Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Pitaj me

Post Postao/la Fuga » 15 lis 2014 20:23

Puko iskorištavanje. :D

Kad su tebe zadnji put iskoristili i na koji način?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 15 lis 2014 20:25

ne sjećam se... :hideunderrock:

jel imaš rupa u pamćenju?

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Pitaj me

Post Postao/la Fuga » 15 lis 2014 20:30

Ne mogu se sjetiti rupa u pamćenju. :D

Ti imaš? Zbog čega dolazi do rupa?

Avatar
Hurem
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 stu 2013 19:03

Re: Pitaj me

Post Postao/la Hurem » 15 lis 2014 20:36

Kada potiskujemo svijest i ono što smo proživjeli,osjetili,mahom loša i tužna,traumatična iskustva onda nastaju rupe.


Voliš li psihologiju?
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 15 lis 2014 20:38

ne...jednostavno je ovo s rupama...godine su tu...( a pameti ga ne veli moja baka :D )

voliš rupe?

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Pitaj me

Post Postao/la Fuga » 15 lis 2014 20:43

Podrapane.

Kaj se radi na otoku krajem oktobra? Peku kesteni? Ima kestena na otoku?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 15 lis 2014 20:47

mislim da se beru masline...i tak to. i mislim da nema kestena na otoku al nisam ti u toku... :read:

ideš na otok? jesi na otoku?

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Pitaj me

Post Postao/la Fuga » 15 lis 2014 20:52

Aham.

Planiraš pogledati Otok ljubavi?

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 15 lis 2014 20:55

ne

da posjeduješ vlastiti otok kaj bi sve imala na njemu?

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Pitaj me

Post Postao/la PocketRocket » 15 lis 2014 21:25

Aerodrom/hangari/radionice, vjetrenjače/solarni paneli za pravljenje struje, voćnjaci, silosi za kišnicu, nastambe za životinje, kuća i staze za transport. :)

Je li ti super ed stafford?

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 16 lis 2014 07:32

Morala sam ga proguglati..:) Sviđa mi se taj tip avanturizma, al ne pratim ga (očito) uopće.

Koncesija autocesta, da ili ne (:pitanje za dobro.jutro:)? :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Pitaj me

Post Postao/la PocketRocket » 16 lis 2014 08:09

Pa ne, nikako. Naši lopovi proćerdati će za 5 minuta pare od koncesije i onda ćemo imati strance na grbači jedno 80 godina.

Jesi li ružno sanjala?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kroacija » 16 lis 2014 08:56

nope.

da si ministar financija ili premijer, za boljitak koje od sljedećih točaka bi se najprije pobrinula?
- zdravstvo
- prosvjeta
- kultura
- pravosuđe
ex invalid_user

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me

Post Postao/la Little N » 16 lis 2014 09:15

Iako bi za zdravlje ovog drustva bilo najbolje da se obrazuju i postanu kulturni, mislim da su najveci problemi u pravosudju. Pa onda to. Iako bi se sa novim kadrom, mladih i neuhljebljenih postiglo puno cak i bez vecih investicija. Evo meni se frendica pohvalila da je pocela stavljat na dnevni red slucajeve za koje su oni prije njih rekli da su predosadni, naporni, netko drugi ce ih i tak vec godinama.

Slazes se da Mario Petrekovic u izvedbi Beyonce donjim dijelom tijela izgleda bolje od 80% zena?

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Pitaj me

Post Postao/la PocketRocket » 16 lis 2014 09:21

Pobrinula bih se da svi mogu živjeti od svojeg rada. Dakako, teoretski. Jer jasno mi je da su političari obične marionete i da svatko tko istinski pokuša nešto poboljšati bude brzo uklonjen.

Edit: smrzne mi se mozak na pitanja tipa tko u kakvoj pjesmi bolje mrda guzicom. :D

Kupuješ li smeđi šećer?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kroacija » 16 lis 2014 09:27

ne.

jesi ikad bila u nekom ljubavnom trokutu?
ex invalid_user

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me

Post Postao/la Little N » 16 lis 2014 09:34

Pitanje uopce nije bilo ko bolje mrda guzicom.
Jesam, ne svojom voljom. Na srecu mojom voljom prekinuto u ranim fazama dok sam jos uspjela zadrzat malo razuma kaj mi je ostalo.
Znas sta je stevija?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kroacija » 16 lis 2014 09:39

znam.

znaš ti što je čekrk?
ex invalid_user

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me

Post Postao/la Little N » 16 lis 2014 09:45

Nikad cula za taj izraz.
Koju od starih zagrebackih rijeci koristis najcesce?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kroacija » 16 lis 2014 09:49

nijednu.

slika

prebroji gramatičke greške.
ex invalid_user

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me

Post Postao/la Little N » 16 lis 2014 09:51

Haha. Mission impossible.
Mislis da mu se vratila?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kroacija » 16 lis 2014 09:53

vjerojatno, jadnica. :D

hoću se razočarati ako odem večeras? ha? ha?
ex invalid_user

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Pitaj me

Post Postao/la PocketRocket » 16 lis 2014 09:57

Naravno da hoćeš.

Da li bi trebalo uvesti kazneni progon (momentalni otkaz, astronomska novčana kazna i stavljanje imena na doživotnu listu srama) za svakog policajca kojemu se dokaže brutalnost / neopravdana upotreba sile?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kroacija » 16 lis 2014 10:01

da.

kad si zadnji put nekoga iz života šupirala u nepovrat?
ex invalid_user

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me

Post Postao/la Little N » 16 lis 2014 10:01

Za pocetak uvest prag za policijsku akademiju veci od svih fakulteta u svijetu. Tak da ga ne upisuju dibidusi koji nemaju kaj drugo. Mislom da ce se onda ovo samo po sebi rijesit.

Jesi ti agresivna? Ne mislim samo fizicki nego i u smislu kad pozelis ostvarit neki cilj?
*prije 4 god..

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kroacija » 16 lis 2014 10:07

po defaultu sam inatljiva i uporna, ali agresivna ne. izbjegavam verbalno i bilo kakvo nasilje i smatram ga kultrnim low-om, a osobe koje ga prakticiraju smatram me(n)talnim gredama.

misliš li da se sve može riješiti mirnim putevima?
ex invalid_user

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Pitaj me

Post Postao/la PocketRocket » 16 lis 2014 10:13

Ne da se može nego se i mora.

Kako se uspiješ sabrati kad te netko jako razljuti?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kroacija » 16 lis 2014 10:18

ustvari dosta dobro. bude mi žao situacije pa je pokušavam primiriti, rijetko puknem. flegma sam.
ali ako me uspije razljutiti onda...well, nije dobro. i'm capable of anything.

imaš vlastitog odvjetnika?
ex invalid_user

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me

Post Postao/la Little N » 16 lis 2014 10:22

Imam.
Mislis da svatko treba imat dobrog odvjetnika i psihijatra?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kroacija » 16 lis 2014 10:26

neki s foruma da :D

putuješ negdje u sljedeća 3 mjeseca?
ex invalid_user

Zaključano