Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la Yeci » 21 lip 2015 20:37

I dalje ne znam o čemu pričaš. :lol:

Okej su, nekada sam ih znala slušati, danas sam na tome da mi nije problem čuti ih. :D

Šta reći nekome tko umjesto da se priprema za posao čitav dan čita knjigu i igra p/o? :brainless:
Don't talk about life, live it.

Avatar
Bikini Kill
Postovi: 853
Pridružen/a: 02 stu 2012 16:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la Bikini Kill » 21 lip 2015 20:40

Good call. :lol:

Oš mi doć ubit ovog komarca koji očito nije vegan? :cries:
But Frusciante gladly went off and made love to the air with his dancing ribbon...

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la Yeci » 21 lip 2015 20:48

Neće biti good call kad sutra osramotim čitav projekt. :roftl:

Lakše ti dođi ovdje, ovdje ih nema osim što tu i tamo neki zaluta. :D

U kakvom si odnosu sa sunčanim naočalama? Je ih koristiš? Je i tebi služe kao meni samo kao raif za kosu? :lol:
Don't talk about life, live it.

Avatar
Bikini Kill
Postovi: 853
Pridružen/a: 02 stu 2012 16:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la Bikini Kill » 21 lip 2015 21:10

A došla bih da se ne treba vozat 10 sati,jbt.
Ne koristim ih uopće,ne mogu se saživit s njima nikako. :lol:

Jel neki predobar projekt? :P
But Frusciante gladly went off and made love to the air with his dancing ribbon...

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la Yeci » 22 lip 2015 04:35

Ne bih ga nazvala dobrim, ali kroz godinu dana kada budem nakon pet+ godina bila prebačena na novi projekt, biti će mi žao jer pet godina.. Nije to malo.. :/

Da si nastavnik, bi se striktno držala programa ili bi na svoju ruku pokušala predmet učiniti zanimljivijim i dodatno motivirati učenike? Npr. ja engleski znam jer smo imali profu koja bi većinu sati puštala na kazeti pjesme od beatlesa i onda bismo ih prevađali/ analizirali i kroz pjesme učili vremena i ostalo.
Don't talk about life, live it.

Avatar
Temperance
Postovi: 2572
Pridružen/a: 23 stu 2011 01:27
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Pokretna

Re: Pitaj me

Post Postao/la Temperance » 22 lip 2015 05:54

Naravno, da bih pokušala učenike dodatno motivirati :) Slijepo držanje programa je često suhoparno i nezanimljivo. Pokušala bi svako nekoliko raditi nešto out of the box. Tipa debatiranje o tekstu koji radimo ili temi koju smo prethodno odabrali, zamjena uloga (u smislu u grupi od 3-5 učenika bi trebali objasniti određeno glagolsko vrijeme ili izložiti temu koju su odabrali), izrada vocabulary cards, povezivanje s drugim predmetima, povezivanje s interesima učenika kojima bi predavala, itd.

Ti?
Some music needs air. Roll down your window.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 22 lip 2015 06:59

Ne bih ja. Vidjela sam sto se desava s entuzijasticnim prof kod nas...raspadnu se uglavnom...
radila bih srtogo po programu. Nakon svih pritisaka mislim da malo snage ostane za poletnost. Isli bi na kave..torte....ali ne se previse trositi....

imas neki camac?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la Yeci » 22 lip 2015 08:22

Temperance je napisao/la:Naravno, da bih pokušala učenike dodatno motivirati :) Slijepo držanje programa je često suhoparno i nezanimljivo. Pokušala bi svako nekoliko raditi nešto out of the box. Tipa debatiranje o tekstu koji radimo ili temi koju smo prethodno odabrali, zamjena uloga (u smislu u grupi od 3-5 učenika bi trebali objasniti određeno glagolsko vrijeme ili izložiti temu koju su odabrali), izrada vocabulary cards, povezivanje s drugim predmetima, povezivanje s interesima učenika kojima bi predavala, itd.

:heartbreak: Sad želim natrag u školu.

Ot: Ne.

Da ti padnu 1000kn s neba, kako bi ih 'ubila'? :D
Don't talk about life, live it.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 22 lip 2015 08:38

ne pada mi nista na pamet, bas nista...

:/

kamp kucica, privlacno ili ne?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Pitaj me

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 22 lip 2015 09:55

Jest. Jako. Dovoljno "Ukuceno", dovoljno mobilno.

Koristis etericna ulja i koja?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 22 lip 2015 10:04

nisam dugo. prije sve sto mozes zamisliti :)

smilje? volis ne volis?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Pitaj me

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 22 lip 2015 10:22

Nije mi mrsko.

Jeai igrala tetris kao mala?

Nasla sam app za skinuti i navukla sam se...i bas me bacilo i djetinjstvo :touched:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 22 lip 2015 10:42

jesam. ona siva kutija i zuta dugmad i toonovi :D

nije mi napeto igrati na kompu...

nosis laptop u ruksaku ili u torbi koju kacis o rame/nosis u ruci?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 22 lip 2015 11:18

Torba..

Marka laptopa?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Bikini Kill
Postovi: 853
Pridružen/a: 02 stu 2012 16:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la Bikini Kill » 22 lip 2015 11:23

Moja je Acer,inače nemam blage koja je najbolja i to,mi s Filozofskog... Dobro da ne koristimo još tipkaće mašine. :lol:

Jel ti slatkica ili bljakica? :D
http://www.thewebawards.com/cute-sloths
But Frusciante gladly went off and made love to the air with his dancing ribbon...

