Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Pitaj me

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 26 ožu 2014 15:19

Trenutno imam veliku želju za krevetom i serijama.

Koliko često ti bude misao u glavi: seriously dude, what is wrong with you?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 26 ožu 2014 18:39

cesto, ali to pomislim za sebe :D

igras li nagradne igre?

Avatar
Kelt
Postovi: 181
Pridružen/a: 15 sij 2014 21:26

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kelt » 26 ožu 2014 20:01

Ako su nagradne igre ono kad dobijem mail: "Tko prvi replaja dobije besplatnu kartu" onda igram, ali uglavnom ništa drugo.

Što misliš o kockanju i klađenju? Što misliš o klađenju na utrkama konja/pasa?
Ruadh gu brath!

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la margarita » 26 ožu 2014 22:16

Mislim da moze lako prec u ovisnost, ali isto tako tko zna sto radi i dovoljno je pamtan da zna stat kad treba moze dobro proc, ovisno o igri. Ja osobno imam nula srece u kocki pa ju izbjegavam, a i opcenito mi nije napeta. Zao mi je pasa i konja koji trce, ali ako ih ne zlostavljaju i dobro se o njima brinu, sta ja znam, valjda je ok.

Sto mislis o ovom ubijanju zdravih zivotinja u zooliskim vrtovima zbog raznih pravila o parenju, ocuvanju vrstu, genetskog materijala itd.?

Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 26 ožu 2014 22:52

prvi put cujem. ma zoo je glupost, ostatak kabineta cuda i sajmova glupih bjelaca. nije za ocekivati nisto drugo nego lose. zoo je zatvor.

jesi gladna navecer cesto?

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 26 ožu 2014 23:57

Pa ne često, rijetko jedem nešto konkretnije poslije 7, 8.. al voće, nekakve bombone..to znam :)

Koji bi grad voljela posjetiti, a još nisi (al vjeruješ/planiraš da kroz neko razdoblje budeš)..što ti prvo pada na um?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 27 ožu 2014 09:58

Komiža
tebi?

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la margarita » 27 ožu 2014 13:53

Melbourne

Jesi li zaboravljiva? Npr. ides postavit ovdje neko pitanje, nesto te prekine, i zaboravis sta si htjela pitat. :D

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Pitaj me

Post Postao/la str8faith » 27 ožu 2014 14:01

ne , obicno pisem sto mi prvo padne na pamet u tom trenutku , sad da razmisljam o pitanju 3 dana to nema smisla
Voliš li talijansku muziku?
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 27 ožu 2014 14:50

ne mogu reci da volim. ne slusam bas. tu i tamo pase usputno.

francusku?

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Pitaj me

Post Postao/la str8faith » 27 ožu 2014 15:17

slabo premda u obitelji imam pjevacicu fran. šansona odbija slusat taj jezik a kamoli ga naucit !

koja ti se pjesma vrti po glavi ovih dana?
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 27 ožu 2014 18:45

http://www.youtube.com/watch?v=611Wxihk9vk" onclick="window.open(this.href);return false; od 5:28

She took off a silver locket she said remember me by this
She put her hand in my pocket I got a keepsake and a kiss
And in the roar of dust and diesel I stood and watched her walk away
I could have caught up with her easy enough but something must have made me stay

And the big wheel keep on turning neon burning up above
And I'm just high on this world
Come on and take a low ride with me girl
On the tunnel of love, yeah love love
On the tunnel of love, oooh love love



:touched: :touched: :touched:

tebi?

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Pitaj me

Post Postao/la Fuga » 27 ožu 2014 18:59

Beyonce. :sramise:

Favoritni trash bend?

Avatar
Kelt
Postovi: 181
Pridružen/a: 15 sij 2014 21:26

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kelt » 27 ožu 2014 22:14

WAT?? Ne volim trash metal. Najžešći bend koji tu i tamo poslušam je Motörhead.

Najdraži grunge bend? :D
Ruadh gu brath!

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 28 ožu 2014 15:23

Pearl Jam? S njima sam ujedno i prestala slušati takvu vrstu mjuze. :)

Ideš redovite na preglede kod dr. (stomatolog, ginekološki, nešt drugo..)?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la zenia » 28 ožu 2014 17:12

Nah, eskiviram vječno. Ne volim doktore, ginekologe još manje, a zubara se ježim...
Tako da uvijek nađem nešto preče, bitnije, neku ispriku i odgađam sve koliko mogu.
Prošlo ljeto sam na hitnoj završila s upalom zuba u nedjelju popodne, jer sam se nadala
dva tjedna da će bol misteriozno nestati bez odlaska zubaru. :shakinghead:

Koji ti je traumatičniji: zubar ili ginekolog? :D
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 28 ožu 2014 17:12

zubar.

di si zenia kuco stara? :*
...život je lijep... (:

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la zenia » 28 ožu 2014 17:15

A evo me po forumu. Imam kolokvije idući tjedan pa eto :D
Sve je jasno...

Još radiš nered ovuda?
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 28 ožu 2014 17:17

a nisam, smirila sam se - godine ; )

hahahaha, vidi se da te nema.

ti u ljubavi, pa ignoriraš virtualni svijet?
...život je lijep... (:

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la zenia » 28 ožu 2014 17:19

Da :touched:
Al sad i bolja polovica mora učiti pa eto, nema me tko
zabavljati dok odgađam svoje učenje...

Gdje je tvoja ljubav i koji kurac radiš po forumu? :D
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 28 ožu 2014 17:26

ahahaha moja ljubav negdje luta. :D

a ja na forumu trazim novu. :P iako nije neki izbor! ;D

jesi sretna?
...život je lijep... (:

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la zenia » 28 ožu 2014 17:27

Jesam..

Ti?
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 28 ožu 2014 17:28

jesam. : )

jel za sreću malo treba?
...život je lijep... (:

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la zenia » 28 ožu 2014 17:34

Da... Ali nije lako dohvatiti to malo...

Jesi optimist?
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 28 ožu 2014 19:50

ne pretjerani. naucilo me :D

jesi pesimist?

Avatar
WinteRR
Postovi: 435
Pridružen/a: 18 sij 2014 22:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Ostalo
Lokacija: Germanija
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la WinteRR » 28 ožu 2014 19:59

Ne vala

Jel gledas Formulu 1?
Glupost je okrugla, nema ni pocetak, ni kraj!

Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 28 ožu 2014 20:00

ne. jesi ikada vozila formulu?

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Silk Spectreii » 28 ožu 2014 20:01

S prve linije :) Radim za formulu 1
Vozila ne,ali imam slike iz bolida :)
Omiljena trenutno aktivna televizijska serija?
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
WinteRR
Postovi: 435
Pridružen/a: 18 sij 2014 22:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Ostalo
Lokacija: Germanija
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la WinteRR » 28 ožu 2014 20:05

good wife ...iako ubise Willa :(...mislim da mi serija vise nece biti interesantna..sem mozda tih nadolazecih par epizoda u kojima ce verovatno svi da zale i ocajavaju, a Alicia ima da se propije ili tako vec nesto....

Imas li kacigu (biciklo/motor) ?
Glupost je okrugla, nema ni pocetak, ni kraj!

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 28 ožu 2014 20:09

nemam

koliko ti traje šminkanje?
Desert je visnjica :(

Zaključano