Pitaj me
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Nije. :stara.iskusnjara:
Tom ili Jerry?
Tom ili Jerry?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Tica...s onim svojim "mik mik"
+ od malena nisam shvaćala upornost / tvrdoglavost tog lika. Give it up maaaan....
Koju radio postaju slušaš?
+ od malena nisam shvaćala upornost / tvrdoglavost tog lika. Give it up maaaan....

Koju radio postaju slušaš?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

-
Aven
Re: Pitaj me
Rijetko slušam radio. Otvoreni.
Kad te zadnji put preveo(?) netko žednu preko vode?
Kad te zadnji put preveo(?) netko žednu preko vode?
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Preveo..preveslao...?!?!
Hmmmmm neki dan frendica...long story za objašnjavati sad ovdje...
Teambuilding u firmi, da ili ne i zašto?
(zašto mi je ovo pitanje poznato?)
Hmmmmm neki dan frendica...long story za objašnjavati sad ovdje...
Teambuilding u firmi, da ili ne i zašto?
(zašto mi je ovo pitanje poznato?)
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: Pitaj me
I meni zvuči poznato. Da, osim ak se ne radi isključivo o vikendu. Dobro je pobjeć s tom ekipom malo vam poslovnog okruženja (pogotovo tijekom radnih dana), dobro je za nekakav moral firme. Plus, o tuđem trošku imaš prilike ponekad otići na fora mjesta 
Ti se sviđa tvoje poslovno okruženje? Ak si studentica, ti se sviđaju kolege na godini?
Ti se sviđa tvoje poslovno okruženje? Ak si studentica, ti se sviđaju kolege na godini?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Jako mi se sviđa. Pozitivno, poticajuće i profesionalno. PPP. 
Kako iskorištavaš svoje pauze za ručak ako ih imaš?
Kako iskorištavaš svoje pauze za ručak ako ih imaš?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: Pitaj me
Imam, i iskorištavam ih za ručak.
Rado bih rekla za šetnju, al to je rijetko obzirom da krajolik nije baš neki 
Si radila kakve studentske poslove tijekom studija? Što misliš o tom, bi ''tjerala'' svoju djecu da što ranije krenu raditi?
Si radila kakve studentske poslove tijekom studija? Što misliš o tom, bi ''tjerala'' svoju djecu da što ranije krenu raditi?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Jesam. Radila sam i preko ljeta (svako osim nakon prve godine) i povremeno za vrijeme godine.
Naravno da bih ih tjerala, treba steći radne navike i odgovornosti.
Naravno, ne bi smao radili, treba proći i ona studentska pijanstva, glupiranja, greške i lekcije.
Imaš ti nešto što baš želiš svojoj djeci prenijeti iz vlastitog iskustva?
Ukoliko ne želiš djecu, nešto što bi savjetovala frendici za njenu djecu.
Naravno da bih ih tjerala, treba steći radne navike i odgovornosti.
Naravno, ne bi smao radili, treba proći i ona studentska pijanstva, glupiranja, greške i lekcije.
Imaš ti nešto što baš želiš svojoj djeci prenijeti iz vlastitog iskustva?
Ukoliko ne želiš djecu, nešto što bi savjetovala frendici za njenu djecu.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: Pitaj me
kad god možeš budi svoj/a i slijedi ono što ti srce govori.
odeš na kavu s osobom koju ne poznaješ (bilo dejt, bilo druženje) i nakon upoznavanja prvo pitanje koje te pita: što si po horoskopu? što ćeš u tom trenutku pomisliti?
odeš na kavu s osobom koju ne poznaješ (bilo dejt, bilo druženje) i nakon upoznavanja prvo pitanje koje te pita: što si po horoskopu? što ćeš u tom trenutku pomisliti?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Pitaj me
zar nam je već ponestalo tema za razgovor?
mažeš ruke kremom redovito?
mažeš ruke kremom redovito?
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
a) nervozna je i koristi to pitanje kao small talk / probijanje leda
b) eliminirat će te ukoliko se potrefiš da si znak kao jedna od ex
c) vjeruje u horoskope i odmah će ti dati analizu kako se vaši znakovi slažu
d) fuck, planira li ta već djecu i labradore naše zajedničke. BJEŽMO!
Bolje ti je pitanje o horoskopu ili koi broj grudnjaka nosiš?
b) eliminirat će te ukoliko se potrefiš da si znak kao jedna od ex
c) vjeruje u horoskope i odmah će ti dati analizu kako se vaši znakovi slažu
d) fuck, planira li ta već djecu i labradore naše zajedničke. BJEŽMO!
Bolje ti je pitanje o horoskopu ili koi broj grudnjaka nosiš?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: Pitaj me
nažalost, ne mažem. zato su mi i popucale trenutno.
na ovo s grudnjakom bih odvalila. dobila bi plus za originalnost.
zašto misliš da neki ljudi nemaju smisla za humor?
na ovo s grudnjakom bih odvalila. dobila bi plus za originalnost.
zašto misliš da neki ljudi nemaju smisla za humor?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
I ovo mi je pitanje poznato...
Mislim da svi imaju smisla za humor. Nekakvog. Stvar mi je inteligencije, iskustva, statvova i vrijednosti kakav smisao za humor netko ima/nema.
Za primjer mogu dati crni humor. To je kao par nogu, nema ga svatko.
Što znači ako su ti većina pitanja iz Pitaj me poznata?
Mislim da svi imaju smisla za humor. Nekakvog. Stvar mi je inteligencije, iskustva, statvova i vrijednosti kakav smisao za humor netko ima/nema.
Za primjer mogu dati crni humor. To je kao par nogu, nema ga svatko.
Što znači ako su ti većina pitanja iz Pitaj me poznata?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: Pitaj me
da previše lezbi poznaješ. 
recimo da osoba može biti sjebana od 0 do 100%. koliko bi rekla da je neka prosječna vrijednost sjebanosti jedne lezbijke u Hrvatskoj? onako po svom nekom dojmu...
recimo da osoba može biti sjebana od 0 do 100%. koliko bi rekla da je neka prosječna vrijednost sjebanosti jedne lezbijke u Hrvatskoj? onako po svom nekom dojmu...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Kao iz topa: 85%
Isto pitanje.
Isto pitanje.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

