Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 16 ruj 2013 20:00

Kriste :lol: :lol:

Ne sjećam se, mislim da nisam. Znam da su me zvuci granata jako zastrašivali, ali ništa drugo, čini mi se.

Koga si tada najviše voljela?

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 16 ruj 2013 20:04

mamu sam jako, jako voljela.

ti?
Desert je visnjica :(

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Pitaj me

Post Postao/la fuji ix » 16 ruj 2013 20:06

Baku.
Budi li te budilica?

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 16 ruj 2013 20:07

Maminu mamu. I mamu :D
Edit: Alarm na mobitelu.

Jesi već otkrila ovu temu? :)

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 16 ruj 2013 20:08

nisam :D
ali ne znam bih li baš sebe nazvala ljubiteljem klasike ;)

čega si ti ljubitelj?
Desert je visnjica :(

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 16 ruj 2013 20:11

Sunca i čokolade.

Što nikako ne podnosiš?

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 16 ruj 2013 20:12

LAŽ :diva:

:lol:

ne podnosim komarce :P

što te najlakše naživcira?
Desert je visnjica :(

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Pitaj me

Post Postao/la fuji ix » 16 ruj 2013 20:13

Bahatost.
Znas li plesti?

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 16 ruj 2013 20:13

J. Cusak-a.

Imaš nekog celebrity-a kojeg nikako ne voliš vidjeti?

Nope.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 16 ruj 2013 20:17

miley cyrus

da moraš biti dijete nekog celebrityja, kog bi odabrala? :D
Desert je visnjica :(

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 16 ruj 2013 20:18

Rachel Weisz.
I onda bismo bile incestuozne :lol:

Kakva ti se nezgoda zadnja dogodila?

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 16 ruj 2013 20:22

megan je napisao/la:miley cyrus

Haha..upravo je stavila u sexy cure :)..glavno da se mi slažemo u ovim bitnim temama ;)

Uf..ne sjećam se..jel nezgoda čekati avion dva sata i učiniti da netko isto toliko čeka tebe (u kasnim noćnim satima)? :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 16 ruj 2013 20:24

hahaha :)

nope, to se ne računa pod nezgodu :D

jesi li nekad slučajno upala u more i zašto i što je bilo? :D
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 16 ruj 2013 20:28

Slučajno upala? baš i ne..koliko se sjećam :)

Odgovaraš li na izazove, tipa kad netko veli da nešto ne možeš napraviti - imaš želju dokazati da griješi ili možeš ostati indiferentna prema njenom/njegovom dojmu?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 16 ruj 2013 20:32

potpuno indiferentna, ali nekad prihvatim čisto da bude zanimljivo

ti? :)
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 16 ruj 2013 20:34

Ovisi od kog je, al zapravo volim odgovarati na izazove..bilo da pokažem osobi da je u krivu :) bilo da sama sebi dokažem da sam ja ..s tim da ću nekako lakše odgovoriti u situaciji kad mi nije stalo ili do izazova ili osobe..

Ti stalo do tuđeg dojma i u kojim situacijama nije?:)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 16 ruj 2013 20:37

Više mi ovisi do osobe, nego situacije. Ako mi je stalo do osobe, bit će mi stalo i do dojma, inače, slabo.

Što misliš, kakav dojam ostavljaš?

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 16 ruj 2013 20:39

Svakakav..od distanciran/ozbiljan/umišljen/pristojan..ovisi o tom valjda kak se postavim prema osobi..

I..čim se ta Petra bavi? ;)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 16 ruj 2013 20:40

:lol:

s kim ti pričaš?

ovo je javno..

voliš li mladi sir?
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 16 ruj 2013 20:45

Pa upravo tako..nitko drugi neće povezati dvije stvari, osim nas online. A ona vjerojatno nije jedna od njih. Nas. :D

Volim.

Najdraža stvar vezana uz ranu jesen?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 16 ruj 2013 20:47

Šta je vama dvjema :lol:

Petra je mnogo sexy glumica, sapunjare i kazalište :D

Lišće po putu.

Jel ti draža zimska ili ljetna garderoba?

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 16 ruj 2013 20:50

Sad su navodno Dubrovčani popljuvali neku seriju čija je radnja smještena u Du..ona pretpostavjam tu i u takvim stvarima glumi? ;)

Hm.. teško mi je odlučiti, kao i za god. doba..Volim i kapute i sandale i kratke rukave. :)

Najdraža (ili ljepša) naša glumica?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me

Post Postao/la omnia » 16 ruj 2013 20:55

Andain je napisao/la:Sad su navodno Dubrovčani popljuvali neku seriju čija je radnja smještena u Du..ona pretpostavjam tu i u takvim stvarima glumi? ;)
Ne znam, ne mogu gledat takve tvorevine, previše bi bilo za moje živce slušat kako nedubrovčani pričaju dubrovački :roll:

Ona i Barbara Prpić (ako joj je tako ime) mi imaju nešto.

Imaš li više zimske ili ljetne odjeće? :D

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 16 ruj 2013 20:58

ljetne

imaš li gojzerice i kad ih nosiš? :D
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 16 ruj 2013 20:59

Podjednako otprilike. Možda ove neke proljetnje/jesenje još i najviše.. :)

Koja ti je zgodnija od njih?

slika
ili

slika

Nemam.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 16 ruj 2013 21:55

niti jedna mi nije nesto. nemaju ono nesto. sto zelis pitati korisnicu koja ce odgovoriti sljedeca? :D

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 17 ruj 2013 07:31

Isto što sam pitala i tebe (sve dok jedna ne odabere jednu od njih) :D

Al bonus za ove koje ne žele birati, se nešto teže budiš zadnjih dana?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 17 ruj 2013 09:41

ova druga.. prva mi je mrvicu pre špičasta :P

i ne, ne budim se teško.. možda zato što spavam dok se spontano ne probudim :D

imaš li nekog poznanika, ili poznanika od poznanika, kojeg je udario grom, ili kraj kojeg je udario grom? i ako da, što je bilo?
Desert je visnjica :(

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Pitaj me

Post Postao/la Rock Faerie » 17 ruj 2013 10:37

Da imam, od mamine kolegice kćer je tako poginula.
Koja je po tvom mišljenju najgora bolest od koje možeš oboljeti?
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 17 ruj 2013 10:38

Ništa, odletio kišobran u jarak. :)

Voliš grmljavinu?

Bilo kakva dugotrajuća s kojom postpeno propadaš.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Zaključano