je li osoba koja naveliko bari barica?
Pitaj me
Re: Pitaj me
a neće. zato i je tako slatka 
je li osoba koja naveliko bari barica?
je li osoba koja naveliko bari barica?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
-
Sleepaway
- Postovi: 1404
- Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
ma neee ni barica vec Afrofita 
Imas Kaktus?
Imas Kaktus?
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.
Re: Pitaj me
imam cijelu kolekciju. jedina biljka koja uz mene može preživjeti neko vrijeme.
kakve osjećaje gajiš prema komarcima?
kakve osjećaje gajiš prema komarcima?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
-
Sleepaway
- Postovi: 1404
- Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
One lijepe , socne i krvne
Od cega nju bole leđe?
Od cega nju bole leđe?
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.
- Afrodita
- Postovi: 4523
- Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: Karlovac
Re: Pitaj me
Od previše gimnasticiranja
Voliš li više lift ili stepenice?
Voliš li više lift ili stepenice?
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share
- ticklebook
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Svemir
- Kontakt:
Re: Pitaj me
Kako kad.
Jel svaka cica dođe na kolica?
Jel svaka cica dođe na kolica?
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher
- ticklebook
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Svemir
- Kontakt:
Re: Pitaj me
Uuuuuvijek ima smisla kuhati kavu:D
(Obožavam kavu).
Kako si danas provela dan?
(Obožavam kavu).
Kako si danas provela dan?
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher
- ticklebook
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Svemir
- Kontakt:
Re: Pitaj me
U zadnje vrijeme većinu dana. A najbolje tek dolazi 
Bježiš li ili znaš i ostati kad treba?:D
Bježiš li ili znaš i ostati kad treba?:D
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher
- ticklebook
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Svemir
- Kontakt:
Re: Pitaj me
Dok god ima smisla, ostajem.
Kolika ti je najdulja veza?
Kolika ti je najdulja veza?
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher
Re: Pitaj me
A ako brojimo i prekide i svašta nešto, ispadne nešto više od dvije godine.
Koja je tvoja najkraća?
Koja je tvoja najkraća?
Re: Pitaj me
Najkraća godinu ipo.
Najkraće što ti je trebalo da s nekim spavaš u vezi?
Najkraće što ti je trebalo da s nekim spavaš u vezi?
There's a fire starting in my heart,
Reaching a fever pitch and it's bring me out the dark.
Reaching a fever pitch and it's bring me out the dark.
Re: Pitaj me
5 dana
Najdrazi broj?
Najdrazi broj?
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play
Re: Pitaj me
igram
oš mi otic po cigarete jer mi se ne ustaje?
oš mi otic po cigarete jer mi se ne ustaje?
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play
Re: Pitaj me
jesam za uplatit novi listic al kladaru na eurosong vec par godina pogađam
što si pojela za dorucak?
što si pojela za dorucak?
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play
Re: Pitaj me
jaja i kobasice
zasto uplacujes puno parova umjesto 1 ili 2?
zasto uplacujes puno parova umjesto 1 ili 2?
Re: Pitaj me
Ne kužim ti ja te spike s kladionicama, uvijek sam u takvim stvarima strava glupa.
Da recimo imaš osjećaj da imaš slomljenu ruku i da sutra imaš neku obvezu koja traži i aktivnost te ruke ( do te obveze ti je stalo i ta potencijalna longeta kvari cijeli koncept), bi išla već danas u traumatološku ili u srijedu?
Da recimo imaš osjećaj da imaš slomljenu ruku i da sutra imaš neku obvezu koja traži i aktivnost te ruke ( do te obveze ti je stalo i ta potencijalna longeta kvari cijeli koncept), bi išla već danas u traumatološku ili u srijedu?
Re: Pitaj me
A neke stepenice na Šalati su me oprale.
Ali nije to još niš sigurno, vidjet ćemo u srijedu. :zubo:
Baš neki lepi dan, kaj ne?
Ali nije to još niš sigurno, vidjet ćemo u srijedu. :zubo:
Baš neki lepi dan, kaj ne?
- inani
- Postovi: 6225
- Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Zgb
Re: Pitaj me
Da, cula sam da je danas suncano.
Ja, naime, tek za koji sat vremena idem vani.
Kako je bilo na kafi?
Kako je bilo na kafi?
... 
Re: Pitaj me
ma bome, još bu i koncertić pal
edit: nisam bio na kafi
kaj se svi rašušurimo kad dođe sunce?
edit: nisam bio na kafi
kaj se svi rašušurimo kad dođe sunce?
Re: Pitaj me
A tak, bolje rečeno nikak.inani je napisao/la:
Kako je bilo na kafi?
Bilo je okej, zanimljivo.
@rainbow
Meni se čini da da.
Na koji idući koncert ideš?
Re: Pitaj me
večeras oli i elvis stanić gruop, sutra klape u čast ljuba stipišića, preksutra valetudo u purgeraju
mislim da ću onda u samostan posli toga, jebalo
u čemu si u životu nekad prekrdašila?
mislim da ću onda u samostan posli toga, jebalo
u čemu si u životu nekad prekrdašila?
- Afrodita
- Postovi: 4523
- Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: Karlovac
Re: Pitaj me
U dobroti ..nekad ti se dobro baš i ne vrati dobrim?
Dali si ikada slagala osobu koju voliš?
Dali si ikada slagala osobu koju voliš?
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share
Re: Pitaj me
Recimo da sam se diplomatski izvukla..iz situacije...ili sam to samo ja mislila..
A kad slazes, pa te otkriju? Kako reagiras?
A kad slazes, pa te otkriju? Kako reagiras?
"for me it is more about seduction than just a pretty face"
-
backspace
Re: Pitaj me
nisam lagala, ako bi muljala neš odmah me se prokljuvi, jebome govor tijela koji nemerem kontrolirat 
slučajevi u kojima je laž opravdana?
slučajevi u kojima je laž opravdana?