Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 04 tra 2015 17:49

Fali mi vremena :diva:

Kakva si u pms-u?
Desert je visnjica :(

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me

Post Postao/la Little N » 04 tra 2015 17:57

Divna. Leprsava. Mirna. Sita. A sad obrni :)
Kakva si kad si gladna?

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 04 tra 2015 18:32

kao sto si ti u pms-u, e takva sam ja gladna :D

kakva si pijana? :D
...život je lijep... (:

Avatar
bonaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 01 tra 2015 19:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la bonaca » 04 tra 2015 18:33

Nisam se nikada napila

Bi li me pokusala opiti? :gigglenod:
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.

Avatar
Mila.
Postovi: 426
Pridružen/a: 25 lip 2014 16:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Mila. » 04 tra 2015 18:36

Pa nemam baš neku motivaciju :D

Da ideš sad učit novi strani jezik, koji bi izabrala?

Avatar
bonaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 01 tra 2015 19:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la bonaca » 04 tra 2015 18:39

Grcki i portugalski

Koji ti je jezik sexy?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 04 tra 2015 18:42

francuski

imaš li doma neku spravu za vježbanje? :D
Desert je visnjica :(

Avatar
Mila.
Postovi: 426
Pridružen/a: 25 lip 2014 16:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Mila. » 04 tra 2015 18:43

Traku za trčanje na kojoj sušimo veš.

Jel ti smrde zimi ručnici od vlage?

Avatar
bonaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 01 tra 2015 19:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la bonaca » 04 tra 2015 18:45

Ne maknem ih kad je takvo vrijeme

Nemam

Cemu se ti stalno smijes? :D
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Silk Spectreii » 04 tra 2015 20:52

zivotu ( koji klisej)..

koja ti boja dominira u dekoru stana?
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Pitaj me

Post Postao/la PocketRocket » 04 tra 2015 21:00

crna

koliko često čitaš članke na crol portalu?

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 04 tra 2015 21:04

Cesce neg prije promjene ove zadnje

Bi pristala zivjeti jos samo 3 dana, 16 h i 22 sek u zamjenu za informaciju kako je zapravo sve nastalo, svemir, mi i to?

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Silk Spectreii » 04 tra 2015 21:10

ne bi.. uostalom,kakva je to poganska konstatacija.. dvije cufte na veliki petak i sva podemonise.. kako je nastalo..pfff..

koji od holivudskih ljepotana je tebi najprivlacniji?
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
bonaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 01 tra 2015 19:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la bonaca » 04 tra 2015 21:12

ma kakvi :-)
nijedan
smatras li daj je krsanstvo jedna velik2 sekta?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.

PocketRocket
Postovi: 809
Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57

Re: Pitaj me

Post Postao/la PocketRocket » 04 tra 2015 21:14

ne znam, čudni su mi kršćani

ako je zemlja okrugla, znači li to da je ovaj stol također lagano zakrivljen i da ne postoji savršena ravnina?

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 04 tra 2015 21:16

Mislis na hombres? Hm... Pa ja si svidam ono klasika, brada pitta. Citala danas neki clanak, pa eto pod utjecajem istog moze i Keanu Reeves
Al ne bi im decu rodila mislim :D

I sad moje omiljeno pitanje... Ti?

Ne. Ako nista, prava ravnina sigurno postoji na meni. :D

Avatar
Mila.
Postovi: 426
Pridružen/a: 25 lip 2014 16:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Mila. » 04 tra 2015 21:24

Hugh Laurie možda. ali samo za gledanje, kakva deca :D

jel bi se rađe udala za kuharicu ili doktoricu?

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Silk Spectreii » 04 tra 2015 21:25

Paul Newman naravno..

uf,kuharicu.. i decu bi joj rodila :D
koji lezbijski film bi mi preporucila da pogledam?
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la talented miss cohen » 04 tra 2015 21:32

Zaista nemam preporuku, sori.

Bi li se potrudila naučiti jezik svoje druge polovice, ako recimo komunicirate na neutralnom jeziku, zbog osjećaja veće bliskosti ili bilo koji drugi razlog...?
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
Mila.
Postovi: 426
Pridružen/a: 25 lip 2014 16:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Mila. » 04 tra 2015 21:33

Bih, i jesam :)

Koji jezik bi odbila pod svim prisilama učiti?

backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 04 tra 2015 21:35

Nema vise takvih :D
Ma nemoj film gledat, lagano kreni po jubitou pa gledaj najzanimljivije scene tih filmova.. Kad kazem najzanimljivije mislim na seiks. Ostalo je ionako smor u tim filmicima

Hoces li me posluhnuti?

Jezik... Neki tamo iz afrike.

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Silk Spectreii » 04 tra 2015 21:42

izbjegavam scene seksa dokle god sam jalova.. so no, necu te posluhnut.. i'm in for the romance and drama these days ;)

da ti curka slusa cajke,a ti,blago receno,nisi bas fan te muzike.. jel bi,njoj za ljubav, jednom tjedno posjecivala narodnjacke klubove?
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
Mila.
Postovi: 426
Pridružen/a: 25 lip 2014 16:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Mila. » 04 tra 2015 21:46

Jok, nek ih posjećuje s frendovima s kojima dijeli tu strast :D

The Secret Diaries of Miss Anne Lister? Gledala?

Od kojeg cvijeća bi imala buket na vjenčanju? :D

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la talented miss cohen » 04 tra 2015 21:50

Hah, neubrani maslačak. Ceremonija bi bila na livadi punoj maslačaka. :)

Imaš li već nekakav mislovni scenarij u vezi svog vjenčanja?
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Silk Spectreii » 04 tra 2015 21:53

nisam gledala :trazitorrente: :D

imam, ali mi fali dio s njezinim idejama :) :vjecniromantik:

da moras prodati stan,bi li ulozila u njegovo uredjenje, tipa novi namjestaj,kuhinja... ili bi ga prodavala neuredjenog jer ne zelis trosit na nesto sto ce novi vlasnici mozebitno mjenjati?
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
Mila.
Postovi: 426
Pridružen/a: 25 lip 2014 16:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Mila. » 04 tra 2015 22:07

A ako je na dobroj lokaciji i u dobrom stanju i sve liči na to da ću ga dosta lako prodat, vjerojatno ga ne bih uređivala. Ovisi zapravo o trenutnom budžetu.

Opiši svoj najdraži par cipela :-P

Avatar
bonaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 01 tra 2015 19:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la bonaca » 05 tra 2015 08:17

slika

evo ovakve samo crne :)


pravis li krevet cim se ustanes ili ga pustis da tako ostane razbacan?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 05 tra 2015 08:46

Ak se žurim na posao (a uvijek se žurim) onda ostane malo razbacan dok se ne vratim s joba.

Bi rekla za sebe da dobro promišljaš prije svih odluka ili si više impulzivna?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
bonaca
Postovi: 146
Pridružen/a: 01 tra 2015 19:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la bonaca » 05 tra 2015 08:49

Impulzivna sam i do sada je to bilo dobro

Smeta li te kad puse i pada kisa,a moras nositi kisobran kojeg nosi na sve strane?
Ne znam zašto se toliko uzbuđujete zbog onoga što ljudi pišu. Što je sve prema onome što misle i što rade i što su sposobni da urade! Malenkost. Šala.

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 05 tra 2015 09:15

smeta

imaš li natjecatljeski duh?
Desert je visnjica :(

Zaključano