Pitaj me
Re: Pitaj me
justin bieber, : ) zasto-? jer mi je iritantan
jesi se kad potukla?
jesi se kad potukla?
...život je lijep... (:
Re: Pitaj me
Jesam.Zgodno dupe ili velike grudi?
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
Svašta.
Kad ideš spavati večeras?
Kad ideš spavati večeras?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
Meditiram. 
Jel ti teze rano ustati ili rano zaspati?
Jel ti teze rano ustati ili rano zaspati?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
Re: Pitaj me
vjeruj mi, isto mi je tesko : )
jel vise volis spavati solo ili sa nekim dijeliti krevet?
jel vise volis spavati solo ili sa nekim dijeliti krevet?
...život je lijep... (:
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
Ovisi s kim. 
Jel cesto namigujes?
Jel cesto namigujes?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
Smanjila bih saborskim zastupnicima plaće. Povećala bih minimalac, ukinula bih rad nedjeljom a subotom ogranicila da se radi max do 14h, olakšala bih posvajanje djece i još dosta toga. 
Kako bi izgledao tvoj idealan dan s nekim?
Kako bi izgledao tvoj idealan dan s nekim?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
Re: Pitaj me
red ćakule, red neke improvizirane igre, red uživanja u tišini, možda zajednička pljugica, gledanje oblaka i lagano fantaziranje, pjevušenje, pa malo neke fine klopice, šetnjica, može i malo mazuljanja. negdje gdje je lijepo i na osami, u prirodi s lijepim pogledom.
gdje bi ti bila na tvoj idealan dan?
gdje bi ti bila na tvoj idealan dan?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
Negdje uz more..u maloj konobi..sa casom vina,finom ribom/skoljkama/skampima..uz poluzalazak sunca..s osobom koju volim.
Koliko ti je bitno da putujes?
Koliko ti je bitno da putujes?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
Re: Pitaj me
ne. teško se naljutim al kad da onda je zajebano.
koliko brzo tebe ljutnja na nekog prođe?
koliko brzo tebe ljutnja na nekog prođe?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Pitaj me
a prodje me brzo. isto tako brzo eksplodiram ; )
zadnja veza ti je trajala, koliko?
zadnja veza ti je trajala, koliko?
...život je lijep... (:
Re: Pitaj me
znaci ko djetetu balon? 
prosle godine jednom, ove nijednom.
od 1-10, sta mislis koliko je zanimljiv tvoj zivot?
prosle godine jednom, ove nijednom.
od 1-10, sta mislis koliko je zanimljiv tvoj zivot?
...život je lijep... (:
Re: Pitaj me
kad me pozoves :trep:trep:
jesi li ikad nekome unistila mladost?
jesi li ikad nekome unistila mladost?
...život je lijep... (:
Re: Pitaj me
mislim da nisam.
listopad ili studeni, koji ti je srcu draži i zašto?
listopad ili studeni, koji ti je srcu draži i zašto?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Pitaj me
Ovo je prvi put da razmišljam o tom
..nemam preferenci, volim vrijeme baš kakvo je ovih dana u zg-u: toplo, bez previše kiše, sa puno lišća uokolo
Da bi ti pizza bila dobra, kakva treba biti?
Da bi ti pizza bila dobra, kakva treba biti?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
Re: Pitaj me
s finim tijestom, čim tanjim, po mogućnosti nekim s manje kvasca. pričao mi je jedan sicilijanac u milanu kako oni u tijesto stavljaju minimalnu količinu kvasca i tijesto im prirodno kisa minimalno 24 sata. kad pojedeš takvu pizzu nemaš onaj osjećaj da ti je potrošila svu energiju i da moraš popiti masu tekućine. ne napuhuje.
mora bit i s pravim finim sirom u podlozi a ne onim masnim nadomjestkom u prahu koji većina koristi. i salsa, ukoliko ju ta pizza ima, ne smije biti prekisela. ovo su mi glavni preduvjeti, dalje od toga sve ovisi o kvaliteti i harmoniji ostalih sastojaka.
da moraš iz nekih zdravstvenih razloga jesti mjesec dana samo recimo rižu s nekakvim zdravim umakom kakav su ti već savjetovali. što bi nakon tih mjesec dana te stroge dijete htjela prvo pojesti?
mora bit i s pravim finim sirom u podlozi a ne onim masnim nadomjestkom u prahu koji većina koristi. i salsa, ukoliko ju ta pizza ima, ne smije biti prekisela. ovo su mi glavni preduvjeti, dalje od toga sve ovisi o kvaliteti i harmoniji ostalih sastojaka.
da moraš iz nekih zdravstvenih razloga jesti mjesec dana samo recimo rižu s nekakvim zdravim umakom kakav su ti već savjetovali. što bi nakon tih mjesec dana te stroge dijete htjela prvo pojesti?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Pitaj me
Biftek,srednje pecen.
Jesi li ikad neku zivotinju hranila na bocicu?
Jesi li ikad neku zivotinju hranila na bocicu?
Re: Pitaj me
jesam, mace i zecove.
koje životinje imaš doma ako ih imaš?
koje životinje imaš doma ako ih imaš?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
Ne bih hvala. 
Kakva ti je jež životinja?
Kakva ti je jež životinja?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."