Hi there..

Podforum dobrodošlice, u kojem se možete predstaviti curama, idealno mjesto za vaš prvi post i oslobađanje od treme :)
Odgovorite
Veky86
Postovi: 1
Pridružen/a: 13 svi 2012 22:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Hi there..

Post Postao/la Veky86 » 13 svi 2012 23:33

Evo ja sam nova ovdje pa da vam se predstavim :ubergeek:
Malo sam izgubljena, ne znam ni sama odakle da pocmem... Ugl. ukratko, do prije mjesec dana sam bila u vezi s deckom i zivjeli smo skupa. Bila sam uvjerena da je to to, dok nisam preko gay prijateljice upoznala curu u koju mislim da sam se zaljubila. :tantrum . Evo vi imate cast prve to saznati jer nemam hrabrosti to jos uvijek reci ni svojoj prijateljici. Postoji mogucnost da je i ona na ovom forumu jer sam za njega cula od nje (iako tvrdi da ne voli upoznavanja preko foruma), al jbg Ana ako ovo citas sad su ti valjda neke stvari jasnije. :cries:
Moze li mi tko reci kako ste i kada vi shvatile da ste gay?? Ne znam koga bi drugoga pitala, a bojim se da ne zabrijavam i da sam bespotrebno unistila dugu vezu s osobom do koje mi je ipak na neki nacin stalo radi mojih nedefiniranih osjecaja? Ima li itko slicno iskustvo, da mi da koji savjetic :ubergeek: ?

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Hi there..

Post Postao/la slapa » 14 svi 2012 05:48

Veky86 je napisao/la:bojim se da ne zabrijavam i da sam bespotrebno unistila dugu vezu s osobom do koje mi je ipak na neki nacin stalo radi mojih nedefiniranih osjecaja
Dobrodošla ;)

Ne zvuči kao da ti je do te osobe stalo na način na koji je poželjno da ti je stalo do osobe s kojom želiš provoditi život. Tako da je taj prekid ionako bolji za tebe. I nemoj da te to puno muči. Što se cura tiče polako, imaš vremena otkriti sviđaju li ti se zaista. I to sve skupa procesuirati sama sa sobom. To je, rekla bih, najbitniji korak.
Veky86 je napisao/la:Moze li mi tko reci kako ste i kada vi shvatile da ste gay??
S 27 godina sam se zaljubila u jednu curu. I to mi je kompletno promijenilo životnu perspektivu. Blago rečeno da sam se malo preporodila :D

Aj uživaj s nama i samo pomalo ;) Gay prijateljici šapni što se s tobom događa ako ovo ne pročita i prepozna se. Ionako si spremna reći, tj. rekla si upravo... Popričajte...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
sugar_rush
Postovi: 20
Pridružen/a: 07 tra 2012 20:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Hi there..

Post Postao/la sugar_rush » 14 svi 2012 23:09

ja ispipam teritorij preko chata, nekako mi je lakše... nisam ni ja nešto prehrabra za uživo.. :typerhappy:
okolo naokolo tu i tamo se potegne kakva tema, pa ako nanjušim da bi moglo biti nešto krećem u akciju :)
enivej, samo polako :feelingfree:

Odgovorite