Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Avatar
GLC95
Postovi: 2940
Pridružen/a: 29 tra 2019 19:24
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la GLC95 » 06 lip 2019 08:29

Tesko,ni zimi nisan bolesna

Kad si zadnji put bila bolesna?
Ne jebe lijep nego uporan :)

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Extravagant_style » 06 lip 2019 08:33

Nisam taj tip... Volim ravnopravnost u odnosu... Ne treba me se sponzorirati, a još manje volim nekog sponzorirati...

Edit išla su pitanja dalje .. ne volim govoriti o bolesti..

Što si radila prošlog ljeta? :-))))
gimme some more...

lastresort

Re: Pitaj me

Post Postao/la lastresort » 06 lip 2019 08:37

isto što i pretprošle i što ću ove, ne volim govoriti o ljetu
što si jela za doručak a što pila

Avatar
GLC95
Postovi: 2940
Pridružen/a: 29 tra 2019 19:24
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la GLC95 » 06 lip 2019 08:38

Nisan nista jos,danas se preskace dorucak,a popila par casa vode

Jesi na poslu ili se odmara?
Ne jebe lijep nego uporan :)

lastresort

Re: Pitaj me

Post Postao/la lastresort » 06 lip 2019 08:40

kući, popodnevna sam
voliš li paški sir, čiji ti je naj

Avatar
GLC95
Postovi: 2940
Pridružen/a: 29 tra 2019 19:24
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la GLC95 » 06 lip 2019 08:43

Nisan neki fan sireva,draze mi suhomesnato

Ides van veceras?
Ne jebe lijep nego uporan :)

lastresort

Re: Pitaj me

Post Postao/la lastresort » 06 lip 2019 08:45

naravno da ne
šta ti je mater zadnje kupila iako si joj sto puta rekla da ti to ne kupuje

adamica

Re: Pitaj me

Post Postao/la adamica » 06 lip 2019 08:49

Vitamine :D
Odnosno zadnje magnezij. A stalno joj govorim da mi prestane kupovat te dodatke sve slabo pijem, a kolicina koju imam samo raste. A kad kazem da slabo pijem, tek sam tada najebala :D

A tvoja?

Avatar
GLC95
Postovi: 2940
Pridružen/a: 29 tra 2019 19:24
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la GLC95 » 06 lip 2019 08:51

Carape,zena uzivljena u carape,ako nema bar 10 pari neotvorenih,nije nista napravila

Nosis kozne jakne?
Ne jebe lijep nego uporan :)

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 06 lip 2019 08:58

Ne

Kakva si kad si ljuta? Budes stroga, vices, svadas se, usutis, budes pasivno agresivna, radis drame, trpas pod tepih i pravis se da je sve ok, pricas dok osoba s druge strane ne zaspe od duzine monologa... kaj kak

lastresort

Re: Pitaj me

Post Postao/la lastresort » 06 lip 2019 08:59

fejk kožne da
ed nabrojim ti sve mane po spisku , možda povišenim tonom al bez deranja
koji komad odjeće si kupila i nikad odjenula jer nikako nije došlo pogodno vrijeme za to

adamica

Re: Pitaj me

Post Postao/la adamica » 06 lip 2019 09:02

Neku gay polo majicu. Jucer sam rekla frendici da cu joj dati to. Nije mi jasno koji klinac sam si to kupila. Em ne volim kragne, em je predebela i ako je kratkog rukava. Em to nije moj stil.

A ti?

lastresort

Re: Pitaj me

Post Postao/la lastresort » 06 lip 2019 09:04

rozonarančastu suknju s crnim remenom, cause još nisam stigla a nije ni za poso ni trening prikladna jel
koliko košulja imaš i koje boje dominiraju

Avatar
GLC95
Postovi: 2940
Pridružen/a: 29 tra 2019 19:24
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la GLC95 » 06 lip 2019 09:07

6 komada

Crna,roza,crvena,2 bijele i nesto sivkasto

Koliko cesto "izgoris" na plazi?
Ne jebe lijep nego uporan :)

lastresort

Re: Pitaj me

Post Postao/la lastresort » 06 lip 2019 09:18

pa često al ne jako na plaži nego prvo sunce kad me uhvati u proljeće nespremnu
koji zaštitni faktor koristiš

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la call_me » 06 lip 2019 10:23

50. A onda polako spustam do 40. Living on the edge i te sheme.
Gdje ces na GO i kad? Bonus: znas li sta je K15?

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Extravagant_style » 06 lip 2019 10:43

Godišnji u osmom... Nisam ga još isplanirala...

Ne znam što je K15..


Što ti trenutno nedostaje? Može bit svar, osoba, osjećaj..ili već šta
gimme some more...

lastresort

Re: Pitaj me

Post Postao/la lastresort » 06 lip 2019 10:45

tri dana godišnjeg

koliko ti treba da se razbudiš ujutro

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Pitaj me

Post Postao/la fuji ix » 06 lip 2019 11:58

Trudim se razbuditi u najkraćem roku. Nekad mi uspije,a nekad i ne.

Kako najviše voliš jesti hobotnicu? Ili pripremiti je?

lastresort

Re: Pitaj me

Post Postao/la lastresort » 06 lip 2019 12:26

jest na salatu a pripremit ju znam samo za ispeć...loša sam s ribom i ostalim morskim stanovnicima šmrc
voliš li pašticadu

F5 F5
Postovi: 140
Pridružen/a: 09 svi 2019 12:59
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la F5 F5 » 06 lip 2019 13:49

Volim pasticadu

Cije narjecje ti je sexy?

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la Lagadema » 06 lip 2019 15:36

Od naših majke mi niti jedno
Španjolski jezik mi je sexy :D


Koji jezik ti je sexy?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
GLC95
Postovi: 2940
Pridružen/a: 29 tra 2019 19:24
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la GLC95 » 06 lip 2019 15:43

Arapski

Gledas neku seriju?
Ne jebe lijep nego uporan :)

hanna123
Postovi: 306
Pridružen/a: 04 vel 2016 14:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la hanna123 » 06 lip 2019 16:26

Gentlman Jack

Koju ti gledas?

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la tratinčica » 06 lip 2019 16:29

Catch 22 mi je savrsenstvo samo takvo, samo je zavrsila sezona :(
Sada planiram gledati black mirror. <3

Jesi gledala bandersnatch? I?

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me

Post Postao/la standalone » 06 lip 2019 16:49

Ne. Jel to počela nova sezona black mirrora? :kokice:
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la tratinčica » 06 lip 2019 18:11

Yes. :touched: i nakon ocajne cetvrte sezone mislim da se napokon vracaju na staro. Prva je pogledana i dobra je.

Kako najvise volis gubiti vrijeme?

adamica

Re: Pitaj me

Post Postao/la adamica » 06 lip 2019 18:17

Na crolu, spokoj mi umu :brainless:

Na koga si zadnje crush imala?

KLEOPATRA
Postovi: 944
Pridružen/a: 21 sij 2011 20:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me

Post Postao/la KLEOPATRA » 06 lip 2019 18:19

Na jednu divnu curku :)
Jesi zaljubljive prirode?

Avatar
GLC95
Postovi: 2940
Pridružen/a: 29 tra 2019 19:24
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la GLC95 » 06 lip 2019 18:22

Srica pa nisan

Koliko ti triba da pribolis bivsu?
Ne jebe lijep nego uporan :)

Zaključano