Kad su tebe zadnji put iskoristili i na koji način?
Pitaj me
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
ne sjećam se...
jel imaš rupa u pamćenju?
jel imaš rupa u pamćenju?
Re: Pitaj me
Kada potiskujemo svijest i ono što smo proživjeli,osjetili,mahom loša i tužna,traumatična iskustva onda nastaju rupe.
Voliš li psihologiju?
Voliš li psihologiju?
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
ne...jednostavno je ovo s rupama...godine su tu...( a pameti ga ne veli moja baka
)
voliš rupe?
voliš rupe?
Re: Pitaj me
Podrapane.
Kaj se radi na otoku krajem oktobra? Peku kesteni? Ima kestena na otoku?
Kaj se radi na otoku krajem oktobra? Peku kesteni? Ima kestena na otoku?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
mislim da se beru masline...i tak to. i mislim da nema kestena na otoku al nisam ti u toku...
ideš na otok? jesi na otoku?
ideš na otok? jesi na otoku?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
ne
da posjeduješ vlastiti otok kaj bi sve imala na njemu?
da posjeduješ vlastiti otok kaj bi sve imala na njemu?
-
PocketRocket
- Postovi: 809
- Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57
Re: Pitaj me
Aerodrom/hangari/radionice, vjetrenjače/solarni paneli za pravljenje struje, voćnjaci, silosi za kišnicu, nastambe za životinje, kuća i staze za transport. 
Je li ti super ed stafford?
Je li ti super ed stafford?
Re: Pitaj me
Morala sam ga proguglati..
Sviđa mi se taj tip avanturizma, al ne pratim ga (očito) uopće.
Koncesija autocesta, da ili ne (:pitanje za dobro.jutro:)?
Koncesija autocesta, da ili ne (:pitanje za dobro.jutro:)?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
-
PocketRocket
- Postovi: 809
- Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57
Re: Pitaj me
Pa ne, nikako. Naši lopovi proćerdati će za 5 minuta pare od koncesije i onda ćemo imati strance na grbači jedno 80 godina.
Jesi li ružno sanjala?
Jesi li ružno sanjala?
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: Pitaj me
nope.
da si ministar financija ili premijer, za boljitak koje od sljedećih točaka bi se najprije pobrinula?
- zdravstvo
- prosvjeta
- kultura
- pravosuđe
da si ministar financija ili premijer, za boljitak koje od sljedećih točaka bi se najprije pobrinula?
- zdravstvo
- prosvjeta
- kultura
- pravosuđe
ex invalid_user
Re: Pitaj me
Iako bi za zdravlje ovog drustva bilo najbolje da se obrazuju i postanu kulturni, mislim da su najveci problemi u pravosudju. Pa onda to. Iako bi se sa novim kadrom, mladih i neuhljebljenih postiglo puno cak i bez vecih investicija. Evo meni se frendica pohvalila da je pocela stavljat na dnevni red slucajeve za koje su oni prije njih rekli da su predosadni, naporni, netko drugi ce ih i tak vec godinama.
Slazes se da Mario Petrekovic u izvedbi Beyonce donjim dijelom tijela izgleda bolje od 80% zena?
Slazes se da Mario Petrekovic u izvedbi Beyonce donjim dijelom tijela izgleda bolje od 80% zena?
-
PocketRocket
- Postovi: 809
- Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57
Re: Pitaj me
Pobrinula bih se da svi mogu živjeti od svojeg rada. Dakako, teoretski. Jer jasno mi je da su političari obične marionete i da svatko tko istinski pokuša nešto poboljšati bude brzo uklonjen.
Edit: smrzne mi se mozak na pitanja tipa tko u kakvoj pjesmi bolje mrda guzicom.
Kupuješ li smeđi šećer?
Edit: smrzne mi se mozak na pitanja tipa tko u kakvoj pjesmi bolje mrda guzicom.
Kupuješ li smeđi šećer?
Re: Pitaj me
Pitanje uopce nije bilo ko bolje mrda guzicom.
Jesam, ne svojom voljom. Na srecu mojom voljom prekinuto u ranim fazama dok sam jos uspjela zadrzat malo razuma kaj mi je ostalo.
Znas sta je stevija?
Jesam, ne svojom voljom. Na srecu mojom voljom prekinuto u ranim fazama dok sam jos uspjela zadrzat malo razuma kaj mi je ostalo.
Znas sta je stevija?
Re: Pitaj me
Nikad cula za taj izraz.
Koju od starih zagrebackih rijeci koristis najcesce?
Koju od starih zagrebackih rijeci koristis najcesce?
Re: Pitaj me
Haha. Mission impossible.
Mislis da mu se vratila?
Mislis da mu se vratila?
-
PocketRocket
- Postovi: 809
- Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57
Re: Pitaj me
Naravno da hoćeš.
Da li bi trebalo uvesti kazneni progon (momentalni otkaz, astronomska novčana kazna i stavljanje imena na doživotnu listu srama) za svakog policajca kojemu se dokaže brutalnost / neopravdana upotreba sile?
Da li bi trebalo uvesti kazneni progon (momentalni otkaz, astronomska novčana kazna i stavljanje imena na doživotnu listu srama) za svakog policajca kojemu se dokaže brutalnost / neopravdana upotreba sile?
Re: Pitaj me
Za pocetak uvest prag za policijsku akademiju veci od svih fakulteta u svijetu. Tak da ga ne upisuju dibidusi koji nemaju kaj drugo. Mislom da ce se onda ovo samo po sebi rijesit.
Jesi ti agresivna? Ne mislim samo fizicki nego i u smislu kad pozelis ostvarit neki cilj?
*prije 4 god..
Jesi ti agresivna? Ne mislim samo fizicki nego i u smislu kad pozelis ostvarit neki cilj?
*prije 4 god..
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: Pitaj me
po defaultu sam inatljiva i uporna, ali agresivna ne. izbjegavam verbalno i bilo kakvo nasilje i smatram ga kultrnim low-om, a osobe koje ga prakticiraju smatram me(n)talnim gredama.
misliš li da se sve može riješiti mirnim putevima?
misliš li da se sve može riješiti mirnim putevima?
ex invalid_user
-
PocketRocket
- Postovi: 809
- Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57
Re: Pitaj me
Ne da se može nego se i mora.
Kako se uspiješ sabrati kad te netko jako razljuti?
Kako se uspiješ sabrati kad te netko jako razljuti?
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: Pitaj me
ustvari dosta dobro. bude mi žao situacije pa je pokušavam primiriti, rijetko puknem. flegma sam.
ali ako me uspije razljutiti onda...well, nije dobro. i'm capable of anything.
imaš vlastitog odvjetnika?
ali ako me uspije razljutiti onda...well, nije dobro. i'm capable of anything.
imaš vlastitog odvjetnika?
ex invalid_user
Re: Pitaj me
Imam.
Mislis da svatko treba imat dobrog odvjetnika i psihijatra?
Mislis da svatko treba imat dobrog odvjetnika i psihijatra?
