Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 08:31

da, ali da ne bude ofucano.

moji od 30-35.

da li se zelis udati, tj da li bi voljela?

nisma imala priliku, ali planiram posjetiti.
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 03 tra 2015 08:33

nikada! meni je to totalno nezamislivo

vjeruješ li u doživotnu ljubav?

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 08:38

mislim da to ovisi o nekom visem odredjenju. mislim da je svemir cesto cudan pa neke nagradi s tim vjecnim izviranjem ljubavi u partnerskom odnosu, a nekome podijeli na dijelove. mislim da je to matematika...

ali u principu mislim da postoji. lijepo je to.

ovdje i sada bih najradije da se osjecam...nadopuni.
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 03 tra 2015 08:39

..kao da sam trenutno na hvaru i na g.o. :)

U vezi ti je iz dosadašnjeg iskustva najveći problem bio u ______________?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 03 tra 2015 08:39

egu

tebi?

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 08:44

proguta me odnos i zagusi me, previse mi uzme prostora. ne mogu funkcionirati u vezi, meni je to gusenje...tromost...

ne da mi se iati razumjevanja za puno emotivnih stanja koja smatram neopravdanima.

koliko imas razumjevanja u odnosu i na sto se to odnosilo zadnji puta?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 09:41

pretesko pitnje.

snimis li hostese na nekom partiju? kakav je tvoja postavka prema njima?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me

Post Postao/la Little N » 03 tra 2015 10:09

Krcata sam razumijevanjem do neke granice. :)
Na to da mi cura ide doma za uskrs. :runaway:

Hostese. Ne vidim ih nista manje ni vise nego ostale u prostoriji. Cure rade svoj posao. Nemam nis protiv dok me ne siluju da nekaj kupim nakon kaj sam jednom rekla ne hvala.

Kad si zadnji put vidjela krijesnicu?

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 10:24

proslo ljeto mislim i to na nekom neocekivanom mjestu, ali ne znam kom i sada me to muci.

aa uuuu, za uskrs ide kuci...

pa dobro neka ti nesto donese...meni puno znaci za stvari koje mi ne pasu da ih naplatim na ovaj ili onaj nacin...u ovakvim situacijama mi nesto mora donijeti. :D opcija jedan, opcija dva kada ode, shvatim da mi i nije tako lose...pa nekada pozalim sto se vraca.

da li ti se s ikim to desilo...da ode ne neko vrijeme, da ti fali, a da ti se ne da da se vrati, jer se naviknes na neki novi ritam...ne mislim samo na curu...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 03 tra 2015 11:05

Kužim osjećaj, al se ne mogu sjetiti konkretne situacije?

Ima nešto zanimljivo ovih dana u gradu što vrijedi vidjeti/pohoditi? Osim biljara :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 11:17

ovisno u kom si gradu :)

citas novine, neke dnevne?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 03 tra 2015 11:21

Isključivo online izdanja i tu znam čitati svašta, al nijedne redovito. Redovitije sam po pojedinim news portalima.

Nabroji 5 stvari koje su ti turn on na ljudima (ne nužno u romantičnom smislu)?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me

Post Postao/la Little N » 03 tra 2015 11:30

Oci
Osmijeh
Smisao za humor
Smisao za "modu"
Cvrst stisak ruke kod upoznavanja

Kolko dana starog godisnjeg imas za iskoristit i na sta?

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 11:37

neki decko je u liftu navijao dzepni sat i to mi je bilo super. taj detalj i njegova duga kosa.
super mi je kada netko prica smislenije i oblikovanije, a da ne tare.
kada je osoba aktivna u smislu ne drzanja mjesta, pa mozes 500 stvari zapoceti i zavrsiti. tipa preci cijeli grad u dva sata, neke super lokacije i druziti se.
kada netko otkriva s gustom, sto god kroz zez.
i kada zna uzivati u necemu ne svidnjeci, nego zahvalno :)
i kada je sve po principu lako cemo i najvece probleme ucini skoro beznacajnima, jer se zna nositi s tim.

hej odi na rodena, skoro ce biti u umjetnickom paviljonu. topla preporuka. ne znam sto ce biti izlozeno, ali sto god da jeste...brrrr, dobro je. :)

domaca grupa koja je relativno nova i dobra je...

