Pitaj me
Re: Pitaj me
znam neke.
da možeš promijeniti neki događaj iz svog života, bi li vratila vrijeme i to učinila?
da možeš promijeniti neki događaj iz svog života, bi li vratila vrijeme i to učinila?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Ne. Onda ja ne bih bila ja.
Znaš skijati?
Znaš skijati?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: Pitaj me
ne... nisam ja sposobna za to...
voliš žene u uniformi? npr policijskoj
voliš žene u uniformi? npr policijskoj
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
volim u bilokojoj. volim žene.
što prvo pomisliš kad vidiš gregora ofcu na reklami?
što prvo pomisliš kad vidiš gregora ofcu na reklami?

-
Ooh
Re: Pitaj me
kako bih mrzila ovce da ne znam da gregor nije ovca...
da li ti je gregor ofca gadljiv?
da li ti je gregor ofca gadljiv?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
više mi je freaky...
jel donosiš odluke o nekim stvarima u životu na osnovu reklame?
jel donosiš odluke o nekim stvarima u životu na osnovu reklame?
Re: Pitaj me
igram, kao "plesem"? ne, ne igram
jel ti igraas?
jel ti igraas?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
ne igram.
voliš djecu?
voliš djecu?
Re: Pitaj me
super su mi kad spavaju.
hoce djecu? (imam popust na kolicinu...)
hoce djecu? (imam popust na kolicinu...)
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
hoću.
koju količinu imaš? i koliko od toga je raspoloživo na zalihama?
koju količinu imaš? i koliko od toga je raspoloživo na zalihama?
Re: Pitaj me
nije problem, daj mi samo par dana da prosirim glas. nabere se tu dosta zainteresiranih 
koja dob?
koja dob?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
a daj kaj daš
...može i u pelenama... 
jel mogu birat i spol?
jel mogu birat i spol?
Re: Pitaj me
u pelenama imam nest manje.
ma naravno da mozes! mi smo otvoreno trziste
koje karakteristike te znimaju?
ma naravno da mozes! mi smo otvoreno trziste
koje karakteristike te znimaju?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
mirno,tiho i povučeno
da pristojno sjedi za stolom, jede vilicom i nožem...i tak...ne tražim puno ha? 
e nisam pitala za dostavu...može ili sama moram doć?
e nisam pitala za dostavu...može ili sama moram doć?
Re: Pitaj me
oprosti, nisi me shvatila. ne dilam androidima. djecom! 
dostava ide hp posiljkom sa rupama za zrak.
moze?
dostava ide hp posiljkom sa rupama za zrak.
moze?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
može. šalji jedan komad za probu.
nego...jel imam neki rok za reklamaciju?
nego...jel imam neki rok za reklamaciju?
Re: Pitaj me
naravno da ne! nema reklamacija.
oces i napomene?
oces i napomene?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
daj par brzopoteznih...
e..i cijena?
e..i cijena?
Re: Pitaj me
ako vice iz weceja mogu biti 2 stvari - ili pada u skoljku ili lize anitru iz skoljke.
ako ne vice i weceja - upalo je u skoljku.
ako suti - radi sranje
ako ne suti - onda vristi u znak jurisa na sranje koje ce napraviti.
ako ti tepa umanjenicama i trepce ko pred epilepticni napad - napravilo je sranje , ali neko grande !
cijena- sitnica.
spol zelis?
ako ne vice i weceja - upalo je u skoljku.
ako suti - radi sranje
ako ne suti - onda vristi u znak jurisa na sranje koje ce napraviti.
ako ti tepa umanjenicama i trepce ko pred epilepticni napad - napravilo je sranje , ali neko grande !
cijena- sitnica.
spol zelis?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
ae daj muškića...nikad nisam bila dobra u nogometu, pa da provježbam driblanje
jel ti dobro driblaš?
Re: Pitaj me
jako lose.
evo jucer me konobarica zdriblala za 17 kn ko budalu. finta lijevo, prolaz desno...ode sve u ...
zanima te nogomet?
evo jucer me konobarica zdriblala za 17 kn ko budalu. finta lijevo, prolaz desno...ode sve u ...
zanima te nogomet?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
ne zapravo...njih dvaestinekoliko trče ko manijaci a samo jedna lopta...i onda rezultat 1:0 ....neš ti dinamičnog sporta. Boring.
koji sport ti voliš?lajkaš? zanima te?
koji sport ti voliš?lajkaš? zanima te?
Re: Pitaj me
lajkam hokej na travi. ono...volim travu...dekica...piknik. i tak to.
sah mi je super jer nisu tako jake tjelesne ozljede.
i recimo kriket mi je napet ko kisobran.
volis ti neki?
sah mi je super jer nisu tako jake tjelesne ozljede.
i recimo kriket mi je napet ko kisobran.
volis ti neki?
Re: Pitaj me
ne volim padaline ako nisam na go. dakle - nada!
koliko ludih ljudi seta hr po tvojoj slobodnoj procjeni? (ali onak...zesce ludiH)
koliko ludih ljudi seta hr po tvojoj slobodnoj procjeni? (ali onak...zesce ludiH)
-
Ooh
Re: Pitaj me
jutros se vozim i bas sam mislila o tom. zabrinjavajuce je to sto nije bitan broj ludih ljudi nego snizavanje kriterija koje imam da bih s nekim ostvarila odnos zdrav medjuljudski odnos. mene to muci a ne to sto ljudi lude. mislim da je histerija neimanja u zraku i da to dosta utjece na psihofizicka stanja i da je ludost sinonim za normalnost.
po tebi?
po tebi?
Re: Pitaj me
rekao jedan: "danas su svi s nekim sindromima, poremecajima, kraticama... di su nestali ludi i ma'niti?"
sto bi te sad bas razveselilo? na lokalnoj razini.
sto bi te sad bas razveselilo? na lokalnoj razini.
bring your mind into my head...
Re: Pitaj me
nema kaj nema. 
kolike su mi sanse da udomim nekog da mi kuha?
kolike su mi sanse da udomim nekog da mi kuha?
bring your mind into my head...