Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Pitaj me

Post Postao/la rainbow » 10 lis 2011 23:28

pa ne sjećam se daje nki baš..

jesi se igrala sa onim malim plastičnim ili čeličnim vojnicima?

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 10 lis 2011 23:29

Ne..

Jesi pravila kolače od blata, i tjerala drugu djecu da ih jedu?
...život je lijep... (:

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Pitaj me

Post Postao/la rainbow » 11 lis 2011 00:02

ajme, nisam :D

koji ti je najdraži tramvaj?

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me

Post Postao/la freeda » 11 lis 2011 00:31

2.

zasto nocu ne mogu upalit centralno grijanje?
back to where i never was

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Pitaj me

Post Postao/la rainbow » 11 lis 2011 02:04

to ne mogu oni koji su na toplani, ovi drugi bi trebali moć, valjda, il su si zamislil da se noću grijemo na druge načine :D

jel se voziš na bicikli kad zahladi?

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la bašja » 11 lis 2011 07:00

moram nabavit biciklu i onda ću se vozit i kad zahladi :(

bicikla, bicikl ili biciklo?
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 11 lis 2011 07:26

bicikl
jesi imala bmx kad si bila mala?

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la bašja » 11 lis 2011 07:35

ma buraz je imao i onda sam samo čekala kad ću dovoljno narast da ga mogu i ja voziti, ali dok sam dočekala bmx već izašao iz mode i prešli smo na montice. još me malo stisne kad se sjetim - žuta sa plavim kotačima!

jesi imala karić? znaš li što je karić? (prijevozno sredstvo, nije deminutiv, naglasak pada na i)
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 11 lis 2011 10:49

upisala sam karić u gugl i izabcio je ovo
nisam to imala kad sam bila mala, nemam ni sad!
šta da jedem danas?

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la modblaise » 11 lis 2011 10:55

nešto što ne deblja, a prija... vocnu salatu?

jesi u svakoj vezi bila s emocijama?
I need you, you're the one I need.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 11 lis 2011 10:59

nisam
voćnu salatu? od čega?

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la modblaise » 11 lis 2011 11:02

vidis da se moze i bez emocija

salutu s vocem :wacko:

voliš sladoled?
I need you, you're the one I need.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 11 lis 2011 11:03

volim, ali dns ne - hladno mi je
a tko je rekao da ne može bez emocija?

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la modblaise » 11 lis 2011 11:13

mislim da si ti pitala kako mislim da se nakon nekog vremena neće uključit emocije, a post je dupliran greškom, pucala mi je veza

a koji sladoled najviše voliš?
I need you, you're the one I need.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 11 lis 2011 11:18

pistaciu :D
najdraži sok?

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la modblaise » 11 lis 2011 11:22

svaki, samo da je prirodan

najdraže piće?
I need you, you're the one I need.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 11 lis 2011 11:24

bacardi cola
crno ili bijelo vino?

Avatar
modblaise
Postovi: 161
Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Trogir
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la modblaise » 11 lis 2011 11:33

crno

plavuša ili crnka?
I need you, you're the one I need.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 11 lis 2011 11:40

brineta :D
koliko ozbiljno shvaćaš ljude s foruma na ljestvici od 1-10?

Avatar
plavo 777 oka
Postovi: 124
Pridružen/a: 14 vel 2011 12:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la plavo 777 oka » 11 lis 2011 11:54

2-3
mislis li da ih je vecina iskrena?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 11 lis 2011 11:59

obavezno! ne
zar iskrenost ne ovisi o temama i osobama (nickovima)?

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Pitaj me

Post Postao/la Jadzia Dax » 11 lis 2011 12:11

zašto pretpostavljati da te netko u startu laže?
čemu?

Avatar
plavo 777 oka
Postovi: 124
Pridružen/a: 14 vel 2011 12:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la plavo 777 oka » 11 lis 2011 12:14

ovisi o osobama
poznavajuci ljudski rod ne mislis li da vecina njih puno toga preuvelicava i nadodaje ?

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Pitaj me

Post Postao/la Jadzia Dax » 11 lis 2011 12:16

ne, više mi se čini da većina njih stvarno vjeruje u to što govori pa lažu nesvijesno

što misliš o tome?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 11 lis 2011 12:25

vjerujem da ljudi nesvjesno lažu, ali po forumu ima svega i svačega - to znam iz vlastitog iskustva
misliš da nije oke zbog lošeg iskustva generalizirati?

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Pitaj me

Post Postao/la Jadzia Dax » 11 lis 2011 12:30

nimalo nije ok
zašto su ti ljudi na forumu masa a ne individue?

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Pitaj me

Post Postao/la phos » 11 lis 2011 12:35

ja sam individua, za druge me nije briga
zasto mislis da su masa?
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 11 lis 2011 12:40

pa vjerojatno zbog mog posta
nisam mislila da su mase, ali kad vidim neke tipove osoba - pretpostvaljam da su isti ko oni koji su sjebali, pa mi se automatski javi obrambeni mehanizam
koji je tvoj obrambeni mehanizam?

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Pitaj me

Post Postao/la Jadzia Dax » 11 lis 2011 12:47

brutalna iskrenost
ko to nemože podnijet me ne zanima
ok?

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Pitaj me

Post Postao/la phos » 11 lis 2011 12:48

posteno
mislis da si bahata?
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Zaključano