17 dana, nisam ga niti iskoristila. ici cu na kosovo i u crnu goru.


domaca grupa koja je relativno nova i dobra je...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 11:39

rodina :D pardnon, cita se roden...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me

Post Postao/la Little N » 03 tra 2015 11:40

Ne slusam domace. Tu sam zesci laik. Sry.
Od kojih rijeci si napravila kratice koje inace ne postoje, al kad ih napises svi znaju sta si mislila?

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 11:44

niti ja...:D ali znam da zna biti dosta zivo pa me zanima sto se zbiva i koja je svirka potencijalno ok za otici na nju?

nemam nitijednu skracenicu, svoju , a da je stalna. sve je usputno.

sto mislis o imenu pogrebnog poduzeca "vjecni san" ili "golgota"

opcenito o imenima pogrebnih poduzeca...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me

Post Postao/la Little N » 03 tra 2015 11:55

:confused:
Ne razmisljam o pogrebnim poduzecima za sad :P

Imas bivsih medju forumasicama?

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 12:00

nemam pojma...ako saznas da je koja tu javi :D
mislim da nije, a ako i jeste, bed bi bio samo ukoliko joj se obracam.

cek da provjerim andain da li si t moja bivsa cura,
zenija nije,
ti nisi...
valjda ih nema.

ali da provjerim...

neka su bivse, samo da se opet ne zajebem :D :D :D

ja vidim sva pogrebna kola koja prodju i kako se zovu. "medjunarodno pogrebno poduzece golgota"- i goootovo, na podu sam od smijeha...

koliko bivsih cura iams, s koliko zena si se sve skupa valjala po krevetima ili stokuda do kraja?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 12:04

joooj sto ste spore daaaanas :D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 03 tra 2015 12:06

ne brojim to

ti brojiš?

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la zenia » 03 tra 2015 12:12

Ne. Imam problem s metodologijom brojanja po tom pitanju pa izbjegavam takva pitanja :D
Pojam 'moja bivša' je meni teško suvislo kategorizirati obzirom na povijest mojih ljubavnih odnosa. :faint:

U kakvim si odnosima sa svojim bivšima?
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 12:16

nemam takav pristup, ali u principu meni se nije problem prisjetiti ljudi s kojima sam bila. pitanje je samo da li prihvatis ih prebrojati ili ne, ne nizati nego spomenuti u okviru brojke. nezgodno je sto moze biti shvaceno kao kompliment ili kao promasaj ili nesto trece.

kada sve ljude s kojima si bila pogledas kroz sebe, kakva si ti sebi? kakav je krajnji osjecaj? ljepota, promasaj, moglo je bolje, ima li zaljenja? malo retrpspekcije, ne moraju biti brojke :)

odnose s bivsima zatvaram. u pocetku ne zelim to, ali onda se desi isto, zatvorim ih.
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me

Post Postao/la Little N » 03 tra 2015 12:16

Nepostojecim.
Mislis da je to ok?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 03 tra 2015 12:18

mislim da svatko treba raditi ono s čime se osjeća ok. stoga - da :D

vjeruješ da ljudi koji su bili u vezi mogu biti jako dobri prijatelji nakon raspada iste?

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 12:19

da mislim da je to ok :D

bitches they come and go...

a sada ovo gore odgovori...D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me

Post Postao/la Little N » 03 tra 2015 12:22

Mislim da ne bi trebali bit, al thats just me.

Dal zalim sto sam s njima bila? Da. Ne sa svima, al neki su bili bas moment ludila. Nisu se trebali dogodit. Al hvala im sto su me definirali. Sad bolje vidim i ne pristajem na osrednje.

Jesi kad udarila nekog na parkingu i pobjegla?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 03 tra 2015 12:23

ne

kad si zadnji put jela oradu?

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 12:24

mislim da je ok da su ne postojece.

nakon prekida da, moze se biti dobar prijatelj, oslonac...nekako je svijet dosta zlocast, pa cak i bivse nisu najveci neprijatelji :D
bez sprda, moguce ako je osoba kvalitetna, ali mislim da je to smaranje i da su uvijek neke ograde prisutne ukoliko nema cvrste odluke da se ne vraca nazad u novi pocetak., a to nesto je uvijek negdje tuda. zato mislim d aje bolje bivse pokopati i biti s frendovima frend...najbolje je ionako proslo .D

oradu cujesti skoro :D ne sjecam se...jedem neke cudne ribe zadnje vrijeme, ne znam kako se zovu i nisu bas nesto fine...

divlju oradu jedes ili iz uzgoja?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 03 tra 2015 12:26

divlju.. iz Jaruna...

bez kojeg odjevnog predmeta ne možeš?

Zaključano