Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me

Post Postao/la Little N » 03 tra 2015 12:27

Oradu?! Pa uzgajam ju doma. Kakvu ti jedes?!
Dovoze mi svaki vikend frisku vodu iz okolice dubrovnika.
Najbrzi nacin da spremim lignje? Al ono fakat najbrzi. A da nisu sirove

Potkusulje

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 03 tra 2015 12:28

ne znam.. ne spremam ta čuda doma.. jedem ih vani

koji je običaj za Uskršnji ručak?

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 12:29

jarun mi je omiljeno more.

kisobran mi je omiljeni odjevni predmet.

tvoj?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 03 tra 2015 12:32

nemam svoj običaj za Uskrs, osim da se prebacim svojima za ručak...
nadam se da je janjetina... baš mi se jede janjetina...

najdraži smile na forumu?

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me

Post Postao/la Little N » 03 tra 2015 12:32

Juha. Purica. Mlinci i ostatak dorucka.
Nosis veliki kisobran ili dzepno izdanje?

:P

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 12:36

ne volim kisobrane...ako moram nositi onda je stapna varijanta...

postoji velika razlika izmedju divlje orade i one iz uzgoja, ali dobro...kaaaako god...

mailova dnevno primis koliko?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 03 tra 2015 12:37

varira brojka.. ali nikad ispod 60 kom

kad si zadnji put primila pisano pismo?

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 12:44

mislim da je bila srednja. cuvam pisma...

ti? da li postoji neko ljubavno pismo roditelja koje si imala priliku vidjeti iz njihovih mladih dana?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 12:45

60 komada??' jesssus...znam da to i nije puno....ali za otegnuti papke....
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 03 tra 2015 12:47

http://www.telegraf.rs/vesti/1505723-ub ... t-u-keniji


ako ga uhvatimo, da li mozemo s ovom nagradom otvoriti neki prostojan lokal? kolikoje to para? ima li tko neku ideju kako da ga scopamo?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
bonaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 01 tra 2015 19:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la bonaca » 03 tra 2015 14:31

Ne nisam bila tamo

Jedes li masline?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.

Avatar
Mila.
Postovi: 426
Pridružen/a: 25 lip 2014 16:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Mila. » 03 tra 2015 16:35

Ne.

Jel priznaješ grisolino i keksolino ili su to samo izrodi nenadmašivog čokolina?

Avatar
bonaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 01 tra 2015 19:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la bonaca » 03 tra 2015 16:48

ne priznajem,to su lose kopije

kako se postavis kad ti neka bliska osoba prica nesto sto te ne zanima?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 03 tra 2015 21:47

ako smo dovoljno bliske, kažem da me ne zanima. osim ako toj osobi nije bitno pa se potrudim poslušati

otkazuju li ti često prijatelji dogovore u zadnji čas? kako reagiraš?
Desert je visnjica :(

Avatar
bonaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 01 tra 2015 19:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la bonaca » 04 tra 2015 08:53

Ne otkazuju cesto,ako se desi onda je to uvijek dobro opravdanje

Koliko si najduze bila budna?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 04 tra 2015 09:18

Jednom u mladosti nisam spavala cijelu noc :D

Koje kucanske poslove volis, a koje ne volis?
Desert je visnjica :(

Avatar
bonaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 01 tra 2015 19:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la bonaca » 04 tra 2015 09:40

Ne volim nijedan ali nemam problem s tim da ih obavljam

Imas li naviku koristiti dosta posuda kad kuhas?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.

Avatar
Mila.
Postovi: 426
Pridružen/a: 25 lip 2014 16:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Mila. » 04 tra 2015 10:38

Puno previše, skuham nešto u sat vremena i onda dva sata perem suđe.

Kako se nosiš s razgovorima za posao? Jesu li ti toliko stresni da se kljukaš normabelima i antilaksativima ili uspijevaš bit smirena i staložena kad treba?

Avatar
bonaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 01 tra 2015 19:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la bonaca » 04 tra 2015 10:46

Mirna sam,nastojim prikriti nervozu jer inace pocnem pricati nepovezano :-)

Da li te vise plasi bolest ili smrt?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.

Avatar
Mila.
Postovi: 426
Pridružen/a: 25 lip 2014 16:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Mila. » 04 tra 2015 13:33

Bolest, I guess.

Jel voliš više torte s beze korama ili normalnim biskvitom?

Avatar
bonaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 01 tra 2015 19:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la bonaca » 04 tra 2015 14:36

po mogucnosti s sto vise kreme i da je u njoj i na njoj cokolade :)

kad gledas neki film da li ga upijas suteci ili imas obicaj sve komentirati?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 04 tra 2015 14:53

mislim da mi ovisi s kim gledam.. ali uglavnom ne komentiram

koliko često piješ čaj?
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 04 tra 2015 14:58

Par puta tjedno sad, prek zime svaki dan..

Znaš tko je Seven of Nine i jel ti hot? Bonus, što misliš o imenu 'Seven' za curice? :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
bonaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 01 tra 2015 19:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la bonaca » 04 tra 2015 15:01

pa ne pasu mi bas plavuse ali ima ona nesto ;)

koja ti je najdraza cokolada?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 04 tra 2015 15:04

A svejedno, al zapravo najviše volim najobičniju..

A kakvo ti je ime Seven? :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
bonaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 01 tra 2015 19:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la bonaca » 04 tra 2015 15:08

lijepo je imas moj blagoslov :)

a deckica kako bi?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 04 tra 2015 15:13

Dominik :)

A ti? ;)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
bonaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 01 tra 2015 19:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la bonaca » 04 tra 2015 15:16

Aleksa :)

a za psa? heheheh zajebavam se ;) mada mozes odg

jesi kada nesto slomila?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 04 tra 2015 16:17

Pas je Lord :)
Mnogo puta.

Si bila u Ikei od kada je tu kod nas?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
bonaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 01 tra 2015 19:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la bonaca » 04 tra 2015 16:37

nisam se jos tamo uputila

fali li ti neko/nesto?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.

Zaključano