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 22 lip 2015 11:27

bestija ili poprsje? budi jasnija :D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Bikini Kill
Postovi: 853
Pridružen/a: 02 stu 2012 16:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la Bikini Kill » 22 lip 2015 11:29

Beštija. :lol:
Koga briga za ovu.
Al još su slađe ove slike dolje.
But Frusciante gladly went off and made love to the air with his dancing ribbon...

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 22 lip 2015 11:34

nesto mi je ruznjikava, a niti grudi mi nekao nisu legle...mada ima lijepu kozu...

imas stomacic? izboceni?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Bikini Kill
Postovi: 853
Pridružen/a: 02 stu 2012 16:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la Bikini Kill » 22 lip 2015 11:38

:lol:
Ja volim mislit da nemam,al možda me ptičja perspektiva vara.

Što misliš o kulinarskim emisijama? Jesu li realne? Ima li ih previše?
But Frusciante gladly went off and made love to the air with his dancing ribbon...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Pitaj me

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 22 lip 2015 12:23

Previse ih je. I nervira me kad sve vec imaju spremno, nerealno. Tko to jos tako radi?
Volim Jamiea iako je razvikan.

Jeai probala nesto napraviti it coolinarike?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Bikini Kill
Postovi: 853
Pridružen/a: 02 stu 2012 16:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la Bikini Kill » 22 lip 2015 12:28

Jesam,rolat pizzu,worst shit ever. :lol:

Ako ti se prvi put nešto ne svidi,hoćeš li probat uvest preinake u recept ili reć fak det šit,bro? :D
But Frusciante gladly went off and made love to the air with his dancing ribbon...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Pitaj me

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 22 lip 2015 12:32

Inace mi je izjava : Fuck it!
Nemam zivaca za preinake. Ionako se na kraju sve pojede.

Kad kuhas jel pripremis sve unaprijed kao ovi i u emisijama, radis sve odjednom ili si sistematicna?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Bikini Kill
Postovi: 853
Pridružen/a: 02 stu 2012 16:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la Bikini Kill » 22 lip 2015 12:35

Katastrofalna sam. :lol:
Nisam baš vična multitaskanju,pa pripremim unaprijed šta god mogu,al na kraju nešto pokipi kako god okreneš.
Valjda ću naučit dok narastem. :D

S koliko si godina naučila koje se rublje pere s kojim i na koliko stupnjeva u veš mašini? :lol:
But Frusciante gladly went off and made love to the air with his dancing ribbon...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Pitaj me

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 22 lip 2015 12:38

Prosle godine. Gospoda je bila na poslu a ja sam ju htjela iznenaditi opranim vesom. Znaci 28. Uzela sam upute od masine, google i nisam nista sjebala.

Jel sramotna ta brojka?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Bikini Kill
Postovi: 853
Pridružen/a: 02 stu 2012 16:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la Bikini Kill » 22 lip 2015 12:41

Ne!
Sad se osjećam puno bolje jer ni ja to ne kužim. :lol:
Hvala ti za ovo.

Misliš li da je 18 ok granica punoljetnosti?
But Frusciante gladly went off and made love to the air with his dancing ribbon...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Pitaj me

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 22 lip 2015 12:46

Nema na cemu.
Iako imala sam situacijj da nisam znala s cime da perem carape sarene -- sa bijelim na 90 ili sa sarenim vesom pa sam ih na ruke u kadi oprala.

Obzirom na debilnost danasnje djecurlije, 30 mi je poprilicno prikladna dob za punoljetnost.

Jesi se kao dijete valjala po ducanu i vristala kad ti mama nije htjela kupiti igracku/slatkise?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Bikini Kill
Postovi: 853
Pridružen/a: 02 stu 2012 16:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la Bikini Kill » 22 lip 2015 12:48

Buahahahahaha,ne bi ni 40 bilo previše.
Nikad. Bila sam i ostala pristojno dijete. :lol:
A i nisam imala neke prohtjeve,koliko se sjećam.
Više sam moljakala Grgura Ninskog i palac mu nego mater. :D

Jel slučajno šta mi je Grgur fakat donio 2-3 stvari koje sam pitala? :lol:
But Frusciante gladly went off and made love to the air with his dancing ribbon...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Pitaj me

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 22 lip 2015 12:51

Djed Mraz ga je nagovorio da ti udobrovolji :D

Jesi se rado maskirala za fasnik?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Bikini Kill
Postovi: 853
Pridružen/a: 02 stu 2012 16:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la Bikini Kill » 22 lip 2015 12:56

Ne. Mrzila sam to i radila samo kad smo morali za vrtić/školu. Nisam nikad išla trick-or-treating.
A i mater mi je loše birala outfite,jbt,imam neku sliku,obučena u kostim iz 80-ih s plavom kovrčavom perikom.
Like,what am I,maloljetna prostitutka iz Ukrajine?

Da možeš odlučit tko će bit krnjo (ne znam drugi,književniji izraz,uglavnom,ona skulptura koju se spali za maškare),koga bi izradila?
But Frusciante gladly went off and made love to the air with his dancing ribbon...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Pitaj me

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 22 lip 2015 13:00

Da napisem ime koje mi je prvo palo na pamet, to bi bio govor mrznje, a to ne volim.
Ugl, iritantna, ruzna, poprilicno popunjena spodoba sa groznim ukusom za oblacenje :)

Kad ides na put od 2-3 dana, koliko ranije se pakiras?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Zaključano