Di se pije za vikend?
Pitaj me
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Saberi se
Sad mi je horoskop dao savjet da ne ulazim u rasprave
bit ću diplomat
Zar ne bi bilo kul biti diplomatski predstavnik? Jesi znala da je to u biti špijun?
Sad mi je horoskop dao savjet da ne ulazim u rasprave
Zar ne bi bilo kul biti diplomatski predstavnik? Jesi znala da je to u biti špijun?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
Re: Pitaj me
Hahaha daj ko jos slusa horoskop,svasta oni naklope,mene uvik ceka divan ljubavni zivot,mozes mislit 
Pa bilo bi kul,dobra je to lova
Koga bi ti spijunirala?
Pa bilo bi kul,dobra je to lova
Koga bi ti spijunirala?
Ne jebe lijep nego uporan 
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Kad mi kaže da ne ulazim u rasprave, vidim da je u pravu
Čuj koga, pa drugu državu
Jesi gledala Jamesa Bonda kad si bila dijete?
Čuj koga, pa drugu državu
Jesi gledala Jamesa Bonda kad si bila dijete?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
Re: Pitaj me
Nisan gledala skoro nista na tv-u onda,igrao se balun cijeli dan
Sta radis?
Sta radis?
Ne jebe lijep nego uporan 
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Drkam
Koliko često masturbiraš?
Koliko često masturbiraš?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
- grlica
- Postovi: 4486
- Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Tražim ljepoticu pogledom.
Obožavaš se opuštati u kadi?
Obožavaš se opuštati u kadi?
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo
Victor Hugo
Re: Pitaj me
Mnogo cesto,svaki dan najmanje jednom,ali bude to i vise 
Nevolin kadu,tus mi je drazi,brze se operen
Zasto drkas,trazi ljubav?
Nevolin kadu,tus mi je drazi,brze se operen
Zasto drkas,trazi ljubav?
Ne jebe lijep nego uporan 
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Zajebajem se, ja drkam 2x mjesečno a sad nisu ti dani
to me samo uznemiri, jel želim pravu stvar
Evo tražim, ali me neće
Jesi ikada uhvatila strace da se seksaju?
Evo tražim, ali me neće
Jesi ikada uhvatila strace da se seksaju?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
- Extravagant_style
- Postovi: 286
- Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me
Haha ..nije..
Kako bi ti bilo da te netko uhvati dok se seksaš s curom? Propala bi u zemlju? Potajno bi to bilo pomalo napeto? Ili ? Kakva ti je pomisao na to ?
Kako bi ti bilo da te netko uhvati dok se seksaš s curom? Propala bi u zemlju? Potajno bi to bilo pomalo napeto? Ili ? Kakva ti je pomisao na to ?
gimme some more...
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Nije mi to napeto, bila bi uznemirena da mi netko narušava intimnu, ipak mi je to najintimniji čin, su njam da bi propala u zemlju ali mi ne bi bilo ugodno
Šta je ovim turistima što se seksaju po cesti?
Šta je ovim turistima što se seksaju po cesti?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
Re: Pitaj me
A ljudima se seksa,je da se moze i na neko pitomije misto,ali ono ne smeta mi
Jesi se seksala u klubu?
Jesi se seksala u klubu?
Ne jebe lijep nego uporan 
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Opet ti govorim da se sabereš, ovo je stvarno pitanje
pričam malo prije kako mi je to preintimno, i sad da to radim u WC-u dok drugi vani čekaju da pišaju, nimalo uzbudljivo
Jesi ikad vidjela te turiste na cesti? Ja jesam i bilo je odvratno. Postoji mjesto i vrijeme, cesta nije mjesto
Jesi ikad vidjela te turiste na cesti? Ja jesam i bilo je odvratno. Postoji mjesto i vrijeme, cesta nije mjesto
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
Re: Pitaj me
To je adrenalinski,onako na brzinu
Jesan jednom,bilo mi smisno,ali bila san malo pijana
Jel ti triba kava?
Jesan jednom,bilo mi smisno,ali bila san malo pijana
Jel ti triba kava?
Ne jebe lijep nego uporan 
Re: Pitaj me
Triba aj mi skuhaj i donesi.
Da li skuhas kavu ujutro ljubavnici/curi ili volis da se tebi skuha?
Da li skuhas kavu ujutro ljubavnici/curi ili volis da se tebi skuha?
Re: Pitaj me
Neznan kuvat kavu,tako da volin da se meni kuva
Znas pravit lazanje?
Znas pravit lazanje?
Ne jebe lijep nego uporan 
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
Imam teorijsko znanje, da. Nisu mi se udomaćile u jelovniku, nekako.
Koji je tvoj go to soundtrack u slučaju Armageddona?
Koji je tvoj go to soundtrack u slučaju Armageddona?
Stars and stars and stars keep it to themselves.
- standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me
Koji koncert imas u planu, u skorije vrijeme?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
Re: Pitaj me
Nisam, cak mi se ni fleke od vitiliga ne vide. Bljedunjava sam, evo jedina dobra stvar da mi oci nisu vise crvene. Sad su morske.
Solis li hranu naknadno?
Solis li hranu naknadno?
-
adamica
Re: Pitaj me
Jedino glupe i smrdljive ljude ne volim. Tako da nisam rasist.
Koliko si popila kava do sada?
Koliko si popila kava do sada?
Re: Pitaj me
Jednu,mozda do kraja dana jos jedna uleti
Koliko vode dnevno pijes?
Koliko vode dnevno pijes?
Ne jebe lijep nego uporan 
Re: Pitaj me
Malo. Morati cu vise. Znojenje, elektroliti i ostalo.
Jesi li ikad igrala vaterpolo?
Jesi li ikad igrala vaterpolo?
- Extravagant_style
- Postovi: 286
- Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me
Ne znam..
Ali znam pomalo snowboardat..
Koji ti je najdraži vodeni sport?
Ali znam pomalo snowboardat..
Koji ti je najdraži vodeni sport?
gimme some more...
Re: Pitaj me
Ležanje na plaži 
Da se udaješ, bi li bacala bombone nakon izlaska iz crkve?
Da se udaješ, bi li bacala bombone nakon izlaska iz crkve?
- tratinčica
- Postovi: 1902
- Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
Procitala sam bombe. Zasto sam procitala bombe?

Ne bih, ali sad mi dobro zvuci ovo s bombama.
Koliko u prosjeku efektivno radis na poslu?
Ne bih, ali sad mi dobro zvuci ovo s bombama.
Koliko u prosjeku efektivno radis na poslu?
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
Bombe
Ma 100/100
Kojom se prosječnom brzinom krečeš na poslu? I postoji li speed limit?
Ma 100/100
Kojom se prosječnom brzinom krečeš na poslu? I postoji li speed limit?
Stars and stars and stars keep it to themselves.