Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
-
Ooh
Post
Postao/la Ooh » 10 ruj 2013 11:54
ne volim sisate pevaljke koje kreste i visokokvalitetne tekstove tipa " ta tvoja mala erogena zona, tako je blizu mojih pantalona" khm aca lukas? uh, daaaaa.
skojo, skojo cu dojdem
koristis li serum za rast trepavica?
-
Virginia
- Postovi: 431
- Pridružen/a: 04 kol 2012 02:34
Post
Postao/la Virginia » 10 ruj 2013 11:58
Moje su prirodno duge..ne trebam vece
Smatras li da forumi kao nacini komunikacije lagano idu u zaborav?
-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 10 ruj 2013 12:38
Ne bih rekla.
Koja boja namještaja ti se najviše sviđa?
-
Aven
Post
Postao/la Aven » 10 ruj 2013 12:54
Boja moje duše. Crna.

I plavi zidovi. Oh, wait, upravo sam opisala svoju sobu.
Što misliš o tome da partneri (u vezi) jedni drugima govore neke intimne stvari koje su im povjerili drugi ljudi?
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 10 ruj 2013 12:58
hm... ne znam...
kaj ti misliš?
-
Ooh
Post
Postao/la Ooh » 10 ruj 2013 13:00
ne! i to veliko ne, dok god se ne tice njihovog odnosa-razina ugrozenosti!
kada si zadnji puta hodala zemljanim putem?
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 10 ruj 2013 13:13
prije tri tjedna
ti ne bi svojoj curi rekla nešto što ti je netko nekad rekao ako se dotaknete te teme?
-
Ooh
Post
Postao/la Ooh » 10 ruj 2013 13:19
ako je netko nesto rekao u povjerenju i to nesto je aktualno i na bilo koji nacin moze otkriti procese te osobe i doci do usiju bilo koga tko to moze iskoristiti, ne bih. cilj recenog nije da se siri nego da se ima uvid u situaciju radi promjene istog. sve sto se tice necijeg nutarnjeg stanja sa mnom u grob nakon razrjesenja. nema to veze s curom. pizdarije se ne racunaju.
da li bi se naljutila na curu da tako razmislja?
-
Ooh
Post
Postao/la Ooh » 10 ruj 2013 13:20
p.s. vecina stvari koje netko kaze u povjerenju su ionako teske i bolje je nekoga neopterecivati s tim. cura bi bila zadnja osoba kojoj bi to priustila- tudji problemi.
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 10 ruj 2013 13:22
ne bi se naljutila.
što misliš koliko posto ženske populacije tako razmišlja?
-
Aven
Post
Postao/la Aven » 10 ruj 2013 13:38
Manje od 40.

Odnosno, možda ih razmišlja i više, ali to razmišljanje ne provode u praksi.
Je li došlo vrijeme za temu "Tajne"?

-
Ooh
Post
Postao/la Ooh » 10 ruj 2013 13:51
ciklicki se vrte neka tematska pitanja u ovom toppicu
ne razumijem da se netko moze naljutiti. kakvi su to ljudi. nosozabadace?
da li bi to bio pravi naziv za one koje zele sve znati i ljute se kada ne razumiju da im negdje nije mjesto?
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 10 ruj 2013 13:59
bi
oće li tema?
-
Aven
Post
Postao/la Aven » 10 ruj 2013 14:07
Pomalo.
Peglaš li odmah opranu i osušenu robu, kad ti nešto treba ili ne peglaš uopće?
-
Ooh
Post
Postao/la Ooh » 10 ruj 2013 14:10
ne znam peglati i to mi je defekt. nikada ne ispade kako treba. jako mi fali da znam peglati. sva sreca vecina ljudi to zna, pa se slepam i nudim sve moguce vrste protuusluga.
a sta ti ne znas raditi da je bas funkcionalno i da se covjek uhvati za glavu?
-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 10 ruj 2013 17:21
Otvarati vrećice Bake Rolls-a
Kako stojiš s otvaranjem šampanjaca i vina?
-
megan
- Postovi: 5464
- Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la megan » 10 ruj 2013 17:45
nikad nisam ništa takvoga otvarala, ali mogu sa sigurnošću reći bolje od tebe
za što najčešće nazdravljaš?
Desert je visnjica

-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 10 ruj 2013 17:55
A ono:
živili, ševili, oduševili
Da ti netko kao čestitiku pošalje:
Jebi se ti i svi tvoji, kako bi to shvatila, kao optativ il' uvredu?

-
megan
- Postovi: 5464
- Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la megan » 10 ruj 2013 18:01
zavisi što se čestita
znaš li nekoliko ukrajinskih pjesama napamet?

Desert je visnjica

-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 10 ruj 2013 18:06
Ahhhh, već sam misla na pjesme pjesme
Ovu znam skoro cijelu, a i
ova mi je dost' znana
Od ovih koje moram znat, aha, znam :proud:
Gdje se vidiš za 5 godina?

-
megan
- Postovi: 5464
- Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la megan » 10 ruj 2013 18:11
bravo
za 5 godina.. u ovo doba? selim se iz hrvatske (:D)
što misliš da mu je -->

?
Desert je visnjica

-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 10 ruj 2013 18:14
Vidio je čokoladu u izlogu trgovine, ali nema novca uza se pa je pokušava telepatijom prebaciti sebi u usta?
Idem doma. Što misliš, hoću li naletiti na koga biciklom?

-
megan
- Postovi: 5464
- Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la megan » 10 ruj 2013 18:16
ja isto mislim
hmm.. lako moguće da nekog skupiš :S a taman si popravila bicikl :/
što je gore - nemati doma internet ili nemati toplu vodu?

Desert je visnjica

-
Andain
- Postovi: 5430
- Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la Andain » 10 ruj 2013 18:55
Za nas koji se redovito tuširamo i to, toplu vodu, za pojedine korisnice neš slabije higijene, internet.
Si ikad slagala rubikovu kocku? I jesi složila?

“She's hot. I trust her.”
Hansel
-
sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Post
Postao/la sascha » 10 ruj 2013 19:01
jesam, nikada slozila.

slazes li puzle?
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi.

-
shizika
- Postovi: 14271
- Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la shizika » 10 ruj 2013 20:09
nisam...
kakva si sa strpljenjem?
...život je lijep... (:
-
sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Post
Postao/la sunflower » 10 ruj 2013 20:28
volila bih bit dobra
kakva si sa peglanjem?
-
shizika
- Postovi: 14271
- Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la shizika » 10 ruj 2013 20:32
ne sjecam se kad sam zadnji put nesto ispeglala, nisam sigurno godinu dana.
najmrzi kucanski poslovi?
...život je lijep... (:
-
sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Post
Postao/la sunflower » 10 ruj 2013 20:45
peglanje i pranje prozora...
ko te pegla?

-
shizika
- Postovi: 14271
- Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
- Spol/rod: žensko
- Status: Solo
Post
Postao/la shizika » 10 ruj 2013 20:48
uvijek nekoga nađem, snalažljiva sam!
jesi kad u susjeda pitala šečer ili tako nešto, što ti zafali?
...život je lijep... (: