Ljubav i fizičke aktivnosti

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la Afrodita » 27 pro 2011 10:26

Ova blagdanska depresija i skoro isti feeling kolega oko mene koji su sami malo me natjeraše na ovu temu. Kolege i ja zaključismo nekako da nam dosta čekanja i da nam pozitiva sve nekako lagano klizi u negativu ali i nekako nam dosta priručnog rada i višegodišnje suše kako bi to rekli meteorolozi ili vremenska prognoza. Dakle kako riješiti problem fizičkih aktivnosti i ljubavi ako ste mladi i nemate posla i nemate stana ili ako ste u godinama kad više niste baš rascvala ruža pa ne možete biti sponzoruša ili nemate stana ni love pa ne možete biti sponzorica ili uopće ne izlazite van jer vam to vaš šuplji đep na zimskom kaputu ne dopušta. Dali bi uopće u takvim situacijama bile moguće neke ljubavi kao sa filma..onako u nekom trenutku kao u slow motionu pogodi vas Amorova strelica ..ugledate nju i sve stane i vi dalje kročite kroz život dok vas smrt ne sastavi pardonček ne rastavi...ili naiđe neka mlađahna osoba i pozabavi se obnovom vaših dosta već zaboravljenih fizičkih aktivnosti. Da li bi uopće netko bio danas zadovoljan fizičkim aktivnostima koje podrazumijevaju šetnju u duboku mračnu šumu, boravak i kartanje pokera na skidanje u zamagljenom automobilčiću, dijeljenje tu i tamo koje čašice u parkiću,vožnje biciklom do Jadranskog mora ili možda lagane šetnjice do iste destinacije, spavanja na plaži u nedostatku ostalih smještajnih objekata, ... Ako imate neke savjete kako na neki veseli i što bezbolniji način riješiti nedoumice mene i mojih kolega napišite koju riječcu :wink: :) :loveletter:
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 27 pro 2011 10:52

ja uzivam u takvim stvarima,cak i kad se ima neki smjestaj ili slicno...al to je samo moj avanturisticki duh :D i uopce mi ne predstavljaju veliki problem,osim sta bi voljenoj osobi tila bit blize svakodnevno,u svakom pogledu,ne samo sto se tice fizickih aktivnosti,ali kako veza napreduje radi se i na tome da do toga dodje,zajednickim snagama...a kako to funkcionira kod starijih,e to jos ne znam a nadam se da cu svit gnjezdo sa svojom pticicom pa necu ni morat znat :gigglenod: nije bas savjet,samo moje skromno misljenje o tome..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la slapa » 27 pro 2011 11:00

vjerujem da se da pronaći društvo za putovanja koja su tako malo manje komotna - za planinarenja, kampiranja i slično. dosta mladih ljudi to prakticira. pa i za šetnje. samo nekako ljudi moraju doznati da tražiš društvo za šetnju :) za ljeto preporučam ti kampiranje (šator, plažica) na Unijama na primjer ;)
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la Afrodita » 27 pro 2011 11:05

ludakoslapa je napisao/la:vjerujem da se da pronaći društvo za putovanja koja su tako malo manje komotna - za planinarenja, kampiranja i slično. dosta mladih ljudi to prakticira. pa i za šetnje. samo nekako ljudi moraju doznati da tražiš društvo za šetnju :) za ljeto preporučam ti kampiranje (šator, plažica) na Unijama na primjer ;)
Hvala na preporuci destinacije :)
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
coppa
Postovi: 137
Pridružen/a: 16 stu 2011 15:08
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Kt

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la coppa » 27 pro 2011 12:00

Nekad smo išle na razne izlete zajedno i s prijateljima,jednu godinu smo išle na ljetovanje ali sada bih rado voljela imati nekog s kim ću planirati takve stvari.....

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la Afrodita » 27 pro 2011 12:16

coppa je napisao/la:Nekad smo išle na razne izlete zajedno i s prijateljima,jednu godinu smo išle na ljetovanje ali sada bih rado voljela imati nekog s kim ću planirati takve stvari.....
A bit će i to... kažu svi treba čekati i nadati se ... a tko čeka taj i dočeka ali se i načeka ili da se dogovorimo i kampiramo na Unijama kako je preporučila Šlapica i okrenemo jedan roštiljčić ovo ljeto i pozovemo ekipu na feštu :wink:
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la black.cat » 27 pro 2011 12:49

kazu da za ljubav nikad nije prekasno.

zivis u nadi za bolje sutra, najlakse je kukat i nista ne poduzimat.
kako pronac prijatelje ili ljubav ako si stalno doma i negdje izlazis?
ima razno raznih aktivnosti gdje se ljudi upoznaju ili preko vec postojecih prijatelja nove prijatelje.
isto tako te aktivnosti pomazu da ne mislis samo na sivilo. ako odes u teretanu i tamo se preznojavas, a kuci dodjes sva umorna, sumnjam da ces imat snage opce za sta drugo mislit nego ces se ujutro probudit kao nova.
sto vice se kreces to je veca mogucnost da upoznas nekoga novoga.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la Hidden_soul » 27 pro 2011 12:56

Vise nisam sigurna da li dobro shvacam pojam "fizickih aktivnosti" u ovoj temi, prvo mi se cinilo da shvacam, a onda sam procitala i voznju biciklom, setnje i kartanje, pa vise nisam sigurna da su moje asocijacije bile ispravne :blushes:
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la Daisy » 27 pro 2011 12:59

pa ja isto mislim da se ovdje mislilo na sex, ali je slapa sa svojim romanticnim unijama skrenula pricu na krivi kolosijek.

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la Afrodita » 27 pro 2011 13:03

Nije skrenula ..zar sex nije povezan s ljubavi ili se ja varam možda neko stvarno misli da su to samo fizičke aktivnosti. Recite .. da li je lakše onda u ovakvim situacijama ne vezati se?
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la Daisy » 27 pro 2011 13:04

ja ne znam, posto ja pojma vise nemam sta je ljubav

Gost

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la Gost » 27 pro 2011 13:31

Jel ova tema o sexu u šumama, autima i plažama u nedostatku prostora? Ako je/nije recite, da znam ontopično odgovoriti. :D

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la jpeg » 27 pro 2011 13:32

ja ne razumim vise o cem je rijec. koji je pravi odgovor?

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 27 pro 2011 15:38

ReaTM je napisao/la:Jel ova tema o sexu u šumama, autima i plažama u nedostatku prostora? Ako je/nije recite, da znam ontopično odgovoriti. :D
ja sam odgovorila u skladu s tim..ako se mislilo na planinarenje,voznju biciklom i setnje...biram setnje :D
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

fakatja
Postovi: 1036
Pridružen/a: 07 stu 2005 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: EU

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la fakatja » 27 pro 2011 16:23

Evo, zagonetka je prema mom misljenju takva, sasvim jednostavna. Zena je-bi upoznala neku mladu sportasicu, koja nema stan a oce sex. Dobro, i nasa zena oce. A ova mlada bi sex svuda, a stana nema: u mracnoj sumi, kod trcanja, u autu, na biciklu, čak i kad setaju i igraju poker, spavaju na plazi...A ona nema tolike kondicije, nece bit ni sponzorica i bacit oboje u neki hotel...
A u p.m., opet sam se izgubila...
:D I ja nemam pojma o cemu je rijec, al biram sex.
"for me it is more about seduction than just a pretty face"

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la Fusion » 27 pro 2011 16:33

Hah, ako nema niđe drugdje daj šta daš.
Da stvar bude bolja ili gora, oni koji su bili situirani na sve moguće načine (stan, auto, posao) mi i nisu bili neka sreća u životu.
Daklem, u mom slučaju zadovoljenje tehnikalija nije značilo puno, ali isto tako da je bilo frustracija kad ih nije bilo pa smo se snalazili kako smo znali - bilo je. :/

Nadam se da sam shvatila temu. slika

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la Afrodita » 27 pro 2011 16:38

ReaTM je napisao/la:Jel ova tema o sexu u šumama, autima i plažama u nedostatku prostora? Ako je/nije recite, da znam ontopično odgovoriti. :D
Ma treba nam malo pošalica i zafrkancije i kroz ozbiljnu temu zar ne....i o sexu i o šumama...svako na to drugačije gleda ...pa živjela različitost..
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la Fusion » 27 pro 2011 16:42

Kad čeljad nije bijesna ni šuma* nije tijesna. :D

__________
*or auto / mjesto dodaj po želji

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la Jadzia Dax » 27 pro 2011 17:20

neke stvari su nezgodne, ali za neke odnose se vrijedi potruditi i strpiti i čekati promjene (ove tehničke)

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la ticklebook » 27 pro 2011 18:06

Po meni su najbolje stvari u životu besplatne.
A što se tiče fizičkih aktivnosti u smislu šetanja, trčanja, vožnje biciklom, penjanja na Sljeme i sl, zašto ne i s frendom, frendicom itd? :)
Ako moja cura ne voli/neće trčati npr ili joj se ne da na Sljeme - mislim da bih dobila blagoslov da odem s frendicama, frendovima, ljudima iz kluba... :D
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la Angela07 » 27 pro 2011 19:05

:kokice: ja isto nemam pojma o čem je ovaj topic p aću nabaciti 3 izjave valjda će jedna odgovarati!

