavljate komunikaciju po hodnicima u zgradi? je li ti ona ikad pričala o nečemu osobnom u svom životu? možda joj je samo zabavno flertat, a posli to prepričava mužu. osim ako ste si jako jako dobre i znaš njen privatni život i znaš da ona to ne bi dalje lajala, ne bi preporučila da joj otvoreno kažeš da ti se sviđa, pogotovo jer ste susjedi.
dobre smo prijateljice. kad kažem prijateljice, onda idemo na kave, razgovaramo o svemu...ali, nismo one najbolje. pričala mi je o osobnom, o svemu pomalo iz njenog života. nije da nije ravnodušna prema flertanju, voli flertati iako ima muža. možda se samo poigrava sa mnom, nije ni to isključeno, makar nije ništa poslije govorila mužu, on je sam nešto zaključio i naslućuje, pa vidim da je stalno s njom kad sam ja u blizini. hoću reći, totalno je druga osoba kad je s nji, a totalno druga kad je sa mnom...u smislu gesti. negativne kad je s njim, a pozitivne kad je sa mnom.

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: frustracija

Post Postao/la hops » 17 pro 2012 11:03

nisam uspjela nigdje uhvatiti, ali - jel se ona mozda rastaje?

mimi888
Postovi: 20
Pridružen/a: 16 pro 2012 18:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: frustracija

Post Postao/la mimi888 » 17 pro 2012 11:12

hops je napisao/la:nisam uspjela nigdje uhvatiti, ali - jel se ona mozda rastaje?
ne, ne rastaje se. čini se tako, ali ne kažem to zbog mene, nego zbog činjenice općenito tako.

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: frustracija

Post Postao/la hops » 17 pro 2012 11:15

da se rastaje, onda bih rekla- trebat ce ti zivaca i strpljenja.
a ovak bih rekla - makni se, jer uglavnom zene koje i pricaju da se rastaju/ce se rastati - u 90% slucajeva to ne naprave iz...raznih razloga.
ako ova ni ne prica... onda nemas sta cekati.
osim ako se mislis zadovoljiti eventualnim povremenim sexom do kojeg mozda nikada ni ne dode, a ti ces camiti cekajuci...

Aven

Re: frustracija

Post Postao/la Aven » 17 pro 2012 13:05

mimi888 je napisao/la: zasad neću odustati od druženja s njom.
To ima smisla dok te ne ometa u svakodnevnom životu koji se odvija van okvira vaših druženja.

U suprotnom ako se ova akutna frustracija počne pretvarati u kroničnu, najbolje je da to riješiš što prije, na način koji je najbolji za tebe, uzimajući u obzir sve okolnosti.

U mom mikrokozmosu se frustracije rješavaju na način da se energija usmjeri na izvor frustracije jer bih u suprotnom mogla ispizditi na ljudima i situacijama
koji/e nemaju veze s onim što me muči. I nekako sam uvjerena da je to najbolji način jer vidim na šta liče oni koji potiskuju. : D

Nadam se da je ta žena racionalna i povjerljiva osoba, a ne jedna od onih koja u sklopu dokonosti bračnog života za zabavu vlastitog ega flerta ili se poigrava s drugima.
To ćeš svakako ti koja se družiš s njom moći bolje procijeniti. Od onih za koje procjeniš da se poigravaju čim čim dalje, tim tim bolje bez obzira jesu li u braku, vezi ili bezveze. : D

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: frustracija

Post Postao/la Billie Deadwilder » 17 pro 2012 13:32

mimi888 je napisao/la:ok, ne želim preuveličavati da će nešto biti, ali ono, nije uglavnom fobične. ono, smiješak uzvraća kad joj se i ja nasmiješim..
She is just being nice. *party.pooper*

mimi888
Postovi: 20
Pridružen/a: 16 pro 2012 18:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: frustracija

Post Postao/la mimi888 » 18 pro 2012 16:15

Billie Deadwilder je napisao/la:
mimi888 je napisao/la:ok, ne želim preuveličavati da će nešto biti, ali ono, nije uglavnom fobične. ono, smiješak uzvraća kad joj se i ja nasmiješim..
She is just being nice. *party.pooper*
kada pokušava biti ljubazna prema meni, to joj očito jaaaaaako dobro ide da bih se mogla još 100 puta zaljubiti u nju. :touched:

Avatar
Lena Plava
Postovi: 189
Pridružen/a: 26 stu 2012 22:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Lokacija: Zagreb

Re: frustracija

Post Postao/la Lena Plava » 18 pro 2012 16:52

Neću te odgovarat od ičega jer nikako nisam kvalificirana za to. :kamikaza: I inače najčešće kažem ljudima da ne misle previše i da se samo bace na glavu jer je život kratak, prekratak (to se odnosi na sve u životu). :)

Ali ću napomenuti ipak dvije stvari (jer to inače ne bih bila ja :D):
1. ako se upustiš u ovako nešto moraš u startu računati na mogući nepovoljan razvoj događaja i da je mogućnost da se sjebeš vrlo, vrlo velika! Ako ti je to ok, onda uživaj dok traje...
2. imam dva pravila kojih se strogo držim u životu: prvo, nikako i ni pod kojim uvjetima se ne smijem i ne želim spetljati s nekim iz ulaza/zgrade. Jednostavno, I do not piss where I sleep :); i drugo, vrlo slično, ne petljam s ljudima s kojima radim. Ista logika kao u prethodnom zapravo.
Damaged people are dangerous. They know they can survive.

Odgovorite