Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 25 kol 2013 23:10

Isto tako. Da postoji fakultet prekidanja odnosa i ignoriranja, mislim da bih već imala doktorat. :D

Kroz pola sata.

Što misliš, koliko bi dana, tjedana ili mjeseci izdržala u vezi s osobom poput mene? :D

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 25 kol 2013 23:14

Sve dokle bih te voljela.
Sad, koliko bi to trajalo..... Vjerojatno dosta dugo :D

Zar te ne boli tako se rješavati ljudi?

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 25 kol 2013 23:19

Naravno da boli, ali ne vidim što im više mogu dobro dati ako sam frustrirana i nesretna. To se pretvara u jedan začarani krug nesretnosti koji ne vodi nigdje dobro.
Nikad takvo što ne radim olako, već ako sam dugoročno nezadovoljna i nema naznake da će se to promijeniti. Ako navečer mogu mirno spavati, to mi je najbolji znak da sam dobro napravila.
*if my heart can't stop it, i'll find a way to block it*

Ti radije trpiš? Je li se ikad (s)trpljenje isplatilo?

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 25 kol 2013 23:26

Trpila sam neko vrijeme i onda lagano smanjivala intezitet odnosa. Nisam ga prekinula jer mi je stalo.
I dalje smo si dobre.

Jesi li se ikad pretjerano očarala nekim?

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 25 kol 2013 23:27

Jesam.

Fasciniraju li te (neki) ljudi?

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 25 kol 2013 23:30

Ne pretjerano, jer ono što me fascinira u njima postoji i u meni, onda me fascinira kad to u njima više dolazi do izražaja.
Ima smisla? :)

Kako često ti se dogodi da netko tvoje vrline doživljava kao mane?

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 25 kol 2013 23:38

Ima. Što sam starija to me je teže fascinirati. Nešto što mi je ranije bilo wow sad mi je smor.
Npr. otkad sam se počela baviti glazbom i pjevanjem, idem vrlo malo na koncerte jer su me počele nervirati greške koje čujem u izvedbi.
Ima smisla? :D


Stalno. :lol:

Je l' ikad pomisliš kad ti netko priča da nešto zna - Ma, znaš ti qurac!? :D

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 25 kol 2013 23:42

Ima smisla :D

Naravno da pomislim :lol:

Poznaješ li nekog tko ne zna voditi normalan razgovor već ti drži predavanja?

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 25 kol 2013 23:44

TEBE!11!! :ignoretroll:

Šalim se. :blushes:

Poznajem. Svog oca, npr. :D

Bi li mogla biti u vezi s osobama poput svojih roditelja?

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 25 kol 2013 23:47

Al' ja sam svjesna toga :lol:

Bože, NE! :o
Ne bih bila ni prijateljica s njima.

Nego, što ti misliš o ovom vosku? :D (oko 1:58)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xosB3_CSZ9M[/youtube]

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 25 kol 2013 23:53

Sve najbolje. :D

Možeš li me zamisliti kao ovu ženu u ovoj izvedbi i outfitu (pogledaj cijeli spot!)? :D
Naravno, i s prekonekoliko kg manje. :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6OlG9g4-cyg[/youtube]

p.s. Uvijek mi je bila želja doći na Pride u takvom outfitu. :D

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 26 kol 2013 00:00

:lol:

Mogu, baš mogu. Sličan si tip žene kao ona.
I da to povremeno obučeš dala bih ti (se) još nekoliko mjeseci više izdržavanja u vezi :aha:

A koju bi od njih tri najprije mrknula? :lol:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JLCBExg1ppM[/youtube]

p.s. :faint: :faint:

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 26 kol 2013 00:11

Joj, ne reagiram baš na ove. :D Al' ajde, ova druga. :D

Bi li ti nju mrknula?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bKj82imMg80[/youtube]


Ja bih prvo mrknula nju, onda bih joj mrknula outfite. Ove druge čizme su mi mrak. :faint:

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 26 kol 2013 00:17

Vidiš, meni se nešto ne sviđa baš zbog čizama :D
A bih li ju mrknula, ne znam... Prije ne nego da.
Imam neku neutemeljenu averziju prema Francuzima :lol:
Iako mi je lani u hostelu bila neka Francuskinja, sad me ta podsjetila na nju :D,
bila mi je toliko simpatična da sam je učila kako se kuha turska kava :lol:

No, on mi ima presexy pogled :aha:


Bi li spavala sa ženom koja ti je jako, jako, nadasve napeta, ali pod uvjetom da vas njen dečko/muž gleda?

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 26 kol 2013 00:20

Ja se ložim na glam rock styling. Kad se stešem, možeš me očekivati u takvim izdanjima. :D

Nisam sigurna. Da nas njena cura gleda, onda da. Ali inače, velika želja mi je u takvom scenariju biti ta koja gleda.
Nadam se da će mi netko do četrdesetog rođendana pokloniti takvo što. :D

Bi li ti prije gledala ili da te gledaju? :D

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 26 kol 2013 00:24

Kad bih ja bila sposobna za tako nešto, onda bih oboje.
Napeto bi mi bilo *eviti ženu pred njenim mužem, a da on ne smije ništa :lol:

Jesi li više sadist ili mazohist, općenito u životu? :D

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 26 kol 2013 00:25

Mazohist.

Sad jedno sexy pitanje:

Planiraš li promijeniti avatar? :D

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 26 kol 2013 00:27

Drag mi je ovaj.

Koji bi mi ti stavila? :D

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 26 kol 2013 00:30

: D
Samo u .jpg verziji. :D

Zašto me zadržavaš? :D

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 26 kol 2013 00:31

Razočarana sam :/

Ti si slobodna žena, ne radim ti ja ništa :P

Napuštaš me? :runaway:

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 26 kol 2013 00:33

Morat ću.

Hoćeš li to preživjeti?

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 26 kol 2013 00:34

Teško :(

Mislim da će mi sutra oči biti natečene od plača :cries:

Hoćeš me makar sanjati? :lol:

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 26 kol 2013 00:35

omnia je napisao/la:Mislim da će mi sutra oči biti natečene od plača :cries:
:lol: :lol:

Ne znam. Prošlo je već par tjedana otkad sam sanjala nekog s foruma.
Možda je večeras red na tebe. :D

Koju si ti posljednje forumašicu sanjala?

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 26 kol 2013 00:36

megan.

Ti?

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 26 kol 2013 00:39

Isto. :lol:

Misliš li da je vještica neka?

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 26 kol 2013 00:41

:o :o

Mora da je...

Jesi ikad sanjala nekog tko ti uopće nije privlačan u sexy kontekstu?

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 26 kol 2013 00:42

A jesam. :/ Najčešće neke nakaradne muškarce.

Jesi li ikoga od obitelji sanjala u tom kontekstu?

Ne zgražaj mi se na pitanje, to se ljudima zna dogoditi. :D

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 26 kol 2013 00:45

Jesam, i to dok sam bila dijete :/ :/

Jel ti bude neugodno pred ljudima koje si tako sanjala, pa bilo poz ili neg kontekst?

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 26 kol 2013 00:46

Apsolutno ne. :D Sve svoje prijatelje sam sanjala u tom kontekstu. I to prekonekoliko puta. :D
Inače, najmanje sanjam osobu koja mi se sviđa budući da stalno vrtim takve misli na svjesnoj razini.

Što misliš da to govori o meni? :D

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 26 kol 2013 00:49

Da nisi sramežljiva? :D

Edit: Valjda govori da se zdravo nosiš s takvim primislima. Ne traži od mene da donosim takve zaključke :lol:

Zaključano