1. cura u koju sam zaljubljena je štela spavati smenom ali sam je odbila! :aaaargh:

2. želim voziti bajk ali mi je prehladno!

3. za par godina ću ići u egipat, možda mi zatreba društvo, skupljam ponude! :D

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la alice » 27 pro 2011 19:41

ne znam ni ja što je točno miki iz uvodnog posta htjela pitati, ali pozitiva je svakako i sex i šetnja biciklom i trčanje i društvo! sjetila sam se svog jednog spoja - upoznali se u jednoj udruzi, krenuli u šetnju koja je trajala nekoliko sati, pa 2 tjedna izlazile na dejtove i tada se poljubile... aaaaaaaah :) a bila sam student bez kinte pa smo se romantično skitale po gradu satima... još kad je i snijeg pao - pa di ćeš bolje :)
dakle - i bez kinte se može lijepo zabaviti :)
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la black.cat » 27 pro 2011 20:35

Afrodito, mozes nam malo bolje pojasnit problem. sad vidim da nisam samo ja malo izgubljena u ovoj temi. sorry!

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la Afrodita » 27 pro 2011 21:01

Pa samo sam htjela čuti što vi mislite o mogućnostima ljubavi u današnje vrijeme kad veliki dio mlađih ljudi a i mojih godina, barem onih oko mene, živi doista na rubu mogućnosti i vrlo teško uspostavlja neke veze ili započinje zajednički život. Cure i dečki nemaju posla, rade na pola satnice, vrlo teško pronalaze nekog jer baš i ne mogu izlaziti a šećući po cesti ili sjedeći kod kuće to baš i nije moguće a nisu svi baš hrabri to pokušati na internetu, ali nekako mi se ovih dana nije baš to započinjalo kao izrazito ozbiljnu temu ..onda možda neki ne bi ni prišli svemu tom sa dozom humora....
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la black.cat » 28 pro 2011 09:42

zivis u skladu sa mogucnostima i zivis za bolje sutra.
nalazimo se u modernom dobu sa zahtjevnim ljudima sa grpu kriterija koje moras ispunjavati prije ulaska u vezu.
svakodnevno raditi na sebi i ne gubiti nadu, pronac neke druge stvari koje te vesele u zivotu dok ne naidje ljubav.
ako netko duze vrijeme ne pronalazi posao, onda eventualno promjeniti sredinu/drzavu.

a, sta se tice posao-ljubav. ok, danas-sutra svatko si zeli stabilno tlo pod nogama i nemaju svi prilike odmah se zaposlit i izgradit zivot pa ako me netko voli, voljet ce me bez obzira na pun ili ne pun novcanik.

Gost

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la Gost » 28 pro 2011 12:57

Ne smeta ako je to neko trenutačno stanje, piknik s dekicom i finom klopom imaju svoju čar, planinarenje, šetnja, istraživanje šuma i vozikanje po gradu noći ima svoje draži... ali dugoročno, valjda sam stara duša :D , volim stabilnost. U vidu vlastitog mira i stana/kuće, priljeva novca i mogućnosti biranja - kampiranje ili hotel? Možda ću opet izabrati kampiranje, ali poanta je da nužno ne moram.

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la Daisy » 29 pro 2011 06:40

meni osobno nista nije bitno kad je ljubav u pitanju. kad se zaljubim, mogu s njom sjediti pod drvetom tri dana i raditi sto god nam se radi u tom trenu. preferiram udobnost, posto sam sklona hedonizmu, ali stan i auto nikad mi nisu bili mjerilo nicega.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la phos » 02 sij 2012 11:21

ja volim sume u smislu da ih volim gledati iz daljine.
ne volim face-to-face odnos sa svakim drvom ponaosob u sumi jer ne vidim neke koristi...recimo...sad se penjati na vrh sljemena, samo zato da dodem do vrha (pjeske jel...) i onda se isto tako vracati.
dakle sume su mi ok, ako sam ja na ljivadi ispred te sume i bacam frizbi (s nekim, ofc).
poker na skidanje mi nije nesto jer sam zimogrozna a to traje... (kartanje mislim).
zapravo ne znam o cemu je tema, ali privuklo me ovo sa sumama.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la rainbow » 02 sij 2012 11:32

lijepo je u šumici, ali i u parku, na klupi il u jarku :hihi:

o i namoru...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oeZVRLbnvgg[/youtube]

kako no kažu: where there's a will, there's a way... ili nugatino i mašta mogu svašta

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Ljubav i fizičke aktivnosti

Post Postao/la Afrodita » 02 sij 2012 13:59

I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Odgovorite