Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Avatar
plavo
Postovi: 853
Pridružen/a: 08 stu 2011 14:31
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me

Post Postao/la plavo » 25 kol 2013 19:07

Ne

Kakvu stolariju imas u stanu, pvc/drvo/nesto trece?

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 25 kol 2013 20:04

drvo brijem

kad si zadnji put nesebično i dražesno podijelila svoje znanje o pravilima neke igre s nekim đubretom koje ih zapravo zna? :D

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 25 kol 2013 20:12

Jučer, prvi i zadnji put. :D


Koji bi više bio tvoj dream job: raditi za Google, Gates zakladu, UN (i sl. izvedenice) il je dream job ne imati posao za tebe? :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 25 kol 2013 20:18

ne znam baš od navedenih. google mejbi. dream job je onaj koji volim, koji mi daje novaca da ne moram puno misliti o tome koliko trošim, a opet koji mi ostavlja dovoljno slobodnog vremena i daje isto kada mi dođu potrebe za 'kreativnim' pauzama :D

kad si zadnji put za nekog pomislila ili rekla da je 'komunističko smeće'? :D

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 25 kol 2013 20:23

Ne družim se previše s takvim, tu i tamo ih eventualno sretnem u nekoj birtiji po kakvim takvi neradnici obično vise. :P

Si kompetitivna i ak da, u čemu?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 25 kol 2013 20:26

u svemu. stvar ega kod mene. kompetitivno sam komunističko smeće :D

postoji parcijalna kompetitivnost?

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 25 kol 2013 20:29

Rekla bih da postoji-ono, kad skužiš da u nečem nisi dobra ili barem jednako dobra kao drugi pa odjednom tu više nisi kompetitivna. :D

Tko bolje pjeva 'Something', Elvis ili G. Harrison?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 25 kol 2013 20:34

g.

rađa se i umire svakodnevno, a dok ovdje umire drugdje se rađa, što je to? :D

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 25 kol 2013 20:37

Sunce?

Na koju bi planetu voljela svratiti?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kroacija » 25 kol 2013 20:41

- nada, brate.

- plutoncek.

zasto je kaj ne a sta da?
ex invalid_user

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 25 kol 2013 20:43

na sunce sam mislila, ali obzirom da je moja homemade zagonetka loše napravljena, može i nada :)

planetu? neku na kojoj ima života. i zraka :D

kakve slike imaš po sobi ako imaš?

kaj ne?

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 25 kol 2013 20:45

Jednu fotografiju (prirode) samo.

Najdraže fotografije? I bi ti bilo čudno držati vlastite fotografije po stanu (ono, samo ti na njima)? :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 25 kol 2013 20:47

baš sam to pitala jer sam se osvrnula po sobi i vidjela svoje slike, mama stavila <3 :D
jel mi čudno? a ono, nije :D

jel to čudno?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kroacija » 25 kol 2013 20:49

blah, imam tu hrpu toga za reci ali samo cu istaknuti gole portrete :D t. modotti, obavezno d. arbus i b. cvjetanovica.
a ovo drugo - pa ne, misija mi je jednom fotkati crno bijelo u krupno dijelove lica/tijela nekog tko mi je jako drag i povjesati 2-3 slikice po stanu.

Ein begonnenes Produkt wird nach dem Wiederanlauf verworfen, wenn das Auswahlfeld auf "Ein" steht.

mi prevedes ovo?
ex invalid_user

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 25 kol 2013 20:57

prevedem rado ako mi kažeš što znači begonnenes, verworfen, auswahlfeld :D

može?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kroacija » 25 kol 2013 21:04

you don't wanna know :shinner:

da narance nisu narancaste bi li se isto zvale narance? npr da su ljubicaste jel bi onda bile ljubice?
ex invalid_user

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 25 kol 2013 21:08

da, i svaki put kad bi je prinosila ustima dok je jedes, ona bi te prije poljubila

bi li se i u tim slučajevima ljubice jele ili bi ih imali ko kućne ljubimce?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kroacija » 25 kol 2013 21:11

aha, zato curu ponekad zovem "ljubice" :D ja sam za opciju kucnog ljubimca.

ako osoba koja ima podvojenu licnost pocini samoubojstvo, jel to ubojstvo?
ex invalid_user

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 25 kol 2013 21:12

Mislim da bi bile oboje, kućni ljubimci koje bi jeli.

Što bi rekla da u ovom topicu više otkriva o pojedinoj korisnici, pitanje koje postavi il odgovor? I tko ima najbolesnija pitanja? :D

Ako i je, mislim da se može braniti neuračunljivošću.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 25 kol 2013 21:17

Pred kim da se brani kad se ubila? :D

Svi su bolesni. *u.ime.obitelji*

Što bi rekla mami da joj je Željka Markić frendica?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kroacija » 25 kol 2013 21:19

svađale bi se do beskonacnosti. :/

evo jos jedna.
ako kiklop na tren zatvori oko, je li trepnuo ili namignuo?
ex invalid_user

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 25 kol 2013 21:22

Aven je napisao/la:Pred kim da se brani kad se ubila? :D
To je ono, odgovor ima smisla jednako kao i pitanje.
;)
Teško je reći.

Ti svađa može biti predigra s partnericom?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 25 kol 2013 21:25

Nope.

Da si policajka i zaustavljaš na cesti, misliš li da bi bila popustljivija prema ženama koje su ti zgodne i simpatične?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kroacija » 25 kol 2013 21:26

preskacete kiklopa.

- ne, nikad se to nije desilo. bar mislim.
- rekla bih ne, ali praksa je pokazala da sam povrsna i dam se sarmirati. -.-

na skali od 1 do 10, koliko ti je bitna opca informiranost kod partnerice/poznavanje stranog jezika/vlastitog? :D
ex invalid_user

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 25 kol 2013 21:50

Samo automatske radnje u slucaju kiklopa, preglup je da namigne brijem :D

7,6

Koje jos karakteristike si ocjenjivala na toj istoj skali i koje ocjene dajes?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kroacija » 25 kol 2013 21:57

Smisao za humor mora biti visoko.

Jezis li se od "kazne Božije" i "diječijeg plača"? :D
ex invalid_user

Avatar
Virginia
Postovi: 431
Pridružen/a: 04 kol 2012 02:34

Re: Pitaj me

Post Postao/la Virginia » 25 kol 2013 22:50

da razmislim pa kazem..

kad postajes nepotrebna i suvisna u nekom odnosu, jel si svjesna toga?

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 25 kol 2013 23:00

Mislim da jesam, te se stvari lako vide (ako nisi zaslijepljen određenim faktorima :D ).

Kako hendlaš odnose koje te više smaraju nego što ti čine dobra?

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 25 kol 2013 23:06

Prekinem ih. Ili ignoriram. :D

Kad ćeš na spavanac?

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 25 kol 2013 23:08

Ne znam, ne spava mi se sad, a trebala bih se dizat ujutro :/ Ti? :D

A što ako ti je jako stalo do te osobe?

Zaključano