Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
backspace

Re: Pitaj me

Post Postao/la backspace » 30 lip 2015 19:51

Ovo gore sa 2-3 kn mi je popravilo narednih barem tjedan dana, zwarte legendo :D
Ali to ti je na mjesecnoj razini. Znaci vikendi i 15 dana go-a manje bi naplatila 24.000-36.000 kn, jer je na godisnjoj razini. Jos ako bi bonus bio jaci... Jos bi se ti zwarte zamislila :D

Solerstvo... Pa prakticki sam solo bila do 25-te godine. Bilo je tu nekih vezica, al to su bili decki pa ne racunam. Oni jednostavno nemaju moc za izmindfuckat me ko zene :D :*

Di ces za ljeto, s kim, kada, kako, zasto?

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 30 lip 2015 21:19

Niti meni nije bilo jasno...mislila sam neki trik da se razlikuju ljencine od marljivih.glupi od inteligentnih...kao mozes birati raditi ili neraditi, a one dvi, tri kune radi reda stavljene kao mamac neki. Bas me prepalo kad sam provalila da sam prva skupina.

Skucala sam mjesec dana godisnjeg, sada lajem nakon prigovora sefova, a lijepo sam pitala. Nisam znala da ne mogu mjesec dana biti na go u komadu. Ici cu do Kelna nadam se...ako se ne izgubim negdje na presjedanjima...frka mi vec sada.

svidja mi se prica o vezama.

Treniras li stogod?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 30 lip 2015 21:22

A s kim...solo do tamo..a tamo cemo se naci valjda sa svih strana...jos ne znam.

kakvo je more? Malo mi je isparilo iz glave...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 01 srp 2015 12:31

More je super, iako je bilo malo hladnije prije dva tjedna..al sad je već super temperatura ;)
I ne treniram ništa, ak teretanu ne smatraš treniranjem..

Najdraži hrv. brand?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 01 srp 2015 12:42

ne slusam bas hrvatske bandove... ali ima jedan koji me se dojmio di luna...uzivo rasturaju zadnji koji mi je bio super.

volis li kukuraz secerac u salatama?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la Yeci » 01 srp 2015 13:04

Ne jedem salatu.

S kojim forumašem bi na sladoled?
Don't talk about life, live it.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 01 srp 2015 13:51

malo nas ima nekako.

ja hocu jesti s malom od N nekada u zivotu...na nasim podrucjima negdje. to znam. grofovski onako. a ovaj sladoled mi je nesto siromasan. najblize odgovoru s kim hocu na sladoled je da hocu jesti s malom od N. hranoljubacke veze visestrukih slijedova. skoro pa djikanski ucrtano u mozdane vijuge-slijedovi hrane. e tooo mi je :D desilo se...


ti?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 02 srp 2015 11:10

nijedna s nijednom ne bi jela sladoled?

mora da je do godisnjih doba. valjda je hladno za sladoled :D

ili nije spomenuto lizanje u "sladoled situeejsn" ..da je tako vjerujem da bi odaziva bilo...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 03 srp 2015 09:17

S kim bih na sladoled? Jel to još uvijek pitanje? :D
Ne bih na sladoled..išla bih na kupanje, i to s megan.. ;)


Postoji neki umjetnik za kojeg misliš da je podcijenjen?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 03 srp 2015 11:14

nitko mi ne pada na pamet
a i nije da baš nešto kopam po unknown umjetnicima.. uglavnom oni koji dopru do mene su već poznati :D

što bi mislila da ti cura kaže da se razočara svaki put kad dobije poruku i vidi da je od tebe? :lol:
Desert je visnjica :(

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Silk Spectreii » 03 srp 2015 11:21

Udavila bi ju porukama..

Sto bi kupila za rodjendan frajeru u kasnim dvadesetima?
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 03 srp 2015 11:46

slaba sam s kupovanjem poklona, osim ako dobro ne poznajem osobu. tako da..cigare? :P

a za curu od 22, a da baš nije bonbonijera?
i za malu bebu od 8 dana? :hugsqueeze: :hugsqueeze: :hugsqueeze:
oboje danas moram kupiti
Desert je visnjica :(

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Silk Spectreii » 03 srp 2015 12:00

Ovisi koliko zelis potrositi. S parfemom ne mozes pogrijesiti. A ako ne zelis toliko dati, onda bombonjeru ;P

Bebi neki funny babarin. Na kojem nesto smijesno pise.. (babarin je ono sto joj svezes oko vrata da se ne umaze. Tako u istri kazu)

Hvata li te nervoza pred ispite ili slicne situacije? Ako da,kako se to odrazava na tebi?
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 03 srp 2015 12:11

hvata me.. iako sve manje kroz godine. ne mogu spavati, malo se tresem netom prije ispita i tako :D

mi kažemo partikla..i ja sam isto mislila :D
a ovu curu ne znam dovoljno dobro za parfem.. bit ce bonbonijera :lol:

gdje ces na more?
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 04 srp 2015 14:30

