Pitaj me
Re: Pitaj me
zblendam si bananu i još neku voćku ili komad povrća s jogurtom/kefirom i to pomiješam sa zobenim pahuljicama i lanenim sjemenkama.
umivaš li se ujutro prije ili poslije kave?
umivaš li se ujutro prije ili poslije kave?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Pitaj me
Ne pijem kavu, so technically prije. 
Umivaš se hladnom il toplom vodom?
Umivaš se hladnom il toplom vodom?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
Re: Pitaj me
Uvijek hladnom.
Smocis li zubnu cetkicu vodom prije nego li na nju stavis pastu?
Smocis li zubnu cetkicu vodom prije nego li na nju stavis pastu?
Re: Pitaj me
mislim da ju najčešće smočim nakon stavljanja paste na nju. 

A ili B?

A ili B?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Pitaj me
Uh, uvijek B!
Cura od poznanice ti se nabacuje (slabo ih obje znaš, al nađete se ponekad u istom društvu); tvoja reakcija je-izbjegavaš druženje s njima/kažeš sve toj poznanici/daš ovoj do znanja da nisi zainteresirana i nastavljaš se s njima (pvremeno) družiti?
Cura od poznanice ti se nabacuje (slabo ih obje znaš, al nađete se ponekad u istom društvu); tvoja reakcija je-izbjegavaš druženje s njima/kažeš sve toj poznanici/daš ovoj do znanja da nisi zainteresirana i nastavljaš se s njima (pvremeno) družiti?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
Re: Pitaj me
nabacila bih safe distance.
a da ti se nabacuje cura koja ima curu, ne znaš otprije ni jednu ni drugu al ova ti se recimo sviđa, je li ti to izričito no no ili ti je maybe?
a da ti se nabacuje cura koja ima curu, ne znaš otprije ni jednu ni drugu al ova ti se recimo sviđa, je li ti to izričito no no ili ti je maybe?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Pitaj me
To je maybe dok ne saznam u kakvom je odnosu s tom curom-možda su u otvorenoj vezi, možda su pred prekidom, možda je ovoj samo dosadno
Uglavnom, dok je samo nekakav flert u pitanju kojeg ne shvaćam ozbiljno nije mi to bed-no, ak bi saznala da se radi o ozbiljnoj vezi gdje ova nastoji flert prebaciti na višu razinu, tu bih se maknula.
Na koji način daš nekom do znanja da ti se sviđa, ne moraš hipotetski odgovarati, opiši nešto iz svoje ljubavne prošlosti?
Na koji način daš nekom do znanja da ti se sviđa, ne moraš hipotetski odgovarati, opiši nešto iz svoje ljubavne prošlosti?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
Re: Pitaj me
evo ti primjer... lani mi se svidjela jedna cura koja je radila ko konobarica u bircu u koji sam svratila s frendicom. obično ih baš ne primjećujem, al ona mi je baš zapela za oko. na odlasku sam joj samo neš rekla u stilu da se drži do kraja smjene jer je bilo neko sranje s kolegom koji niš nije radio. i ništa, prošlo to. par dana kasnije se dogodilo da sam ju iz vedra neba sanjala. tu večer sam se iz zajebancije prijavila na taj neki speed dating na LORI druženju. i to treba počet i odjednom se ta mala (koju nikad prije na druženjima nisam primjetila) pojavi pored mene. uglavnom, pogledala sam ju i rekla "a daj nemoj me jebat". njoj baš nije bilo jasno a meni je bilo jasno da svemir tu neš opako mulja.
i onda su izvlačili parove i odma nas dvije uparili. i onda je ispalo da je mala direktna i pita odmah imam li curu i zašto ne i bla bla. i onda me zvala da se dođem družiti s njima. i onda mi je kasnije te večeri rekla da ću sutra svratit popodne iza posla kod nje u birc i da ćemo kad završi smjena ić kod mene doma gledat film. 
ono, moj se angažman u tim počecima nekakvih odnosa uglavnom svodi na to da sudjelujem umjesto da pobjegnem il izbjegavam što bi bio slučaj da mi se cura ne sviđa ili da imam neki razlog zašto se ne želim spetljat s njom.
kada se osvrneš na svoje protekle odnose jesi li ti uglavnom bila ta koja ih je inicirala ili je to češće druga strana?
ono, moj se angažman u tim počecima nekakvih odnosa uglavnom svodi na to da sudjelujem umjesto da pobjegnem il izbjegavam što bi bio slučaj da mi se cura ne sviđa ili da imam neki razlog zašto se ne želim spetljat s njom.
kada se osvrneš na svoje protekle odnose jesi li ti uglavnom bila ta koja ih je inicirala ili je to češće druga strana?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Pitaj me
Rekla bih da sam ih uglavnom ja inicirala.
