Pitaj me
Re: Pitaj me
pa ne sjećam se daje nki baš..
jesi se igrala sa onim malim plastičnim ili čeličnim vojnicima?
jesi se igrala sa onim malim plastičnim ili čeličnim vojnicima?
Re: Pitaj me
Ne..
Jesi pravila kolače od blata, i tjerala drugu djecu da ih jedu?
Jesi pravila kolače od blata, i tjerala drugu djecu da ih jedu?
...život je lijep... (:
Re: Pitaj me
ajme, nisam 
koji ti je najdraži tramvaj?
koji ti je najdraži tramvaj?
Re: Pitaj me
to ne mogu oni koji su na toplani, ovi drugi bi trebali moć, valjda, il su si zamislil da se noću grijemo na druge načine 
jel se voziš na bicikli kad zahladi?
jel se voziš na bicikli kad zahladi?
Re: Pitaj me
moram nabavit biciklu i onda ću se vozit i kad zahladi
bicikla, bicikl ili biciklo?
bicikla, bicikl ili biciklo?
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.
Re: Pitaj me
ma buraz je imao i onda sam samo čekala kad ću dovoljno narast da ga mogu i ja voziti, ali dok sam dočekala bmx već izašao iz mode i prešli smo na montice. još me malo stisne kad se sjetim - žuta sa plavim kotačima!
jesi imala karić? znaš li što je karić? (prijevozno sredstvo, nije deminutiv, naglasak pada na i)
jesi imala karić? znaš li što je karić? (prijevozno sredstvo, nije deminutiv, naglasak pada na i)
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.
Re: Pitaj me
upisala sam karić u gugl i izabcio je ovo
nisam to imala kad sam bila mala, nemam ni sad!
šta da jedem danas?
nisam to imala kad sam bila mala, nemam ni sad!
šta da jedem danas?
- modblaise
- Postovi: 161
- Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: Trogir
- Kontakt:
Re: Pitaj me
nešto što ne deblja, a prija... vocnu salatu?
jesi u svakoj vezi bila s emocijama?
jesi u svakoj vezi bila s emocijama?
I need you, you're the one I need.
- modblaise
- Postovi: 161
- Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: Trogir
- Kontakt:
Re: Pitaj me
vidis da se moze i bez emocija
salutu s vocem
voliš sladoled?
salutu s vocem
voliš sladoled?
I need you, you're the one I need.
- modblaise
- Postovi: 161
- Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: Trogir
- Kontakt:
Re: Pitaj me
mislim da si ti pitala kako mislim da se nakon nekog vremena neće uključit emocije, a post je dupliran greškom, pucala mi je veza
a koji sladoled najviše voliš?
a koji sladoled najviše voliš?
I need you, you're the one I need.
- plavo 777 oka
- Postovi: 124
- Pridružen/a: 14 vel 2011 12:54
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Kontakt:
Re: Pitaj me
2-3
mislis li da ih je vecina iskrena?
mislis li da ih je vecina iskrena?
- Jadzia Dax
- Postovi: 3063
- Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: lala land
Re: Pitaj me
zašto pretpostavljati da te netko u startu laže?
čemu?
čemu?
- plavo 777 oka
- Postovi: 124
- Pridružen/a: 14 vel 2011 12:54
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Kontakt:
Re: Pitaj me
ovisi o osobama
poznavajuci ljudski rod ne mislis li da vecina njih puno toga preuvelicava i nadodaje ?
poznavajuci ljudski rod ne mislis li da vecina njih puno toga preuvelicava i nadodaje ?
- Jadzia Dax
- Postovi: 3063
- Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: lala land
Re: Pitaj me
ne, više mi se čini da većina njih stvarno vjeruje u to što govori pa lažu nesvijesno
što misliš o tome?
što misliš o tome?
Re: Pitaj me
vjerujem da ljudi nesvjesno lažu, ali po forumu ima svega i svačega - to znam iz vlastitog iskustva
misliš da nije oke zbog lošeg iskustva generalizirati?
misliš da nije oke zbog lošeg iskustva generalizirati?
- Jadzia Dax
- Postovi: 3063
- Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: lala land
Re: Pitaj me
nimalo nije ok
zašto su ti ljudi na forumu masa a ne individue?
zašto su ti ljudi na forumu masa a ne individue?
Re: Pitaj me
ja sam individua, za druge me nije briga
zasto mislis da su masa?
zasto mislis da su masa?
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- autor nepoznat
Ružna, ali glupa

imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
Re: Pitaj me
pa vjerojatno zbog mog posta
nisam mislila da su mase, ali kad vidim neke tipove osoba - pretpostvaljam da su isti ko oni koji su sjebali, pa mi se automatski javi obrambeni mehanizam
koji je tvoj obrambeni mehanizam?
nisam mislila da su mase, ali kad vidim neke tipove osoba - pretpostvaljam da su isti ko oni koji su sjebali, pa mi se automatski javi obrambeni mehanizam
koji je tvoj obrambeni mehanizam?
- Jadzia Dax
- Postovi: 3063
- Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: lala land
Re: Pitaj me
brutalna iskrenost
ko to nemože podnijet me ne zanima
ok?
ko to nemože podnijet me ne zanima
ok?
Re: Pitaj me
posteno
mislis da si bahata?
mislis da si bahata?
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- autor nepoznat
Ružna, ali glupa

imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba