Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 16 ruj 2013 20:00
Kriste
Ne sjećam se, mislim da nisam. Znam da su me zvuci granata jako zastrašivali, ali ništa drugo, čini mi se.
Koga si tada najviše voljela?
-
megan
- Postovi: 5464
- Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la megan » 16 ruj 2013 20:04
mamu sam jako, jako voljela.
ti?
Desert je visnjica

-
fuji ix
- Postovi: 7233
- Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: oku ugodna
Post
Postao/la fuji ix » 16 ruj 2013 20:06
Baku.
Budi li te budilica?
-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 16 ruj 2013 20:07
Maminu mamu. I mamu

Edit: Alarm na mobitelu.
Jesi već otkrila
ovu temu?

-
megan
- Postovi: 5464
- Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la megan » 16 ruj 2013 20:08
nisam

ali ne znam bih li baš sebe nazvala ljubiteljem klasike
čega si ti ljubitelj?
Desert je visnjica

-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 16 ruj 2013 20:11
Sunca i čokolade.
Što nikako ne podnosiš?
-
megan
- Postovi: 5464
- Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la megan » 16 ruj 2013 20:12
LAŽ
ne podnosim komarce
što te najlakše naživcira?
Desert je visnjica

-
fuji ix
- Postovi: 7233
- Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: oku ugodna
Post
Postao/la fuji ix » 16 ruj 2013 20:13
Bahatost.
Znas li plesti?
-
Andain
- Postovi: 5430
- Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la Andain » 16 ruj 2013 20:13
J. Cusak-a.
Imaš nekog celebrity-a kojeg nikako ne voliš vidjeti?
Nope.
“She's hot. I trust her.”
Hansel
-
megan
- Postovi: 5464
- Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la megan » 16 ruj 2013 20:17
miley cyrus
da moraš biti dijete nekog celebrityja, kog bi odabrala?

Desert je visnjica

-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 16 ruj 2013 20:18
Rachel Weisz.
I onda bismo bile incestuozne
Kakva ti se nezgoda zadnja dogodila?
-
Andain
- Postovi: 5430
- Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la Andain » 16 ruj 2013 20:22
megan je napisao/la:miley cyrus
Haha..upravo je stavila u sexy cure

..glavno da se mi slažemo u ovim bitnim temama
Uf..ne sjećam se..jel nezgoda čekati avion dva sata i učiniti da netko isto toliko čeka tebe (u kasnim noćnim satima)?

“She's hot. I trust her.”
Hansel
-
megan
- Postovi: 5464
- Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la megan » 16 ruj 2013 20:24
hahaha
nope, to se ne računa pod nezgodu
jesi li nekad slučajno upala u more i zašto i što je bilo?

Desert je visnjica

-
Andain
- Postovi: 5430
- Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la Andain » 16 ruj 2013 20:28
Slučajno upala? baš i ne..koliko se sjećam
Odgovaraš li na izazove, tipa kad netko veli da nešto ne možeš napraviti - imaš želju dokazati da griješi ili možeš ostati indiferentna prema njenom/njegovom dojmu?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
-
megan
- Postovi: 5464
- Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la megan » 16 ruj 2013 20:32
potpuno indiferentna, ali nekad prihvatim čisto da bude zanimljivo
ti?

Desert je visnjica

-
Andain
- Postovi: 5430
- Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la Andain » 16 ruj 2013 20:34
Ovisi od kog je, al zapravo volim odgovarati na izazove..bilo da pokažem osobi da je u krivu

bilo da sama sebi dokažem da sam ja ..s tim da ću nekako lakše odgovoriti u situaciji kad mi nije stalo ili do izazova ili osobe..
Ti stalo do tuđeg dojma i u kojim situacijama nije?:)
“She's hot. I trust her.”
Hansel
-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 16 ruj 2013 20:37
Više mi ovisi do osobe, nego situacije. Ako mi je stalo do osobe, bit će mi stalo i do dojma, inače, slabo.
Što misliš, kakav dojam ostavljaš?
-
Andain
- Postovi: 5430
- Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la Andain » 16 ruj 2013 20:39
Svakakav..od distanciran/ozbiljan/umišljen/pristojan..ovisi o tom valjda kak se postavim prema osobi..
I..čim se ta Petra bavi?