- Silk Spectreii
- Postovi: 839
- Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
generaliziranje... not my thing...
najdrazi crtic iz djetinjstva?
najdrazi crtic iz djetinjstva?
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
-
Ooh
Re: Pitaj me
vecer.
sto mislis o ovom:
http://www.dailymail.co.uk/femail/artic ... -skin.html" onclick="window.open(this.href);return false;
sto mislis o ovom:
http://www.dailymail.co.uk/femail/artic ... -skin.html" onclick="window.open(this.href);return false;
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Nehigijenski mi je to. A i ne volim jogu.
Jesi ikad prisustvovala ispumpavanju septičke jame?
Jesi ikad prisustvovala ispumpavanju septičke jame?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Pa sjediš s genitalijama drito na površini. Nije mi to baš :/
Pojam nemam kojim tokom misli sam od gole joge došla do septičke.
Dobivaš li često vizitke? Čuvaš li ih? Imaš li etui?
Pojam nemam kojim tokom misli sam od gole joge došla do septičke.
Dobivaš li često vizitke? Čuvaš li ih? Imaš li etui?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: Pitaj me
(tijek misli - možda jer su na slici guzice?)
tu i tamo dobijem vizitku, poslovno uglavnom. čuvam u onom plastičnom u čem su moje došle. mislim da to nije etui.
koliko komada nečeg za šminkanje imaš u torbi sad?
tu i tamo dobijem vizitku, poslovno uglavnom. čuvam u onom plastičnom u čem su moje došle. mislim da to nije etui.
koliko komada nečeg za šminkanje imaš u torbi sad?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Zbilja želiš da idem brojati?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: Pitaj me
Sigurno do sad već jesi 
Da možeš birati da budeš vlasnica nekakvog izuma, iza čeg bi voljela stajati?
Da možeš birati da budeš vlasnica nekakvog izuma, iza čeg bi voljela stajati?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
Re: Pitaj me
iza stupa dok ga testiraju. 
o čemu najčešće pričaš?
o čemu najčešće pričaš?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Pitaj me
Ne igraš fer ovu igru.
Ovisi s kim, na poslu imam obično drugačije teme razgovora neg privatno..al da ne ispadnem ne-fer kao i ti (:P), na poslu najčešće pričam o nelokalnoj konkurenciji, spuštanju cijena i sl, a privatno najčešće o nekakvim svojim željama, sitnicama koje mi čine dan, planovima i sl.
Dakle, što bi voljela da si izumila?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
Re: Pitaj me
teleporter. 
otkad voliš debatirati i sudjelovati u raspravama, rodi li se čovjek s time ili to skupi negdje kroz djetinjstvo?
otkad voliš debatirati i sudjelovati u raspravama, rodi li se čovjek s time ili to skupi negdje kroz djetinjstvo?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Pitaj me
Hah..mislim da je meni škola potaknula to želju za raspravama, znali smo uvijek imati nekakve okrugle stolove i debate oko kojih bi se vodile rasprave. Fun skroz, kao parlaonica. Al rasprave mi nisu fora čisto debatiranja radi. 
Jel shvaćaš raspravljanje il forum općenito, osobno..u kojoj mjeri da/ne?
Jel shvaćaš raspravljanje il forum općenito, osobno..u kojoj mjeri da/ne?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
Re: Pitaj me
osobno mi je samo kad se netko ne slaže sa mnom. 
a sad 4real... moje je forumiranje onako dosta opušteno i ležerno, baš zato i je donekle osobno jer vjerojatno to piskaranje dosta dobro reflektira mene. ali općenito nije da utječu pretjerano sva ta piskaranja (ni tuđa ni moja) na moje raspoloženje, više sve to dođe kao neki vid razbibrige i ventiliranja.
koje su tvoje želje?
a sad 4real... moje je forumiranje onako dosta opušteno i ležerno, baš zato i je donekle osobno jer vjerojatno to piskaranje dosta dobro reflektira mene. ali općenito nije da utječu pretjerano sva ta piskaranja (ni tuđa ni moja) na moje raspoloženje, više sve to dođe kao neki vid razbibrige i ventiliranja.
koje su tvoje želje?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...