Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Pitaj me

Post Postao/la PocketRocket » 20 lis 2014 14:29

Neam.. vizitke su pederske :lol:

Jesmo li mi glupav narod?

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Pitaj me

Post Postao/la inani » 20 lis 2014 16:25

Jesmo. :D

Gdje bi voljela zivjeti?
... :nesvjest:

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Pitaj me

Post Postao/la PocketRocket » 20 lis 2014 16:29

Njemačka ili britanija..

Gdje nikako ne bi voljela živjeti?

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Pitaj me

Post Postao/la inani » 20 lis 2014 16:36

Indija.

Kako provodis slobodno vrijeme?
... :nesvjest:

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Pitaj me

Post Postao/la PocketRocket » 20 lis 2014 16:47

U mudrovanju..

Hoće li doći do novog tihog vala poskupljenja i harača dok se svi bave sa banditićem? :D

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Pitaj me

Post Postao/la inani » 20 lis 2014 16:54

:D :D Dobro uocavas, moglo bi.

Za sta ti je zao dati novce?
... :nesvjest:

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Pitaj me

Post Postao/la PocketRocket » 20 lis 2014 17:56

Za takse, biljege, dadžbine i sve od čega lopovska država profitira..

Bojiš li se korisnika koji na internetu imaju nick ispisan samo velikim slovima? :D

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la zenia » 20 lis 2014 19:16

Puno se više bojim onih koji sve imaju malima ;)

Zadnji film koji si pogledala?
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Pitaj me

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 20 lis 2014 19:22

Lion King.

Imas li obicaj si natociti casu vina ili pive dok kuhas?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la zenia » 20 lis 2014 19:35

Nije običaj, al ako imam nešto od toga natočim.

Kad si se zadnji put napila?
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
Hurem
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 stu 2013 19:03

Re: Pitaj me

Post Postao/la Hurem » 20 lis 2014 19:43

Na dočeku 2014 ,pripila/napila više ne poznajem razliku koliko malo i rijetko pijem.
Omiljeni koktel?
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Pitaj me

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 20 lis 2014 19:50

Nemam.

Omiljeni nacin spremanja hrane?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Mila.
Postovi: 426
Pridružen/a: 25 lip 2014 16:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Mila. » 20 lis 2014 20:01

ovisi o hrani. al bit će da su mi svi najdraži :D

šta kupuješ kad prvi put dolaziš nekome u kuću? ako išta.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 20 lis 2014 20:06

Vino, sok..ne znam, ovisi o ukusu te osobe, zapravo, al ak te poziva na klopu, vino je dobar izbor :)

Recimo da obilježavaš nekakvu romantičnu godišnjicu i neš sl., bi radije kupila nekakav super poklon ili bi vodila na večeru, romantični vikend nekamo i sl.?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Hurem
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 stu 2013 19:03

Re: Pitaj me

Post Postao/la Hurem » 20 lis 2014 20:08

uvijek gesta,trenutak ...ispred dara
što slušaš sada?
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 20 lis 2014 20:13

Baš ništa. Al da ne dam tako bezvezan odgovor, ovih dana mi nekako najviše leži Rihanna i Diamonds i Sia i Chandelier. :)

Što misliš o njima i koja ti je draža?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Mila.
Postovi: 426
Pridružen/a: 25 lip 2014 16:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Mila. » 20 lis 2014 20:15

nijedna mi baš onako skroz ne sjeda, ali ajde recimo da mi je Sia draža, ako mogu na temelju par pjesama zaključiti :)

vikendica na moru ili u planinama?

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 20 lis 2014 20:17

More.


Ako bi morala nekim postotkom procijeniti koliko smatraš da su istinite one glasine da je Whitney Houston gay, koji bi to postotak bio? :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Pitaj me

Post Postao/la str8faith » 20 lis 2014 21:37

1,13%

hoćeli se Bandić izvući?
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Hurem
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 stu 2013 19:03

Re: Pitaj me

Post Postao/la Hurem » 21 lis 2014 07:36

Mislim da hoće,na način da je ova medijska hajka samo politička ucjena "daj ostavku ili ideš u zatvor".Dati će ostavku.

Kako možemo biti takve ovce koje i onda kada se nazire nada u vidu da pravosuđe radi svoj posao,mi pružamo podršku političkom kriminalu.
Zar nam je dovoljna magla u vidu malo se pojavi ovdje,malo ondje,zapjevaj,trči,podruži se,nasmij masu,daj narodu kruha i igara a narod će te slijediti jer nam treba igara a živimo od zraka?
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 21 lis 2014 07:54

ne znam...
brate mili komplicirano pitanje za rano jutro... :faint:

oće li snijeg?

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Pitaj me

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 21 lis 2014 07:58

Hoće. :duckdance:

Hurem, što bismo po tvome trebali napraviti?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la slapa » 21 lis 2014 08:04

(puštam nju da odgovori)

misliš da je nepristojno prozivati za odgovaranje nekog tko nije online dok drugi čekaju pitanje? :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Pitaj me

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 21 lis 2014 08:08

Ne. :p

Kad je pristojna ura za teška pitanja?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 21 lis 2014 08:09

nakon jutarnje kave...druge :D

meni se čini da se nekih čudnih likova nakotilo tu po forumu...a?

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la slapa » 21 lis 2014 08:10

nije. samo su... primjetni.
kad je pristojna ura za nepristojna pitanja?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Pitaj me

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 21 lis 2014 08:12

Primijetila sam samo da ima nekoliko novih.
edit: bilo koja.

Misliš da je opravdano da ti ljude nazivaš čudnima? :p
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 21 lis 2014 08:12

navek!

zvonko....mislim...jebate...

oš me pitat nekaj pristojno?

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la slapa » 21 lis 2014 08:20

može.
peglaš li gaćice?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 21 lis 2014 08:24

ne peglam skoro ništa! preveniram peglanje kupujući stvari koje se ne gužvaju :D

peglanje je.....?

Zaključano