Svugdje :) Hvar, okolica St, možda i Ma..i možda još negdje.. :D

Najdraži koktel?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 05 srp 2015 14:56

iskreno ja ti koktele pijem samo kada mi se svidja nesto sareno ili kada mi proradi malogradjanstina pa mi treba nesto guzatorski da mi komplreksi sjase ili kada ne mogu vise rakice, vino i pivo...
ili kada idemo na neko koktel mjesto...tada idem redom. nemam mogucnost pamcenja imena...ali koji god da mi donesu sjetim se okusa i da ga vec odnekuda znam. malo su mi i dosadili po tom pitanju.
nisu mi podrucje interesa..:)
ne znam zasto nitko ne odgovara na ovo pitanje danima...jer je dobro za kokteloljubce.
zanimljiva bibila tema o koktelima
imas neki za preporuciti?

obozavam sve sljastece i svatrom...kada polasanka gori, ja sam sretna :D


da li radis koktele?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
aycaramba
Postovi: 156
Pridružen/a: 02 kol 2014 20:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la aycaramba » 05 srp 2015 15:21

Ne radim ih i dosad nijedan nisam probala. Morat cu to popravit uskoro :D

Koliko si najduze bila bez sna i zasto?
I and the public know
What all schoolchildren learn,
Those to whom evil is done
Do evil in return

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 06 srp 2015 08:39

Već dugo mi se nije desilo da sam noć probdijela, al više od jedne noći sigurno ne..

Dosta je aktualno ovo pitanje sa fotkanjima i medijima nakon sklopljenog partnerstva; da se danas/sutra sama odlučiš za isto, bi li odlučila dati svoje fotke medijima (zašto da/ne)?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 06 srp 2015 09:00

Ne bih.. Jer ne zelim da bilo tko gleda moje fotke s vjencanja, a pogotovo ne kreteni koji ce na njih pisati ruzne komentare :roll:

Na kojoj stranici si prvi put pocela pisati javno po internetu? ;)
Desert je visnjica :(

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la Yeci » 06 srp 2015 10:33

Nije da sam potpuno razumjela pitanje, ali moja prvi internetska stranica prije 13+ godina je bila net.hr, bio je tamo neki chat.

Tvoj komentar na http://net.hr/magazin/ne-patite-u-tisin ... unkcijama/ ?
Don't talk about life, live it.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 06 srp 2015 11:15

Whatever makes people happy..

Postoji neki glumac/ica zbog kojeg bi pogledala film, neovisno dal te privlači radnja filma?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la Yeci » 06 srp 2015 12:39

PostojE. Na neke tete sam labilna. :touched:

Što bi i gdje bi tetovirala kožu da si prisiljena?
Don't talk about life, live it.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me

Post Postao/la Little N » 06 srp 2015 14:41

Bez da sam prisiljena imam tetovazu na vratu i sljedeca ide na podlakticu.. a sto.. necem rec :)
Za istu cijenu ljetovanja radije biras 8 dana u Hrvatskoj ili Grckoj?

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 06 srp 2015 14:56

u grčkoj

bojiš li se morskih ježeva? :D
Desert je visnjica :(

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Pitaj me

Post Postao/la zwarte paard » 06 srp 2015 16:08

ne...nepokretni su...ne dozivljvam ih kao ziva bica...

i nisam ih gazila bas. ok su mi jer su pokazatelj cistog mora...i cupavi su ...pa ih volim :)

znas li iglom izvaditi iglice kada nagazis jeza :)
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la Yeci » 06 srp 2015 16:22

Ne gazim ježeve. :)

Koliko često čistiš tipkovnicu?
Don't talk about life, live it.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 07 srp 2015 08:26

jedanput tjedno
da li bi sa partnericom išla na tečaj plesa?

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 07 srp 2015 09:30

Ne bih :D ..osim ak ne postoji neki jako dobar razlog, tipa ucjena.
:)

Ima li u starenju nečeg depresivnog? :) Tj. bolje, daj mi primjer starije žene ili frajera koji ti jako dobro izgledaju..
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 07 srp 2015 10:10

totalno slična pitanja :lol:

u starenju ima svačeg depresivnog :P
i napravila si grešku, jer nisi definirala što podrazumijevaš pod 'stariji' pa evo angelina :D
slika

da dobiješ malu bebu, bi li objavila sliku bebe na internetu..faceu ili slično?
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 07 srp 2015 10:33

To je bilo trik pitanje, da vidim kog će forumašice navesti kao ''stariju ženu'' :P

Vjerojatno bih..

Kako bi definirala promiskuitet? Negdje sam čitala da navode više od 4 partnera godišnje, negdje čak 2..koliko bi ti stavila?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Zaključano