Voliš li flertovati i kad si u vezi? Pritom ne mislim na ozbiljan flert s namjerom nego na onaj koji služi više zabavi
Voliš li flertovati i kad si u vezi? Pritom ne mislim na ozbiljan flert s namjerom nego na onaj koji služi više zabavi
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."
Re: Pitaj me
Pa ne znam, šta se tiče uspješnica, znali smo se skoro uvijek od prije (uništavam prijateljstva). Kad mi se neko sviđa, volim samo pričat s tom osobom i vidit koliko se poklapamo. Ako ima neke kemije, spontano je. Ugl sam ta koja napravi korak za prvi poljubac, ali ako se ne znamo i nikad nismo pričali, vrlo vjerojatno neću prva prići. Osim pripita. Možda. Ako smo se prije toga gledali ili nešto. Neka potvrda mora biti. Jednom mi se čisto korporalno sviđala konobarica u bircu u kojeg sam često išla, bila je baš ono unf pin-up žena sa dupetom, sisama i šiškama, vrlo strejt. Osvajala sam je suptilno napojnicama od 20kn na moj račun od 20kn i nekritiziranjem njenih razmišljanja o povezanosti horoskopa s ljubavnim životom. It did not work
Edit: pa ne radim to svjesno, ali volim se zajebavat.
Imaš li uspješnu priču o tome kako si nekome upala?
Edit: pa ne radim to svjesno, ali volim se zajebavat.
Imaš li uspješnu priču o tome kako si nekome upala?
Re: Pitaj me
nemam toga baš jer ljudima ne upadam. al evo lani je jedna slatka njemica izvalila na druškanju da joj stari ima pivovaru. na što sam ko iz topa ispalila will you marry me? i rekla je yes. al onda je tu istu večer otišla s drugom.
ti se ikad dogodilo da ti je neka otišla a nije rekla zbogom?
ti se ikad dogodilo da ti je neka otišla a nije rekla zbogom?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
da..
jbte s koliko se vi to zena barite kada imate toliko situacija?
tj koliko se cesto s nekim muvas?
jbte s koliko se vi to zena barite kada imate toliko situacija?
tj koliko se cesto s nekim muvas?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
Re: Pitaj me
ma zapravo relativno rijetko. ali puno se družim i zajebavam i 'vako sam sva slatka i neodoljiva pa bude tako tih nekih pričica. lately mi se par puta godišnje se neš malo desi, nekakva zajebancija, flertanje, barenje il neš. al rijetko kada to pređe u išta konkretnije.
jesi li ikada odlučila ne spetljati se s frendicom koja ti se počela sviđati kako bi ju zadržala ko frendicu?
jesi li ikada odlučila ne spetljati se s frendicom koja ti se počela sviđati kako bi ju zadržala ko frendicu?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Pitaj me
Ne. Ako imam emocije, seks je samo upgrade na prijateljstvo.
Jesi li ikad bila u situaciji da se romantično sviđaš frendu/ici, ali ti to ne želiš? Kako si to ishendlala?
Jesi li ikad bila u situaciji da se romantično sviđaš frendu/ici, ali ti to ne želiš? Kako si to ishendlala?
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
ooo daaaaaaaaaa...to mi je svakodnevica. ne rjesavam...i pon mi je k. toga iskreno. stalno neko za mnom pati. konstanto me startaju. stalno moram paziti kako se ponasam prema nekome, jer me pere savijest ako sam blaga, pa se vezu ljudi i zaljube. prilicno me to osamljuje, menam mehaniozam, a niti vreme , jos manje zivce da se nosim s tim. imam samo dva prijatelja koja me nisu startali i opustena sam isklucivo sa hetero zenama skroz...pakao!
a ja odjebe redovito dobijam kada mi se netko svifi...redovito! od svoje seste!
zenim onu koja zna o cemu pricam.
da li si vesela u sustini?
a ja odjebe redovito dobijam kada mi se netko svifi...redovito! od svoje seste!
zenim onu koja zna o cemu pricam.
da li si vesela u sustini?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
Re: Pitaj me
bila sam. posljednju takvu priču sam ishendlala komunikacijom o naravi tog odnosa. i mislim da bih sad u pravilu tako postupila. al znalo mi se događati i da sam te osobe stavila na distancu, jer mi se činilo da je tako za njih bolje barem na neko vrijeme.
misliš da se iz romantičnog odnosa može prijeći ravno na prijateljstvo (kod ovih koji/e to žele i kojima je to jako bitno) ili je poželjan period potpune distance?
edit. jesam.
misliš da se iz romantičnog odnosa može prijeći ravno na prijateljstvo (kod ovih koji/e to žele i kojima je to jako bitno) ili je poželjan period potpune distance?
edit. jesam.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Pitaj me
Ne baš.
