Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la slapa » 17 vel 2013 18:22

znam neke.
da možeš promijeniti neki događaj iz svog života, bi li vratila vrijeme i to učinila?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Pitaj me

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 17 vel 2013 19:51

Ne. Onda ja ne bih bila ja.
Znaš skijati?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la zenia » 17 vel 2013 21:10

ne... nisam ja sposobna za to...
voliš žene u uniformi? npr policijskoj :D
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 17 vel 2013 21:37

volim u bilokojoj. volim žene.
što prvo pomisliš kad vidiš gregora ofcu na reklami? :feelingfree:

Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 17 vel 2013 22:12

kako bih mrzila ovce da ne znam da gregor nije ovca...

da li ti je gregor ofca gadljiv?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 17 vel 2013 22:22

više mi je freaky...
jel donosiš odluke o nekim stvarima u životu na osnovu reklame?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 18 vel 2013 08:08

hm... prije bi rekla na temelju Ebay-a... :D
jel igraš 100 doors?

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la hops » 18 vel 2013 09:06

igram, kao "plesem"? ne, ne igram

jel ti igraas?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 18 vel 2013 11:20

ne igram.
voliš djecu?

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la hops » 18 vel 2013 11:27

super su mi kad spavaju.
hoce djecu? (imam popust na kolicinu...)

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 18 vel 2013 11:29

hoću.
koju količinu imaš? i koliko od toga je raspoloživo na zalihama?

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la hops » 18 vel 2013 11:31

nije problem, daj mi samo par dana da prosirim glas. nabere se tu dosta zainteresiranih :D
koja dob?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 18 vel 2013 11:32

a daj kaj daš :D ...može i u pelenama... :D
jel mogu birat i spol?

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la hops » 18 vel 2013 11:33

u pelenama imam nest manje.
ma naravno da mozes! mi smo otvoreno trziste :D

koje karakteristike te znimaju?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 18 vel 2013 11:35

mirno,tiho i povučeno :D da pristojno sjedi za stolom, jede vilicom i nožem...i tak...ne tražim puno ha? :D
e nisam pitala za dostavu...može ili sama moram doć?

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la hops » 18 vel 2013 11:38

oprosti, nisi me shvatila. ne dilam androidima. djecom! :D
dostava ide hp posiljkom sa rupama za zrak.
moze?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 18 vel 2013 11:39

može. šalji jedan komad za probu.
nego...jel imam neki rok za reklamaciju?

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la hops » 18 vel 2013 11:40

naravno da ne! nema reklamacija.
oces i napomene?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 18 vel 2013 11:43

daj par brzopoteznih...
e..i cijena?

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la hops » 18 vel 2013 11:49

ako vice iz weceja mogu biti 2 stvari - ili pada u skoljku ili lize anitru iz skoljke.
ako ne vice i weceja - upalo je u skoljku.
ako suti - radi sranje
ako ne suti - onda vristi u znak jurisa na sranje koje ce napraviti.
ako ti tepa umanjenicama i trepce ko pred epilepticni napad - napravilo je sranje , ali neko grande !

cijena- sitnica.

spol zelis?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 18 vel 2013 11:50

:D :D :D :D
ae daj muškića...nikad nisam bila dobra u nogometu, pa da provježbam driblanje :D
jel ti dobro driblaš?

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la hops » 18 vel 2013 11:52

jako lose.
evo jucer me konobarica zdriblala za 17 kn ko budalu. finta lijevo, prolaz desno...ode sve u ...

zanima te nogomet?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 18 vel 2013 11:53

ne zapravo...njih dvaestinekoliko trče ko manijaci a samo jedna lopta...i onda rezultat 1:0 ....neš ti dinamičnog sporta. Boring.
koji sport ti voliš?lajkaš? zanima te?

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la hops » 18 vel 2013 11:55

lajkam hokej na travi. ono...volim travu...dekica...piknik. i tak to.
sah mi je super jer nisu tako jake tjelesne ozljede.
i recimo kriket mi je napet ko kisobran.

volis ti neki?

Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 18 vel 2013 14:10

danas ne volimm nista :/

kisa ili snijeg?

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la hops » 18 vel 2013 14:52

ne volim padaline ako nisam na go. dakle - nada!
koliko ludih ljudi seta hr po tvojoj slobodnoj procjeni? (ali onak...zesce ludiH)

Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 18 vel 2013 15:03

jutros se vozim i bas sam mislila o tom. zabrinjavajuce je to sto nije bitan broj ludih ljudi nego snizavanje kriterija koje imam da bih s nekim ostvarila odnos zdrav medjuljudski odnos. mene to muci a ne to sto ljudi lude. mislim da je histerija neimanja u zraku i da to dosta utjece na psihofizicka stanja i da je ludost sinonim za normalnost.

po tebi?

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: Pitaj me

Post Postao/la roadkill » 18 vel 2013 15:58

rekao jedan: "danas su svi s nekim sindromima, poremecajima, kraticama... di su nestali ludi i ma'niti?"

sto bi te sad bas razveselilo? na lokalnoj razini. :D
bring your mind into my head...

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 18 vel 2013 16:12

Jos jedan rucak :D

Kaj ima?

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: Pitaj me

Post Postao/la roadkill » 18 vel 2013 16:17

nema kaj nema. :D

kolike su mi sanse da udomim nekog da mi kuha?
bring your mind into my head...

Zaključano