Pitaj me
- Extravagant_style
- Postovi: 286
- Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me
Nisam taj tip... Volim ravnopravnost u odnosu... Ne treba me se sponzorirati, a još manje volim nekog sponzorirati...
Edit išla su pitanja dalje .. ne volim govoriti o bolesti..
Što si radila prošlog ljeta?
)))
Edit išla su pitanja dalje .. ne volim govoriti o bolesti..
Što si radila prošlog ljeta?
gimme some more...
-
lastresort
Re: Pitaj me
isto što i pretprošle i što ću ove, ne volim govoriti o ljetu
što si jela za doručak a što pila
što si jela za doručak a što pila
Re: Pitaj me
Nisan nista jos,danas se preskace dorucak,a popila par casa vode
Jesi na poslu ili se odmara?
Jesi na poslu ili se odmara?
Ne jebe lijep nego uporan 
-
lastresort
Re: Pitaj me
naravno da ne
šta ti je mater zadnje kupila iako si joj sto puta rekla da ti to ne kupuje
šta ti je mater zadnje kupila iako si joj sto puta rekla da ti to ne kupuje
-
adamica
Re: Pitaj me
Vitamine 
Odnosno zadnje magnezij. A stalno joj govorim da mi prestane kupovat te dodatke sve slabo pijem, a kolicina koju imam samo raste. A kad kazem da slabo pijem, tek sam tada najebala
A tvoja?
Odnosno zadnje magnezij. A stalno joj govorim da mi prestane kupovat te dodatke sve slabo pijem, a kolicina koju imam samo raste. A kad kazem da slabo pijem, tek sam tada najebala
A tvoja?
Re: Pitaj me
Carape,zena uzivljena u carape,ako nema bar 10 pari neotvorenih,nije nista napravila
Nosis kozne jakne?
Nosis kozne jakne?
Ne jebe lijep nego uporan 
-
backspace
Re: Pitaj me
Ne
Kakva si kad si ljuta? Budes stroga, vices, svadas se, usutis, budes pasivno agresivna, radis drame, trpas pod tepih i pravis se da je sve ok, pricas dok osoba s druge strane ne zaspe od duzine monologa... kaj kak
Kakva si kad si ljuta? Budes stroga, vices, svadas se, usutis, budes pasivno agresivna, radis drame, trpas pod tepih i pravis se da je sve ok, pricas dok osoba s druge strane ne zaspe od duzine monologa... kaj kak
-
lastresort
Re: Pitaj me
fejk kožne da
ed nabrojim ti sve mane po spisku , možda povišenim tonom al bez deranja
koji komad odjeće si kupila i nikad odjenula jer nikako nije došlo pogodno vrijeme za to
ed nabrojim ti sve mane po spisku , možda povišenim tonom al bez deranja
koji komad odjeće si kupila i nikad odjenula jer nikako nije došlo pogodno vrijeme za to
-
adamica
Re: Pitaj me
Neku gay polo majicu. Jucer sam rekla frendici da cu joj dati to. Nije mi jasno koji klinac sam si to kupila. Em ne volim kragne, em je predebela i ako je kratkog rukava. Em to nije moj stil.
A ti?
A ti?
-
lastresort
Re: Pitaj me
rozonarančastu suknju s crnim remenom, cause još nisam stigla a nije ni za poso ni trening prikladna jel
koliko košulja imaš i koje boje dominiraju
koliko košulja imaš i koje boje dominiraju
Re: Pitaj me
6 komada
Crna,roza,crvena,2 bijele i nesto sivkasto
Koliko cesto "izgoris" na plazi?
Crna,roza,crvena,2 bijele i nesto sivkasto
Koliko cesto "izgoris" na plazi?
Ne jebe lijep nego uporan 
-
lastresort
Re: Pitaj me
pa često al ne jako na plaži nego prvo sunce kad me uhvati u proljeće nespremnu
koji zaštitni faktor koristiš
koji zaštitni faktor koristiš
Re: Pitaj me
50. A onda polako spustam do 40. Living on the edge i te sheme.
Gdje ces na GO i kad? Bonus: znas li sta je K15?
Gdje ces na GO i kad? Bonus: znas li sta je K15?
- Extravagant_style
- Postovi: 286
- Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me
Godišnji u osmom... Nisam ga još isplanirala...
Ne znam što je K15..
Što ti trenutno nedostaje? Može bit svar, osoba, osjećaj..ili već šta
Ne znam što je K15..
Što ti trenutno nedostaje? Može bit svar, osoba, osjećaj..ili već šta
gimme some more...
Re: Pitaj me
Trudim se razbuditi u najkraćem roku. Nekad mi uspije,a nekad i ne.
Kako najviše voliš jesti hobotnicu? Ili pripremiti je?
Kako najviše voliš jesti hobotnicu? Ili pripremiti je?
-
lastresort
Re: Pitaj me
jest na salatu a pripremit ju znam samo za ispeć...loša sam s ribom i ostalim morskim stanovnicima šmrc
voliš li pašticadu
voliš li pašticadu
Re: Pitaj me
Volim pasticadu
Cije narjecje ti je sexy?
Cije narjecje ti je sexy?
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Od naših majke mi niti jedno
Španjolski jezik mi je sexy
Koji jezik ti je sexy?
Španjolski jezik mi je sexy
Koji jezik ti je sexy?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
Re: Pitaj me
Gentlman Jack
Koju ti gledas?
Koju ti gledas?
- tratinčica
- Postovi: 1902
- Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
Catch 22 mi je savrsenstvo samo takvo, samo je zavrsila sezona 
Sada planiram gledati black mirror. <3
Jesi gledala bandersnatch? I?
Sada planiram gledati black mirror. <3
Jesi gledala bandersnatch? I?
- standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me
Ne. Jel to počela nova sezona black mirrora? 
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
- tratinčica
- Postovi: 1902
- Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
Yes.
i nakon ocajne cetvrte sezone mislim da se napokon vracaju na staro. Prva je pogledana i dobra je.
Kako najvise volis gubiti vrijeme?
Kako najvise volis gubiti vrijeme?
Re: Pitaj me
Na jednu divnu curku 
Jesi zaljubljive prirode?
Jesi zaljubljive prirode?