promjene

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

promjene

Post Postao/la Kroacija » 21 ožu 2011 20:15

osjecate li da se mijenjate s vremenom? mislite li da se ljudi opcenito mogu promijeniti ili ostaju vecinom istih karakteristika? mijenjaju li "srz" ili samo "fasadu"? npr., osjecam da se i sama mijenjam sa raznim iskustvima, kroz razne ljude s kojima provodim ili sam provodila vrijeme. osjecam promjenu svako toliko u zadnje 3-4 godine, jer prije nisam davala preveliku (ili uopce) paznju tome. koliko ste podlozni promjenama svojih karakternih propusta i racionaliziranju svojih postupaka?

Plague

Re: promjene

Post Postao/la Plague » 21 ožu 2011 20:19

izbriši ovo prije nego shvate da tema već postoji. :D

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: promjene

Post Postao/la jpeg » 21 ožu 2011 20:20

je, ima ljudi kroz koje vidim hintove i suuper mi je to! :) i oma se osjecam lipse i drugacije gledam pa se i drugacije ponasam.
al je, to i s godinama ide.
al ne prestajem volit plavu boju, al sad mi je simpa i roza i smedja. :)

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: promjene

Post Postao/la Kroacija » 21 ožu 2011 20:27

PicajzLa je napisao/la:izbriši ovo prije nego shvate da tema već postoji. :D
:twisted:

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: promjene

Post Postao/la Zita » 21 ožu 2011 21:37

Neznam zasto mnogi misle da se ljudi ne mijenjaju.
Svi mi barem jednom dodemo do toga da razmisljamo o tome sto smo uradili ili kako smo nesto uradili te da bi to, sa novim iskustvom promijenili. Ljudi se mijenjaju, neke stvari rade drugacije, razmisljaju drugacije, vise ih ne smetaju neke sitnice dok ih druge pocinju smetati, vole druge stvari itd.
Mozes mjenjat fasadu par puta al tesko je ostat isti kroz sva iskustva. Svako iskustvo, svaka osoba koja prodje kroz tvoj zivot, svaki dozivljaj te oblikuje i na neki nacin mijenja.
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: promjene

Post Postao/la jpeg » 21 ožu 2011 21:39

ma jasno al ja cu uvik ic glavom kroz zid :D i opet i opet i opet :D

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: promjene

Post Postao/la bašja » 21 ožu 2011 21:44

mijenjam se iz korijena svakih 6 mjeseci. ko kaže da se ne mijenja ili laže ili je budala
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: promjene

Post Postao/la Zita » 21 ožu 2011 21:45

mravcica je napisao/la:ma jasno al ja cu uvik ic glavom kroz zid :D i opet i opet i opet :D
pa dobro ako je to tvoj izbor no sigurno si nakon nekoliko puta pogledala postoje li vrata ili prozor :D
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: promjene

Post Postao/la alice » 21 ožu 2011 22:50

naravno da se kroz vrijeme mijenjamo.... od stavova, razmišljanja, ponašanja... prije bih bila dosta čvrsta i oštra kad bi mi se netko zamjerio, s godinama sam naučila razmisliti ne samo o svojim postupcima, već i o tuđim.
...jedino što me muči jest da zli ljudi jednostavno ostaju zli. voljela bih kad bi se to moglo mijenjati....
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

michelle

Re: promjene

Post Postao/la michelle » 22 ožu 2011 00:47

alice je napisao/la:naravno da se kroz vrijeme mijenjamo.... od stavova, razmišljanja, ponašanja... prije bih bila dosta čvrsta i oštra kad bi mi se netko zamjerio, s godinama sam naučila razmisliti ne samo o svojim postupcima, već i o tuđim.
...jedino što me muči jest da zli ljudi jednostavno ostaju zli. voljela bih kad bi se to moglo mijenjati....
ovo zadnje... i ja bi to voljela :thumbup:

Plague

Re: promjene

Post Postao/la Plague » 22 ožu 2011 02:59

slažem se, ljudi mijenjaju stavove, ponašanje, razmišljanje, ali po meni govno uvijek ostaje govno. osoba sklona prijevari može kontrolirat svoje impulse, ali nikad neće postati oličenje vjernosti. isto kao što netko tko je proveo cijeli život u vjernosti može prevarit, ali ga to ne čini prevarantom. ljudi uče, evoluiraju, ali neke osobine usvajamo do određenih godina i nakon toga postaju osnove našeg karaktera, duboko usađene u našu psihu i nema tog boga koji će ih promijenit.
znam po sebi da nikada neću biti osoba koja voli jutra i da ću vjerojatno sjebat još par godina života jer ću ih provest u krevetu, ali naučit ću se jednog dana nekakvoj odgovornosti, život će me prisiliti da se budim u zoru i radim ono što se od mene očekuje, ali to neće značit da sam se promijenila jer prvom prilikom kad ne budem morala, ostat ću spavat do podne. znači samo da se jako dobro suzdržavam i opirem prirodnim mi porivima. banalan primjer, ali shvatit će tko treba.

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: promjene

Post Postao/la jane connor » 22 ožu 2011 04:28

Ja još odrastam,promjene su po defaultu :duga:
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: promjene

Post Postao/la Rogue_813 » 23 ožu 2011 10:44

Naravno da se mijenjam. Ništa nije pošteđeno povremenog propitkivanja, pa se tako uvijek nađe nešto što nastojim "poboljšati". Ali što se tiče na primjer lijenosti i odgađanja posla, već godinama pokušavam to izbjegavati pa mi ne ide.
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

Odgovorite