Pitaj me
-
str8faith
- Postovi: 6910
- Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U braku
- Lokacija: Racisce
Re: Pitaj me
ne mislim nis jer ni neznam tko je nit me briga
koje serije pratiš?
koje serije pratiš?
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel
cug ti bu pobegel
Re: Pitaj me
od ovih koje trenutno nisu na pauzi ili gledam sad retrogradno, moram još to finale HIMYM pogledati, onda neki Helix sam krenula gledati za probu ali nije mi nešto, pa Walking Dead, pa guilty pleasure Gray's Anatomy, Supernatural i Looking.
što ti se danas dogodilo a da nije uobičajeno da ti se dogodi tako na jednu srijedu?
što ti se danas dogodilo a da nije uobičajeno da ti se dogodi tako na jednu srijedu?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Spoznja da je danas srijeda. 
Dobivam čestitke i dalje za prvotravanjsku šalu iako sam objavila da je šala.
Tebi?
Dobivam čestitke i dalje za prvotravanjsku šalu iako sam objavila da je šala.
Tebi?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: Pitaj me
Dobila na mob sliku leša
Nije mi baš uobičajeno za srijedu jutro 
Si vidjela ikad leš?I dodatno, bi se ikad mogla baviti forenzičkom medicinom?
Si vidjela ikad leš?I dodatno, bi se ikad mogla baviti forenzičkom medicinom?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Jel to megan šalje leševe?
Vidjela sam leš jedino na sprovodu kad bude otvoren lijes.
Forenzičkom medicinom vjerujem da se ne bih mogla baviti, ali ne zbog gadljivosti nego zbog ADDa.
Bereš li proljetno cvijeće?
Vidjela sam leš jedino na sprovodu kad bude otvoren lijes.
Forenzičkom medicinom vjerujem da se ne bih mogla baviti, ali ne zbog gadljivosti nego zbog ADDa.
Bereš li proljetno cvijeće?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: Pitaj me
Rijetko kad, češće kupim već ubrano, a ni to zapravo nije često..
Voliš kupovati cvijeće? A dobivati?
Voliš kupovati cvijeće? A dobivati?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Da. Lijepo mi je to.
Iako onda kad uvene ne znam što ću s njim jer nemam kompost, a žao mi baciti u smeće. :/
Zamjećuješ li reklamne banere na forumu?
Iako onda kad uvene ne znam što ću s njim jer nemam kompost, a žao mi baciti u smeće. :/
Zamjećuješ li reklamne banere na forumu?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: Pitaj me
zamjećujem onu kravu koja zamuče kad se preko nje prođe mišem.
je li nepristojno imati banere koju muču na stranici?
je li nepristojno imati banere koju muču na stranici?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Ne. Zašto?
Asocira li te to na to da su lezbe krave?
Asocira li te to na to da su lezbe krave?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: Pitaj me
Mene ne, al primjećujem da šlapa izbjegava odgovor
Voliš li ići kod drugih ili primati goste-ne mislim na jedno popodne već više dana/noćenje i to...i ak da, imaš nekakv max. broj dana koliko prođe dok ti ne postane naporno ili ti je svejedno?
Naravno, pitanje se odnosi na frendove, rodbinu, strance (
) i sl, ne osobe s kojima si 
Voliš li ići kod drugih ili primati goste-ne mislim na jedno popodne već više dana/noćenje i to...i ak da, imaš nekakv max. broj dana koliko prođe dok ti ne postane naporno ili ti je svejedno?
Naravno, pitanje se odnosi na frendove, rodbinu, strance (
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
Re: Pitaj me
Nisam još kod nikoga nikad prespavala noć, a da mi to nije bila trauma (bar se ne mogu sjetiti toga). Eto, čak i kad idem spavati u svoju staru sobu u kući u kojoj sam živjela preko 20 godina isto mi je to traumatično. Dok npr. s hotelom nemam tih problema, kamp mi je isto super (čak mi je i prljavi kamp draži od nečije privatne kuće). Zaista ne razumijem zašto mi je to tako traumatično.
Da netko dođe kod mene, hm.. nije mi grozno ako je neka super praktična osoba koja ne kritizira moj stil života. Ne bi voljela da je predugo ako radim (znači vikend), ako su neki praznici ili sam na godišnjem onda može i duže.
