Pitaj me
Re: Pitaj me
I ne bas. Vise volim doci na gotovo. Nemam zivaca za promjene planova itd.
Kakve zavjese imas?
Kakve zavjese imas?
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
Ovisi što smatraš grešnošću, zwarte 
Koliko ti je trajala najduža veza, a koliko najkraća?
Koliko ti je trajala najduža veza, a koliko najkraća?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
ili osjecas da jesi ili osjecas da nisi...
mislim dvije godine. najkrace ne znam. ne znam bas normalno funkcionirati...meni se i dvije godine cini citava vjecnost...posebno poslije prekida...puno tu stane...svega...a sada vec par godina ne znam da li sam u vezi, pa..
jebiga ne ide mi faktografija...ono kako bude...
a tebi?
mislim dvije godine. najkrace ne znam. ne znam bas normalno funkcionirati...meni se i dvije godine cini citava vjecnost...posebno poslije prekida...puno tu stane...svega...a sada vec par godina ne znam da li sam u vezi, pa..
a tebi?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
Re: Pitaj me
Najduža 8 godina, najkraća dva mjeseca.
Jesi li tip koji ima potrebu što prije definirati je li odnos veza ili ne, koja su pravila, koji će se datum uzimati kao godišnjica i sl.?
Jesi li tip koji ima potrebu što prije definirati je li odnos veza ili ne, koja su pravila, koji će se datum uzimati kao godišnjica i sl.?
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
jesus nyria, pa si ti bila u braku....
cestiam... to je bas vrijedno toga
ne definiranje, moram znati da smo skupa unutra i da nema svrljanja. ostalo, sirok nam svijet i odgovornost za izboriti se sa dnevnim, mjesecnim rasporedima i zivotima
godisnjice...ja to ne mogu zapamtiti. rodjendane apsolutno mogu, ali godisnjice..stvarno ne vidim tome smisla, bar za sada...
da li imas nesto sto zelis za rodjendan? ilinikada ne znas sto od koga zelis?
cestiam... to je bas vrijedno toga
ne definiranje, moram znati da smo skupa unutra i da nema svrljanja. ostalo, sirok nam svijet i odgovornost za izboriti se sa dnevnim, mjesecnim rasporedima i zivotima
godisnjice...ja to ne mogu zapamtiti. rodjendane apsolutno mogu, ali godisnjice..stvarno ne vidim tome smisla, bar za sada...
da li imas nesto sto zelis za rodjendan? ilinikada ne znas sto od koga zelis?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
Re: Pitaj me
Mda, doslovno jesamzwarte paard je napisao/la:jesus nyria, pa si ti bila u braku....
Ovisi. Ponekad znam, ponekad ne znam. Uglavnom ne očekujem poklone za rođendan ni od koga osim najuže obitelji i bolje polovice te ekipe na poslu, pošto imamo običaj zajednički kupovati poklone jedni drugima.
Koji je najpromašeniji poklon koji si ikad dobila?
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Sta ja znam, poklonima ne gledam u oci
Cijenim namjeru previse
Koji je najpromaseniji poklon koji si dala?
Koji je najpromaseniji poklon koji si dala?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
tank drum...barem zadnjih godina...
posjedujes neki instument?
posjedujes neki instument?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
zeeezaaas?
sta?
dva razreda, pa je poceo rat. sta sviras?
za druge pitanje...zuta ili cvena boja ti je draza?
sta?
dva razreda, pa je poceo rat. sta sviras?
za druge pitanje...zuta ili cvena boja ti je draza?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
ja imam samo gitaru, harmoniku i bubnjic. dobro i jos jednu gitaru i usnu harmoniku...
sada si mi zanimljiva, hoces ici na pivo sa mnom, ali ne da se muvamo?
ne znam, nisam nikada razmisljala u bandu, nepoznato mi je, znam samo da bi ozbiljno radili i radile.
imas svoj band, ako da koji? sada te totalno drugacije vidim. mozda sam pi...da, ali eto
za druge, poznajes neku javnu licnost s kojom si bliska dosta? da se znate ali ne k..radi nego onako?
sada si mi zanimljiva, hoces ici na pivo sa mnom, ali ne da se muvamo?
ne znam, nisam nikada razmisljala u bandu, nepoznato mi je, znam samo da bi ozbiljno radili i radile.
imas svoj band, ako da koji? sada te totalno drugacije vidim. mozda sam pi...da, ali eto
za druge, poznajes neku javnu licnost s kojom si bliska dosta? da se znate ali ne k..radi nego onako?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
Re: Pitaj me
Da,uvjet je da je uredna i oprana.
Gdje najcesce kupujes cipele?
Gdje najcesce kupujes cipele?
Re: Pitaj me
Nemam,imam samo jedan novčanik.
Koliko jaja imaš u frižideru?
Koliko jaja imaš u frižideru?
- tratinčica
- Postovi: 1902
- Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
nope.
najdraža grickalica?
najdraža grickalica?
Re: Pitaj me
Cips.Dan ili noc?
- tratinčica
- Postovi: 1902
- Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
sve volim, srce mi je veliko.
Kada si zadnji put nešto pogledala/pročitala, a da te duboko uznemirlio? što je to bilo?
Kada si zadnji put nešto pogledala/pročitala, a da te duboko uznemirlio? što je to bilo?
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Svaki dan me nesto duboko iznemiri 
Je li te ikad probudila nesnosna bol?
Je li te ikad probudila nesnosna bol?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
Re: Pitaj me
Ne pijem, nisam osjetila toliko jaku bol dosad da bi mi trebale, a i imam visoku toleranciju. Samo volim vajnat ponekad.
Ko ti je najdraža akcijska zvijezda?
Ko ti je najdraža akcijska zvijezda?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
Re: Pitaj me
Jason Statham.
Kad si zadnji put bila u muzeju?
Kad si zadnji put bila u muzeju?
- tratinčica
- Postovi: 1902
- Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
U svibnju ove godine gospodnje.
Hipotetsko pitanje, moraš se vratiti u povijest iz nekog razloga i tvoja je misija povratak u stari Rim, na temelju poznavanja povijesti koje 3 stvari nosiš sa sobom i kome bi se po dolasku prvo obratila?
Hipotetsko pitanje, moraš se vratiti u povijest iz nekog razloga i tvoja je misija povratak u stari Rim, na temelju poznavanja povijesti koje 3 stvari nosiš sa sobom i kome bi se po dolasku prvo obratila?
- Capt. Kirk
- Postovi: 2724
- Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
Bud Spencer.
Bonus: https://www.youtube.com/watch?v=c_YyUTAq8X4
edit: Uh, povijest. Pričala bi prvo sa sinom Brutom, a ponijela bi prvu pomoć, kameru i teleporter za nazad.
Tko je zgodniji, Bruce Willis ili Ashton Kutcher?
Bonus: https://www.youtube.com/watch?v=c_YyUTAq8X4
edit: Uh, povijest. Pričala bi prvo sa sinom Brutom, a ponijela bi prvu pomoć, kameru i teleporter za nazad.
Tko je zgodniji, Bruce Willis ili Ashton Kutcher?
Zadnja izmjena: Capt. Kirk, dana/u 26 lis 2016 20:54, ukupno mijenjano 2 puta.
Re: Pitaj me
Ashton.. Jelena Karleusa ili Jelena Rozga? 
- Capt. Kirk
- Postovi: 2724
- Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
KRIMI RAD.
Da možeš plesnit jednog živućeg celebritija, ko bi popio šamar i zašto?
Da možeš plesnit jednog živućeg celebritija, ko bi popio šamar i zašto?