“She's hot. I trust her.”
Hansel
-
megan
- Postovi: 5464
- Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la megan » 16 ruj 2013 20:40
s kim ti pričaš?
ovo je javno..
voliš li mladi sir?
Desert je visnjica

-
Andain
- Postovi: 5430
- Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la Andain » 16 ruj 2013 20:45
Pa upravo tako..nitko drugi neće povezati dvije stvari, osim nas online. A ona vjerojatno nije jedna od njih. Nas.
Volim.
Najdraža stvar vezana uz ranu jesen?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 16 ruj 2013 20:47
Šta je vama dvjema
Petra je mnogo sexy glumica, sapunjare i kazalište
Lišće po putu.
Jel ti draža zimska ili ljetna garderoba?
-
Andain
- Postovi: 5430
- Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la Andain » 16 ruj 2013 20:50
Sad su navodno Dubrovčani popljuvali neku seriju čija je radnja smještena u Du..ona pretpostavjam tu i u takvim stvarima glumi?
Hm.. teško mi je odlučiti, kao i za god. doba..Volim i kapute i sandale i kratke rukave.
Najdraža (ili ljepša) naša glumica?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 16 ruj 2013 20:55
Andain je napisao/la:Sad su navodno Dubrovčani popljuvali neku seriju čija je radnja smještena u Du..ona pretpostavjam tu i u takvim stvarima glumi?

Ne znam, ne mogu gledat takve tvorevine, previše bi bilo za moje živce slušat kako nedubrovčani pričaju
dubrovački
Ona i Barbara Prpić (ako joj je tako ime) mi imaju nešto.
Imaš li više zimske ili ljetne odjeće?

-
megan
- Postovi: 5464
- Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la megan » 16 ruj 2013 20:58
ljetne
imaš li gojzerice i kad ih nosiš?

Desert je visnjica

-
Andain
- Postovi: 5430
- Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la Andain » 16 ruj 2013 20:59
Podjednako otprilike. Možda ove neke proljetnje/jesenje još i najviše..
Koja ti je zgodnija od njih?

ili
Nemam.
“She's hot. I trust her.”
Hansel
-
Ooh
Post
Postao/la Ooh » 16 ruj 2013 21:55
niti jedna mi nije nesto. nemaju ono nesto. sto zelis pitati korisnicu koja ce odgovoriti sljedeca?

-
Andain
- Postovi: 5430
- Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la Andain » 17 ruj 2013 07:31
Isto što sam pitala i tebe (sve dok jedna ne odabere jednu od njih)
Al bonus za ove koje ne žele birati, se nešto teže budiš zadnjih dana?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
-
megan
- Postovi: 5464
- Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la megan » 17 ruj 2013 09:41
ova druga.. prva mi je mrvicu pre špičasta
i ne, ne budim se teško.. možda zato što spavam dok se spontano ne probudim
imaš li nekog poznanika, ili poznanika od poznanika, kojeg je udario grom, ili kraj kojeg je udario grom? i ako da, što je bilo?
Desert je visnjica

-
Rock Faerie
- Postovi: 2015
- Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
Post
Postao/la Rock Faerie » 17 ruj 2013 10:37
Da imam, od mamine kolegice kćer je tako poginula.
Koja je po tvom mišljenju najgora bolest od koje možeš oboljeti?
They share a look in silence and everything is understood
-
Andain
- Postovi: 5430
- Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la Andain » 17 ruj 2013 10:38
Ništa, odletio kišobran u jarak.
Voliš grmljavinu?
Bilo kakva dugotrajuća s kojom postpeno propadaš.
“She's hot. I trust her.”
Hansel