maškareeee

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
dany

maškareeee

Post Postao/la dany » 22 vel 2007 15:42

i? di ste bili,šta ste bili,kako ste se proveli,naravno ako ste bili :D ...

Avatar
gia-84
Postovi: 1907
Pridružen/a: 05 srp 2006 10:18
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: u cvitu mediterana

Post Postao/la gia-84 » 22 vel 2007 16:36

a jesan..sranje živo..ni maškare više nisu kao što su nekad bile..živili partiji na peristilu.. :)
dakle ove godine, je bilo park, quasimodo, đir po gradu, prokurative, st-riva(to mi je naj bilo, al je bilo krcato svita, i vruće, a ja nisan bila pijana..), pa potom ghetto..uglavnom nista posebno..onda san otrcala po višku pogaču u prerade..i totalno me bediralo jer je nije bilo..
fuck maškare
...orilo gorilo, jebe se nami..

http://www.l-o-s-t.net

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 22 vel 2007 17:03

znaci ovako...
u splitu je po gradu bilo sranje, ali doslovno sranje. nista muzike i tako to. zujanje do ghettoa i tu popila 2 pica, lutala solo gradom (nekako mi maska to zahtjevala) :D i onda svratila do matejuske, tu bila nekih pola ure sa ekipom, onda sam ih skartala pa sam svratila do duje vidit ex kako se obukla u mrtvu kurvu :D :D :D i nakon toga isla skupit priju i onda smo ona, moj bivsi decko i ja lipo odpeglali do metropolisa na party i bilo je prejebeno!!!! :inlove: pogotovo kad su pustili od miss kittin - frank sinatra!!! :inlove: i od plesanja od neka 4 sata jos osjecam upalu misica... :D :D :D i to je kao to...

a bijah nesto blesavo... :D

Avatar
lola
Postovi: 2210
Pridružen/a: 06 sij 2007 16:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu i tamo

Post Postao/la lola » 22 vel 2007 19:34

bojkotiram splitske maškare...

Tiho
Postovi: 71
Pridružen/a: 04 stu 2005 23:20

Post Postao/la Tiho » 22 vel 2007 20:01

Pierott .. :) nije da smo bili tuzni ali smo bili neprepoznatljivi :D i preglasni
I raised my head and saw you there
Across the room from me.
A smile had started in your eyes
And it was - good - to see.

When I feel tired, or low within
As I often do,
It's good to look across the room
And have a smile - from you.

dany

Post Postao/la dany » 23 vel 2007 18:01

eh ma u gradu je bilo preloše,na matejuški je bilo dobro,mada je dobro uvik kad ima alkohola i ekipe...quasimodo polupun (ili poluprazan,kako vam odgovara),a kocku nisam nažalost vidila,došla do tamo,draga mi je rekla da je preloše samo da me može odvuć negdi nasamo i onda sam od prijateljica saznala da je bilo dobro...eh kvragu sad...
a masku sam složila uru vrimena prije izlaska...jedna i jedina neponovljiva-vražica...kako maštovito :cool:

Odgovorite