Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 10 ruj 2013 11:54

ne volim sisate pevaljke koje kreste i visokokvalitetne tekstove tipa " ta tvoja mala erogena zona, tako je blizu mojih pantalona" khm aca lukas? uh, daaaaa.

skojo, skojo cu dojdem :)

koristis li serum za rast trepavica?

Avatar
Virginia
Postovi: 431
Pridružen/a: 04 kol 2012 02:34

Re: Pitaj me

Post Postao/la Virginia » 10 ruj 2013 11:58

Moje su prirodno duge..ne trebam vece :D

Smatras li da forumi kao nacini komunikacije lagano idu u zaborav?

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 10 ruj 2013 12:38

Ne bih rekla.

Koja boja namještaja ti se najviše sviđa?

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 10 ruj 2013 12:54

Boja moje duše. Crna. :monstermash: I plavi zidovi. Oh, wait, upravo sam opisala svoju sobu. :inlove:

Što misliš o tome da partneri (u vezi) jedni drugima govore neke intimne stvari koje su im povjerili drugi ljudi?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 10 ruj 2013 12:58

hm... ne znam...
kaj ti misliš?

Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 10 ruj 2013 13:00

ne! i to veliko ne, dok god se ne tice njihovog odnosa-razina ugrozenosti!

kada si zadnji puta hodala zemljanim putem?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 10 ruj 2013 13:13

prije tri tjedna
ti ne bi svojoj curi rekla nešto što ti je netko nekad rekao ako se dotaknete te teme?

Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 10 ruj 2013 13:19

ako je netko nesto rekao u povjerenju i to nesto je aktualno i na bilo koji nacin moze otkriti procese te osobe i doci do usiju bilo koga tko to moze iskoristiti, ne bih. cilj recenog nije da se siri nego da se ima uvid u situaciju radi promjene istog. sve sto se tice necijeg nutarnjeg stanja sa mnom u grob nakon razrjesenja. nema to veze s curom. pizdarije se ne racunaju.

da li bi se naljutila na curu da tako razmislja?

Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 10 ruj 2013 13:20

p.s. vecina stvari koje netko kaze u povjerenju su ionako teske i bolje je nekoga neopterecivati s tim. cura bi bila zadnja osoba kojoj bi to priustila- tudji problemi.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 10 ruj 2013 13:22

ne bi se naljutila.
što misliš koliko posto ženske populacije tako razmišlja?

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 10 ruj 2013 13:38

Manje od 40. :D Odnosno, možda ih razmišlja i više, ali to razmišljanje ne provode u praksi.

Je li došlo vrijeme za temu "Tajne"? :D

Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 10 ruj 2013 13:51

ciklicki se vrte neka tematska pitanja u ovom toppicu :D
ne razumijem da se netko moze naljutiti. kakvi su to ljudi. nosozabadace?

da li bi to bio pravi naziv za one koje zele sve znati i ljute se kada ne razumiju da im negdje nije mjesto?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 10 ruj 2013 13:59

bi
oće li tema?

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 10 ruj 2013 14:07

Pomalo.

Peglaš li odmah opranu i osušenu robu, kad ti nešto treba ili ne peglaš uopće?

Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 10 ruj 2013 14:10

ne znam peglati i to mi je defekt. nikada ne ispade kako treba. jako mi fali da znam peglati. sva sreca vecina ljudi to zna, pa se slepam i nudim sve moguce vrste protuusluga.

a sta ti ne znas raditi da je bas funkcionalno i da se covjek uhvati za glavu?

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 10 ruj 2013 17:21

Otvarati vrećice Bake Rolls-a :lol:

Kako stojiš s otvaranjem šampanjaca i vina?

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 10 ruj 2013 17:45

:lol:

nikad nisam ništa takvoga otvarala, ali mogu sa sigurnošću reći bolje od tebe :lol:

za što najčešće nazdravljaš?
Desert je visnjica :(

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 10 ruj 2013 17:55

:P

A ono: živili, ševili, oduševili :D

Da ti netko kao čestitiku pošalje: Jebi se ti i svi tvoji, kako bi to shvatila, kao optativ il' uvredu? :D

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 10 ruj 2013 18:01

zavisi što se čestita :D

znaš li nekoliko ukrajinskih pjesama napamet? :P
Desert je visnjica :(

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 10 ruj 2013 18:06

Ahhhh, već sam misla na pjesme pjesme :)

Ovu znam skoro cijelu, a i ova mi je dost' znana :D

Od ovih koje moram znat, aha, znam :proud:


Gdje se vidiš za 5 godina? :lol:

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 10 ruj 2013 18:11

bravo :dada:

za 5 godina.. u ovo doba? selim se iz hrvatske (:D)

što misliš da mu je --> :tantrum ?
Desert je visnjica :(

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 10 ruj 2013 18:14

Vidio je čokoladu u izlogu trgovine, ali nema novca uza se pa je pokušava telepatijom prebaciti sebi u usta?

Idem doma. Što misliš, hoću li naletiti na koga biciklom? :lol:

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 10 ruj 2013 18:16

ja isto mislim :dada:

hmm.. lako moguće da nekog skupiš :S a taman si popravila bicikl :/

što je gore - nemati doma internet ili nemati toplu vodu? :lol:
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 10 ruj 2013 18:55

Za nas koji se redovito tuširamo i to, toplu vodu, za pojedine korisnice neš slabije higijene, internet. :D

Si ikad slagala rubikovu kocku? I jesi složila? :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Pitaj me

Post Postao/la sascha » 10 ruj 2013 19:01

jesam, nikada slozila. :P slazes li puzle?
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 10 ruj 2013 20:09

nisam...

kakva si sa strpljenjem?
...život je lijep... (:

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 10 ruj 2013 20:28

volila bih bit dobra

kakva si sa peglanjem?

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 10 ruj 2013 20:32

ne sjecam se kad sam zadnji put nesto ispeglala, nisam sigurno godinu dana.

najmrzi kucanski poslovi?
...život je lijep... (:

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 10 ruj 2013 20:45

peglanje i pranje prozora...

ko te pegla? :D

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 10 ruj 2013 20:48

uvijek nekoga nađem, snalažljiva sam!

jesi kad u susjeda pitala šečer ili tako nešto, što ti zafali?
...život je lijep... (:

Zaključano