Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
-
Aven
Post
Postao/la Aven » 26 kol 2013 00:53
Mislila sam na to da sanjam takve snove.
Sramežljiva sam.
Evo, ostala sam malo duže da ti oči budu manje natečene sutra. Je l' to OK?
-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 26 kol 2013 00:54
Ali, ko će mi dušu izliječit?
Malko sam se editirala u prethodnom postu 
Edit 2: Bože, glupa sam. Kasno je za ovo

Zadnja izmjena:
omnia, dana/u 26 kol 2013 00:57, ukupno mijenjano 1 put.
-
Aven
Post
Postao/la Aven » 26 kol 2013 00:55
Možda opet sanjaš ovu vičitu.

-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 26 kol 2013 00:56
Ne pomaže
Laku noć
Kako život?

-
megan
- Postovi: 5464
- Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la megan » 26 kol 2013 06:47
Aven je napisao/la:Koju si ti posljednje forumašicu sanjala?
omnia je napisao/la:megan.
Ti?
Aven je napisao/la:Isto.
ot - ide
što ti radiš kad te stalno svi sanjaju?

Desert je visnjica

-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 26 kol 2013 07:29
narastem za dva cm
oću i ja sad reć da sam te sanjala?
-
shizika
- Postovi: 14271
- Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la shizika » 26 kol 2013 07:30
ae
i šta si sanjala? : )
...život je lijep... (:
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 26 kol 2013 07:33
šetale smo jednim gradom i onda sam ja pobjegla od nje i postala model
šta si ti sanjala?
-
shizika
- Postovi: 14271
- Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la shizika » 26 kol 2013 07:38
ahahaha ma cao modelu. ne sjecam se jesam uopce ista sanjala.
jesi se naspavala?
...život je lijep... (:
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 26 kol 2013 07:39
jesam
misliš da bi ja ovako buchasta mogla bit model?
-
shizika
- Postovi: 14271
- Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la shizika » 26 kol 2013 07:48
a naravno. top model!!

ako Vanja Rupena može, možeš i ti : )
znaš da bi ti ja bila moralna podrška?!
...život je lijep... (:
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 26 kol 2013 07:49
znam!
idealno zanimanje?
-
shizika
- Postovi: 14271
- Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la shizika » 26 kol 2013 07:49
sponzoruša
tebi?
...život je lijep... (:
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 26 kol 2013 07:51
netko je negdje napisao da je idealan posao od antonie bourdaina!
misilm da bi mi to odgovaralo najviše.. putuješ, jedeš, snimaš...
samo ne znam kako bi se ja uklopila u kameru...
nisam baš fotogenična i ne volim se naslikavat
smatraš li se narcisoidnom?
-
shizika
- Postovi: 14271
- Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la shizika » 26 kol 2013 07:53
hahahhahhahahahhahahahahaa
ne voliš se naslikavat???
ahhahahahahahhahahah
nekada!
misliš da je to minus? imat malo narcisoidnosti u sebi?
...život je lijep... (:
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 26 kol 2013 07:54
ne razumijem ove smile-iće...
mislim da što više narcisoidnosti imaš da ti je bolje u životu...
ajmo jedno dubokoumno:
misliš da su uspješniji ljudi koji život vežu za cilj, a ne za osobe?
-
shizika
- Postovi: 14271
- Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la shizika » 26 kol 2013 07:59
100% : )
jesi ti jedna od takvih?
...život je lijep... (:
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 26 kol 2013 08:03
nisam, ali ću postat
jesi ti?
-
shizika
- Postovi: 14271
- Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la shizika » 26 kol 2013 08:11
hahahah i ja postajem : )
a što za tebe znači biti USPJEŠNA?
...život je lijep... (:
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 26 kol 2013 08:12
biti zadovoljna sa svojim životom generalno! biti sretna
što čini sreću?
btw. jel dobar novi narcis na fb-u? 
-
shizika
- Postovi: 14271
- Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la shizika » 26 kol 2013 08:15
male stvaari. ahhahaha :DD
jesi pila kavicu sreco, da ne idem dalje u ove dubioze

...život je lijep... (:
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 26 kol 2013 08:17
jesam, jesam.. upravo sad... jedna divna kolegica mi skuhala
jel misliš da bi mogla radit sa mnom?
-
shizika
- Postovi: 14271
- Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la shizika » 26 kol 2013 08:27
a ne znam, ja ti bas nisam jutarnji tip.... do 10h sam nadrkana opasno. : ) par kava mi treba dok dođem sebi. tako da, ne bi se sigurno super slagale.

hahaha
da dobiješ neke lude novce u što bi uložila većinu?
...život je lijep... (:
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 26 kol 2013 08:27
u grudi
ti?
-
shizika
- Postovi: 14271
- Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la shizika » 26 kol 2013 08:32
razmisljam : ) u nesto cu uloziti...ahahha al stooo jos nisam skontala.
da li bi se poseksala za neke lude novce?

...život je lijep... (:
-
plavo
- Postovi: 853
- Pridružen/a: 08 stu 2011 14:31
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la plavo » 26 kol 2013 12:20
Ne
Najvaznija stvar u tvom zivotu?
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 26 kol 2013 13:37
stvar? ako pričamo o materijalnom - novac
vjeruješ da može sve štimat u životu ili uvijek na nekom planu "mora" štekat?
-
Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Post
Postao/la Biseksualna Lezbijka » 26 kol 2013 13:47
Dosad se pokazalo da je ravnoteža u svemiru opako pojebana i da nema toga da sve štima duže od jednog trena. Ali i jedan tren je nešto, ako ga znaš cijeniti.
Što bi radije sada: dobru masažu ili dobar koktel?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 26 kol 2013 13:49
dobru masažu dok ispijam mojito
da se možeš teleportirat di bi sad bila?
-
Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Post
Postao/la Biseksualna Lezbijka » 26 kol 2013 13:53
Na Viru.
Ili Rijeci.
Obje lokacije su mi jednako privlačne.
Ti?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 