ti?
Pitaj me
Re: Pitaj me
cipele i hlace. 2u1 
ti?
ti?
Re: Pitaj me
kavu
a sta je tebi neki pesimistican dan? (sve nesto na zadnje...)
a sta je tebi neki pesimistican dan? (sve nesto na zadnje...)
Re: Pitaj me
ako si spremna igrati wii 6 sati u komadu 
ides na cajnaku?
ides na cajnaku?
Re: Pitaj me
nemoj postavljat glupa pitanja, ti si pametna persona 
koju društvenu igru najviše voliš?
koju društvenu igru najviše voliš?
Re: Pitaj me
lotty caroty
volis tu igru?
volis tu igru?
Re: Pitaj me
o zecevima. i imas mrkvu. i imas karte. za dob vec od + 3 godine. dosta zahtjevna igra.
koju igru najvise volis?
koju igru najvise volis?
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
zimi snijeg, ljeti kiša
Ima li Ti draga kakve čudne pokrete dok spava? Npr. udari te nogom, povuče te za uho?
Ima li Ti draga kakve čudne pokrete dok spava? Npr. udari te nogom, povuče te za uho?
Re: Pitaj me
ima, skoro sve navedeno i plus hrce ko lav.
uvijek se sjecas svojih snova ?
uvijek se sjecas svojih snova ?
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...

There is always an option...

- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Ne. Velikom većinom ih se ne sjećam. Trik je navodno imati olovku i papir pored kreveta i zapisati odmah kad se zbudiš.
Jesi li kad bježala u snove?
Jesi li kad bježala u snove?
Re: Pitaj me
nisam, ali sam ih znala vodit u šetnju...
sutra je poseban dan zbog cega ???
sutra je poseban dan zbog cega ???
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...

There is always an option...

- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Jer idem zubaru nakon dugo vremena-
Što Ti sutra radiš
Što Ti sutra radiš
Re: Pitaj me
ne.
jel mi može netko davat po kunu svaki put kad me netko pita da li idem na Crol čajanke?
jel mi može netko davat po kunu svaki put kad me netko pita da li idem na Crol čajanke?
Re: Pitaj me
mogu ja ako dajes povoljnu kamatnu stopu. fiksnu.
a zasto te strah?
a zasto te strah?
Re: Pitaj me
nije me strah. al se lijepo brinem da jana odbija "čajanke" 
ae jano reci koga to ne gotivis ??:D
ae jano reci koga to ne gotivis ??:D
...život je lijep... (:
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Kako kaže Lepa Brena......A ja bih srce mogla,poklanjati svima,toliko u meni jos ljubavi ima,
Kada se osjećaš seksipilno?
Kada se osjećaš seksipilno?
- Temperance
- Postovi: 2572
- Pridružen/a: 23 stu 2011 01:27
- Spol/rod: žensko
- Status: U vezi
- Lokacija: Pokretna
Re: Pitaj me
Kad pjevusim
Koliko ti treba da se obuces ujutro?
Koliko ti treba da se obuces ujutro?
Some music needs air. Roll down your window.
Re: Pitaj me
^Ovo sam pročitala na tako pogrešan način 
Mislim da je ok ošišati haskija usred ljeta.
Jel znaš pjesme starog Magazina?
Mislim da je ok ošišati haskija usred ljeta.
Jel znaš pjesme starog Magazina?