Hoćeš li se maskirat nekad za Halloween? Ako da, u šta?
Hoćeš li se maskirat nekad za Halloween? Ako da, u šta?
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
bila sam jednom vjestica...mislim da necu, naporno mi je...
mada mogla bin napraviti party...
kada je halloween?
mada mogla bin napraviti party...
kada je halloween?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Pitaj me
Pretpostavljala sam da je 31.10. i totalno sam bila u pravu.
Koji kostim za Halloween u seksi verziji bi ti djelovao najviše outlandish?
Koji kostim za Halloween u seksi verziji bi ti djelovao najviše outlandish?
I have no money and I have to scream.
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Sta ja znam.
nisam bas od maskiranja i toga
Kakav ti je danas dan?
Kakav ti je danas dan?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Ovisi. Ako me je nesto bas ispizdilo i ne da se vise trpit bih, a ako se da jos ne bi bez plana 
Koliko ti je plan bitan u zivotu? Ili ides kroz zivot pa sta bude?
Koliko ti je plan bitan u zivotu? Ili ides kroz zivot pa sta bude?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
Sve manje planiram.
Vjeruješ li u karmu?
Vjeruješ li u karmu?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
Ne.. Ali se stalno zezam s Tim. To je terminilogija istoka... Po seljacki milo za drago... To da...
Dobro se dobrim vraca?
Dobro se dobrim vraca?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
- Vox Feminae
- Postovi: 1495
- Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21
Re: Pitaj me
Dobro se dobrim vraca ako je osoba na drugoj strani u sustini dobra. 
Ako ti se macka koju si veceras upoznala kontinuirano instalirava u krilo to znaci da...?¿
Ako ti se macka koju si veceras upoznala kontinuirano instalirava u krilo to znaci da...?¿
The eyes, chico, they never lie.
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
..joj zenis vlasnicu... 
Osnove vox, oooosnove
Znas li da kada muvas zenu prvo muvas njenog psa pred njenim ocima? Kad pas padne na tebe I ona padne na tebe.
Osnove vox, oooosnove
Znas li da kada muvas zenu prvo muvas njenog psa pred njenim ocima? Kad pas padne na tebe I ona padne na tebe.
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
Re: Pitaj me
nisam znala ali došla bih do toga intuitivno. skroz je logično.
kakav efekt na tebe ima kada ti u nekom trenutku verbalne ili neverbalne interakcije s nekom curom kroz glavu prođe misao tipa mogla bih pasti na nju?
kakav efekt na tebe ima kada ti u nekom trenutku verbalne ili neverbalne interakcije s nekom curom kroz glavu prođe misao tipa mogla bih pasti na nju?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Pitaj me
Pozitivan efekt.Obicno obratim paznju na tu osobu,u moru ljudi koji me svakodnevno okruzuju.
Da li bi mogla biti slasticarka?
Da li bi mogla biti slasticarka?
Re: Pitaj me
bih al u nekoj svojoj varijanti u kojoj bih radila što mi se radi i taj dan bih imala to u ponudi. s tim da mislim da bi mi vjerojatno brzo dosadilo. i ne volim se ulizivati ljudima i pravit se da su mi simpatični oni koji nisu i pravit se da sam dobre volje kad nisam i to, tako da bi bilo bolje da ostanem iza u kuhinji. 
leži li ti više posao u kojem si svakodnevno u kontaktu s ljudima i samim time imaš više dinamike ili preferiraš raditi nešto na miru u pozadini?
leži li ti više posao u kojem si svakodnevno u kontaktu s ljudima i samim time imaš više dinamike ili preferiraš raditi nešto na miru u pozadini?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
i jedno i drugo..ovisi koji je posao. iako mi je sada pakao raditi s ljudima, npr iz backstagea ne bi micala...tako je dobro tamo...sto god da ima backstage volim. inace autizam varijanta.
voljela bih da ljude ne moram sretati, osim one koje odaberem.
da li si nekada vodila neki tim?
voljela bih da ljude ne moram sretati, osim one koje odaberem.
da li si nekada vodila neki tim?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
Re: Pitaj me
jesam.
voliš organizirati razno razna društvena zbivanja?
voliš organizirati razno razna društvena zbivanja?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...