Pitaj me
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Trenutno imam veliku želju za krevetom i serijama.
Koliko često ti bude misao u glavi: seriously dude, what is wrong with you?
Koliko često ti bude misao u glavi: seriously dude, what is wrong with you?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: Pitaj me
Ako su nagradne igre ono kad dobijem mail: "Tko prvi replaja dobije besplatnu kartu" onda igram, ali uglavnom ništa drugo.
Što misliš o kockanju i klađenju? Što misliš o klađenju na utrkama konja/pasa?
Što misliš o kockanju i klađenju? Što misliš o klađenju na utrkama konja/pasa?
Ruadh gu brath!
- margarita
- Postovi: 1323
- Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Mislim da moze lako prec u ovisnost, ali isto tako tko zna sto radi i dovoljno je pamtan da zna stat kad treba moze dobro proc, ovisno o igri. Ja osobno imam nula srece u kocki pa ju izbjegavam, a i opcenito mi nije napeta. Zao mi je pasa i konja koji trce, ali ako ih ne zlostavljaju i dobro se o njima brinu, sta ja znam, valjda je ok.
Sto mislis o ovom ubijanju zdravih zivotinja u zooliskim vrtovima zbog raznih pravila o parenju, ocuvanju vrstu, genetskog materijala itd.?
Sto mislis o ovom ubijanju zdravih zivotinja u zooliskim vrtovima zbog raznih pravila o parenju, ocuvanju vrstu, genetskog materijala itd.?
-
Ooh
Re: Pitaj me
prvi put cujem. ma zoo je glupost, ostatak kabineta cuda i sajmova glupih bjelaca. nije za ocekivati nisto drugo nego lose. zoo je zatvor.
jesi gladna navecer cesto?
jesi gladna navecer cesto?
Re: Pitaj me
Pa ne često, rijetko jedem nešto konkretnije poslije 7, 8.. al voće, nekakve bombone..to znam 
Koji bi grad voljela posjetiti, a još nisi (al vjeruješ/planiraš da kroz neko razdoblje budeš)..što ti prvo pada na um?
Koji bi grad voljela posjetiti, a još nisi (al vjeruješ/planiraš da kroz neko razdoblje budeš)..što ti prvo pada na um?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
- margarita
- Postovi: 1323
- Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Melbourne
Jesi li zaboravljiva? Npr. ides postavit ovdje neko pitanje, nesto te prekine, i zaboravis sta si htjela pitat.
Jesi li zaboravljiva? Npr. ides postavit ovdje neko pitanje, nesto te prekine, i zaboravis sta si htjela pitat.
-
str8faith
- Postovi: 6910
- Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U braku
- Lokacija: Racisce
Re: Pitaj me
ne , obicno pisem sto mi prvo padne na pamet u tom trenutku , sad da razmisljam o pitanju 3 dana to nema smisla
Voliš li talijansku muziku?
Voliš li talijansku muziku?
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel
cug ti bu pobegel
-
str8faith
- Postovi: 6910
- Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U braku
- Lokacija: Racisce
Re: Pitaj me
slabo premda u obitelji imam pjevacicu fran. šansona odbija slusat taj jezik a kamoli ga naucit !
koja ti se pjesma vrti po glavi ovih dana?
koja ti se pjesma vrti po glavi ovih dana?
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel
cug ti bu pobegel
-
Ooh
Re: Pitaj me
http://www.youtube.com/watch?v=611Wxihk9vk" onclick="window.open(this.href);return false; od 5:28
She took off a silver locket she said remember me by this
She put her hand in my pocket I got a keepsake and a kiss
And in the roar of dust and diesel I stood and watched her walk away
I could have caught up with her easy enough but something must have made me stay
And the big wheel keep on turning neon burning up above
And I'm just high on this world
Come on and take a low ride with me girl
On the tunnel of love, yeah love love
On the tunnel of love, oooh love love
tebi?
