Pitaj me
Re: Pitaj me
Oradu?! Pa uzgajam ju doma. Kakvu ti jedes?!
Dovoze mi svaki vikend frisku vodu iz okolice dubrovnika.
Najbrzi nacin da spremim lignje? Al ono fakat najbrzi. A da nisu sirove
Potkusulje
Dovoze mi svaki vikend frisku vodu iz okolice dubrovnika.
Najbrzi nacin da spremim lignje? Al ono fakat najbrzi. A da nisu sirove
Potkusulje
Re: Pitaj me
ne znam.. ne spremam ta čuda doma.. jedem ih vani
koji je običaj za Uskršnji ručak?
koji je običaj za Uskršnji ručak?
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
jarun mi je omiljeno more.
kisobran mi je omiljeni odjevni predmet.
tvoj?
kisobran mi je omiljeni odjevni predmet.
tvoj?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
Re: Pitaj me
nemam svoj običaj za Uskrs, osim da se prebacim svojima za ručak...
nadam se da je janjetina... baš mi se jede janjetina...
najdraži smile na forumu?
nadam se da je janjetina... baš mi se jede janjetina...
najdraži smile na forumu?
Re: Pitaj me
Juha. Purica. Mlinci i ostatak dorucka.
Nosis veliki kisobran ili dzepno izdanje?

Nosis veliki kisobran ili dzepno izdanje?
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
ne volim kisobrane...ako moram nositi onda je stapna varijanta...
postoji velika razlika izmedju divlje orade i one iz uzgoja, ali dobro...kaaaako god...
mailova dnevno primis koliko?
postoji velika razlika izmedju divlje orade i one iz uzgoja, ali dobro...kaaaako god...
mailova dnevno primis koliko?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
mislim da je bila srednja. cuvam pisma...
ti? da li postoji neko ljubavno pismo roditelja koje si imala priliku vidjeti iz njihovih mladih dana?
ti? da li postoji neko ljubavno pismo roditelja koje si imala priliku vidjeti iz njihovih mladih dana?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
60 komada??' jesssus...znam da to i nije puno....ali za otegnuti papke....
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
http://www.telegraf.rs/vesti/1505723-ub ... t-u-keniji
ako ga uhvatimo, da li mozemo s ovom nagradom otvoriti neki prostojan lokal? kolikoje to para? ima li tko neku ideju kako da ga scopamo?
ako ga uhvatimo, da li mozemo s ovom nagradom otvoriti neki prostojan lokal? kolikoje to para? ima li tko neku ideju kako da ga scopamo?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
Re: Pitaj me
Ne nisam bila tamo
Jedes li masline?
Jedes li masline?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.
Re: Pitaj me
Ne.
Jel priznaješ grisolino i keksolino ili su to samo izrodi nenadmašivog čokolina?
Jel priznaješ grisolino i keksolino ili su to samo izrodi nenadmašivog čokolina?
Re: Pitaj me
ne priznajem,to su lose kopije
kako se postavis kad ti neka bliska osoba prica nesto sto te ne zanima?
kako se postavis kad ti neka bliska osoba prica nesto sto te ne zanima?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.
Re: Pitaj me
ako smo dovoljno bliske, kažem da me ne zanima. osim ako toj osobi nije bitno pa se potrudim poslušati
otkazuju li ti često prijatelji dogovore u zadnji čas? kako reagiraš?
otkazuju li ti često prijatelji dogovore u zadnji čas? kako reagiraš?
Desert je visnjica 
Re: Pitaj me
Ne otkazuju cesto,ako se desi onda je to uvijek dobro opravdanje
Koliko si najduze bila budna?
Koliko si najduze bila budna?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.
Re: Pitaj me
Jednom u mladosti nisam spavala cijelu noc 
Koje kucanske poslove volis, a koje ne volis?
Koje kucanske poslove volis, a koje ne volis?
Desert je visnjica 
Re: Pitaj me
Ne volim nijedan ali nemam problem s tim da ih obavljam
Imas li naviku koristiti dosta posuda kad kuhas?
Imas li naviku koristiti dosta posuda kad kuhas?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.
Re: Pitaj me
Puno previše, skuham nešto u sat vremena i onda dva sata perem suđe.
Kako se nosiš s razgovorima za posao? Jesu li ti toliko stresni da se kljukaš normabelima i antilaksativima ili uspijevaš bit smirena i staložena kad treba?
Kako se nosiš s razgovorima za posao? Jesu li ti toliko stresni da se kljukaš normabelima i antilaksativima ili uspijevaš bit smirena i staložena kad treba?
Re: Pitaj me
Mirna sam,nastojim prikriti nervozu jer inace pocnem pricati nepovezano
Da li te vise plasi bolest ili smrt?
Da li te vise plasi bolest ili smrt?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.
Re: Pitaj me
Bolest, I guess.
Jel voliš više torte s beze korama ili normalnim biskvitom?
Jel voliš više torte s beze korama ili normalnim biskvitom?
Re: Pitaj me
po mogucnosti s sto vise kreme i da je u njoj i na njoj cokolade 
kad gledas neki film da li ga upijas suteci ili imas obicaj sve komentirati?
kad gledas neki film da li ga upijas suteci ili imas obicaj sve komentirati?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.
Re: Pitaj me
mislim da mi ovisi s kim gledam.. ali uglavnom ne komentiram
koliko često piješ čaj?
koliko često piješ čaj?
Desert je visnjica 
Re: Pitaj me
Par puta tjedno sad, prek zime svaki dan..
Znaš tko je Seven of Nine i jel ti hot? Bonus, što misliš o imenu 'Seven' za curice?
Znaš tko je Seven of Nine i jel ti hot? Bonus, što misliš o imenu 'Seven' za curice?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
Re: Pitaj me
pa ne pasu mi bas plavuse ali ima ona nesto 
koja ti je najdraza cokolada?
koja ti je najdraza cokolada?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.
Re: Pitaj me
A svejedno, al zapravo najviše volim najobičniju..
A kakvo ti je ime Seven?
A kakvo ti je ime Seven?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
Re: Pitaj me
lijepo je imas moj blagoslov 
a deckica kako bi?
a deckica kako bi?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.
Re: Pitaj me
Aleksa 
a za psa? heheheh zajebavam se
mada mozes odg
jesi kada nesto slomila?
a za psa? heheheh zajebavam se
jesi kada nesto slomila?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.
Re: Pitaj me
Pas je Lord 
Mnogo puta.
Si bila u Ikei od kada je tu kod nas?
Mnogo puta.
Si bila u Ikei od kada je tu kod nas?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
Re: Pitaj me
nisam se jos tamo uputila
fali li ti neko/nesto?
fali li ti neko/nesto?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.