jesu tebe što tražili susjedi?
Pitaj me
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
nisam još nikad. sramežljiva sam štaš 
jesu tebe što tražili susjedi?
jesu tebe što tražili susjedi?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
danas
jel se svađaš sa susjedima?
jel se svađaš sa susjedima?
Re: Pitaj me
nisam, sa susjedima sam fina, održavam dobrosusjedske odnose, zbog ovih gore situacija - kad nešto zafali : )
s kim si se posvađala ? : )
s kim si se posvađala ? : )
...život je lijep... (:
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
sa kolegom na poslu,niš bitno...
kaj se radi na bolovanju?
kaj se radi na bolovanju?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
sa nekim stvarima da, sa nekima ne
a ti sa svojim?
a ti sa svojim?
Re: Pitaj me
hhahahaaha da, trenutno sam nezaposlena. i malo mi je dosadno..... ; )
recimo ovako, ne radiš - jer nemaš potrebu da radiš, da li bi ti falio posao?
recimo ovako, ne radiš - jer nemaš potrebu da radiš, da li bi ti falio posao?
...život je lijep... (:
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
prvo vrijeme nebi,godio bi mi odmor. kasnije bih vjerovatno morala nać opaku zanimaciju...dala bih si mjesec dana fraj prije nego pošizim
.
tebi?
tebi?
Re: Pitaj me
e taman sam u toj fazi gdje se dosađujem, tj. lagani šiz...
idealni posao za tebe je?!
idealni posao za tebe je?!
...život je lijep... (:
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
čuvar plaže na madagaskaru,galapagosu ili maldivima aj... 
za tebe?
za tebe?
Re: Pitaj me
a nisam još sigurna koji bi mi posao bio idealan..
da imaš neke lude novce, da li bi ih uložila u nešto? i šta?
da imaš neke lude novce, da li bi ih uložila u nešto? i šta?
...život je lijep... (:
Re: Pitaj me
Nebi,prije bi podjelila ljudima kojima bi to znacilo
Jesi kad dobila nest na nekoj nagradnoj igri?
Jesi kad dobila nest na nekoj nagradnoj igri?
- sarcastic
- ex ~lacrymosa~
- Postovi: 71
- Pridružen/a: 11 svi 2013 05:43
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: nebu pod oblacima
Re: Pitaj me
Nekakve gluposti stalno dobivam al nikako da neka konkretna lova kapne 
Ti?
Ti?
Silence is golden.
duct tape is silver.
duct tape is silver.
Re: Pitaj me
Zdravlje i seksualnost.
Trebaš odvest na date neku korisnicu koju još nisi vidjela live. Kog bi odabrala?
Trebaš odvest na date neku korisnicu koju još nisi vidjela live. Kog bi odabrala?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
- me,myselfelse
- Postovi: 1561
- Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
tebe. al brijem da sam te vidjela.
jesi ikad pravila zimnicu?
jesi ikad pravila zimnicu?
Re: Pitaj me
Hah, mislim da i ja mislim da smo se vidjele.. 
Nope, nikad. U Dalmaciji to baš i ne rade.
Najdraži horoskopski znak, osim tvog?
Nope, nikad. U Dalmaciji to baš i ne rade.
Najdraži horoskopski znak, osim tvog?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
-
Aven
Re: Pitaj me
Bik.
Ima li neki znak s kojim ti je iskustveno teže funkcionirati?
U smislu da se baš zaredalo nekoliko takvih ljudi istog znaka.
Ima li neki znak s kojim ti je iskustveno teže funkcionirati?
U smislu da se baš zaredalo nekoliko takvih ljudi istog znaka.
- me,myselfelse
- Postovi: 1561
- Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
škorpion.
koji znak je bolji od bika? (osjećam se ponosno)
koji znak je bolji od bika? (osjećam se ponosno)
- me,myselfelse
- Postovi: 1561
- Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
ovnovi, vodenjaci, vage.
jel vjeruješ u taj horoskop? (od 1 do 10)
jel vjeruješ u taj horoskop? (od 1 do 10)
Re: Pitaj me
Hah, tako i kod mene..jedino vage ne, već umjesto njih neš više djevice. Ne znam jel to dobro. 
Ma ne, al zabavno mi je..
A ti?
Ma ne, al zabavno mi je..
A ti?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
- me,myselfelse
- Postovi: 1561
- Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
kad mi paše da.
uglavnom ne. dobro bi bilo okriviti zvijezde, al zašto kad mogu roditelje. zasluge su u potpunosti na meni
koja je granica hedonizma?
uglavnom ne. dobro bi bilo okriviti zvijezde, al zašto kad mogu roditelje. zasluge su u potpunosti na meni
koja je granica hedonizma?
-
Aven
Re: Pitaj me
Valjda kao i slobode - neugrožavanje druge osobe.
Što bi se desilo s kontaktima da izgubiš mob? Imaš li većinu na mailu?
Što bi se desilo s kontaktima da izgubiš mob? Imaš li većinu na mailu?
- NIKA2
- Postovi: 168
- Pridružen/a: 07 pro 2010 18:22
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
Re: Pitaj me
a ništa :/ sad si mi dala ideju za backup 
Što je najluđe što si napravila u životu?
Što je najluđe što si napravila u životu?
Re: Pitaj me
jednom sam prepisivala na testu
jesi li vješta u prepisivanju (bila)?
jesi li vješta u prepisivanju (bila)?
Desert je visnjica 
- NIKA2
- Postovi: 168
- Pridružen/a: 07 pro 2010 18:22
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
Re: Pitaj me
haha i to je najluđa stvar
jesam da stara metoda sa čarapom i nikad me nije mogao ulovit iako je kužio da neš mutim 
hoće li za vikend sunce?
hoće li za vikend sunce?
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
rozu s tamnoljubičastim cvjetovima. hmm, i crvenim leptirima
jesi gledala donnie darka? :o
jesi gledala donnie darka? :o
Desert je visnjica 