She took off a silver locket she said remember me by this
She put her hand in my pocket I got a keepsake and a kiss
And in the roar of dust and diesel I stood and watched her walk away
I could have caught up with her easy enough but something must have made me stay
And the big wheel keep on turning neon burning up above
And I'm just high on this world
Come on and take a low ride with me girl
On the tunnel of love, yeah love love
On the tunnel of love, oooh love love
tebi?
Re: Pitaj me
WAT?? Ne volim trash metal. Najžešći bend koji tu i tamo poslušam je Motörhead.
Najdraži grunge bend?
Najdraži grunge bend?
Ruadh gu brath!
Re: Pitaj me
Pearl Jam? S njima sam ujedno i prestala slušati takvu vrstu mjuze. 
Ideš redovite na preglede kod dr. (stomatolog, ginekološki, nešt drugo..)?
Ideš redovite na preglede kod dr. (stomatolog, ginekološki, nešt drugo..)?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
Re: Pitaj me
Nah, eskiviram vječno. Ne volim doktore, ginekologe još manje, a zubara se ježim...
Tako da uvijek nađem nešto preče, bitnije, neku ispriku i odgađam sve koliko mogu.
Prošlo ljeto sam na hitnoj završila s upalom zuba u nedjelju popodne, jer sam se nadala
dva tjedna da će bol misteriozno nestati bez odlaska zubaru.
Koji ti je traumatičniji: zubar ili ginekolog?
Tako da uvijek nađem nešto preče, bitnije, neku ispriku i odgađam sve koliko mogu.
Prošlo ljeto sam na hitnoj završila s upalom zuba u nedjelju popodne, jer sam se nadala
dva tjedna da će bol misteriozno nestati bez odlaska zubaru.
Koji ti je traumatičniji: zubar ili ginekolog?
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
Re: Pitaj me
A evo me po forumu. Imam kolokvije idući tjedan pa eto 
Sve je jasno...
Još radiš nered ovuda?
Sve je jasno...
Još radiš nered ovuda?
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
Re: Pitaj me
a nisam, smirila sam se - godine ; )
hahahaha, vidi se da te nema.
ti u ljubavi, pa ignoriraš virtualni svijet?
hahahaha, vidi se da te nema.
ti u ljubavi, pa ignoriraš virtualni svijet?
...život je lijep... (:
Re: Pitaj me
Da
Al sad i bolja polovica mora učiti pa eto, nema me tko
zabavljati dok odgađam svoje učenje...
Gdje je tvoja ljubav i koji kurac radiš po forumu?
Al sad i bolja polovica mora učiti pa eto, nema me tko
zabavljati dok odgađam svoje učenje...
Gdje je tvoja ljubav i koji kurac radiš po forumu?
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
Re: Pitaj me
ahahaha moja ljubav negdje luta. 
a ja na forumu trazim novu.
iako nije neki izbor! ;D
jesi sretna?
a ja na forumu trazim novu.
jesi sretna?
...život je lijep... (:
Re: Pitaj me
Jesam..
Ti?
Ti?
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
Re: Pitaj me
Da... Ali nije lako dohvatiti to malo...
Jesi optimist?
Jesi optimist?
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
- Silk Spectreii
- Postovi: 839
- Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
S prve linije
Radim za formulu 1
Vozila ne,ali imam slike iz bolida
Omiljena trenutno aktivna televizijska serija?
Vozila ne,ali imam slike iz bolida
Omiljena trenutno aktivna televizijska serija?
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
- WinteRR
- Postovi: 435
- Pridružen/a: 18 sij 2014 22:21
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Ostalo
- Lokacija: Germanija
- Kontakt:
Re: Pitaj me
good wife ...iako ubise Willa
...mislim da mi serija vise nece biti interesantna..sem mozda tih nadolazecih par epizoda u kojima ce verovatno svi da zale i ocajavaju, a Alicia ima da se propije ili tako vec nesto....
Imas li kacigu (biciklo/motor) ?
Imas li kacigu (biciklo/motor) ?
Glupost je okrugla, nema ni pocetak, ni kraj!