Što bi napravila da postaneš muškarac na jedan dan?
Da netko dođe kod mene, hm.. nije mi grozno ako je neka super praktična osoba koja ne kritizira moj stil života. Ne bi voljela da je predugo ako radim (znači vikend), ako su neki praznici ili sam na godišnjem onda može i duže.
Što bi napravila da postaneš muškarac na jedan dan?
Ruadh gu brath!
Re: Pitaj me
Piškila stojećki
i d(i)rkala se.
Kad si zadnji put nalakirala nokte?
Kad si zadnji put nalakirala nokte?
- margarita
- Postovi: 1323
- Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Tako davno da ne pamtim taj dan.
Iz kojeg pokusaja si polozila vozacki? ili ako nisi isla na vozacki, zasto nisi?
Iz kojeg pokusaja si polozila vozacki? ili ako nisi isla na vozacki, zasto nisi?
Re: Pitaj me
Iz trećeg, ako se ne varam. Oduzela prednost i tako to 
Koja ti je bila najdraža igra na ulici kad si bila mala?
Koja ti je bila najdraža igra na ulici kad si bila mala?
Re: Pitaj me
Ovisi s kim idem, dal idemo mi interno iz ureda ili idemo s partnerima. Al generalno.. sako, nekakva bluza i hlače ili ako želiš, ti obuci suknju..al business casual:)
Voliš više vidjet frajera u odijelu ili kombinacija sako+traperice?
Voliš više vidjet frajera u odijelu ili kombinacija sako+traperice?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
-
Ooh
Re: Pitaj me
ovisi kakvo je odijelo i da li ga zna nositi. nije za svakoga...ako je odijelo dobro i ako ga netko zna nositi, to je to.
ti?
ti?
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Sako i trapke. Previše ih gledam u odijelu pa da se odmorim malo
Plus takav outfit mi daje određenu ležernost u samom razgovoru.
Koliko često mijenjaš potpis na profilu?
Plus takav outfit mi daje određenu ležernost u samom razgovoru.
Koliko često mijenjaš potpis na profilu?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

- margarita
- Postovi: 1323
- Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Nikad.
Si se vozila kad u kajaku ili necem slicnom?
Si se vozila kad u kajaku ili necem slicnom?
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Nisam baš vodni tip.
Pedaline su mi domet. Sad me nešto nagovaraju na rafting, voljna sma probati uz skeptičnost.
Imaš kakvih iskustava s raftingom? Savjeti?
Pedaline su mi domet. Sad me nešto nagovaraju na rafting, voljna sma probati uz skeptičnost.
Imaš kakvih iskustava s raftingom? Savjeti?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: Pitaj me
pa iskreno mogla bi bar 2 tjedna.
ali ako je sa mnom osoba, koja mi je od 1-10 = 15 zanimljiva!
ti?
ti?
...život je lijep... (:
Re: Pitaj me
nah.. mogla bi i duže, ako je za 15-icu
jesi ikad upoznala ikog tko je bio za 15-icu?
jesi ikad upoznala ikog tko je bio za 15-icu?
Re: Pitaj me
jesam, al nisam bila u vezi s njom. 
jesi primjetila, da s godinama postaješ ozbiljnija?
jesi primjetila, da s godinama postaješ ozbiljnija?
...život je lijep... (:
Re: Pitaj me
naravno
misliš da bi svatko kad pređe 30-te trebao biti ozbiljniji? i naravno - gratis pitanje, što je za tebe ozbiljno?
misliš da bi svatko kad pređe 30-te trebao biti ozbiljniji? i naravno - gratis pitanje, što je za tebe ozbiljno?
Re: Pitaj me
ne mislim tako.
pa ozbiljno je, kad stvari/situacije koje si radila u 20im, koje su te činile sretnom, sad ne radiš jer misliš da si ih "prevazišla"
jesi prevazišla situacije iz 20ih?
pa ozbiljno je, kad stvari/situacije koje si radila u 20im, koje su te činile sretnom, sad ne radiš jer misliš da si ih "prevazišla"
jesi prevazišla situacije iz 20ih?
...život je lijep... (:
Re: Pitaj me
ah.. vjerujem da postoji par sitnica koje nisam.. nadam se da će uvijek bit tu
ti jesi, jel da?
ti jesi, jel da?