Overdoz glazbom?

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la Rock Faerie » 02 ruj 2011 17:20

U zadnja dva mjeseca na moru sam glazbu slušala oko 10 minuta dnevno ako i tolko, navikla sam se na tišinu i zvukove prirode, glazba me počela jako nervirati.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la Billie Deadwilder » 28 tra 2012 09:57

Prije je bilo potpuno drugačije, era kazeta. <3 I tada se slušalo nešto danas što uopće ne volim tipa EMilija Kokić, Novi Fosili itd. (da ne nabrajam toliko i sramotim se). Sjećam se ere diskmana i naravno trajao je jako kratko jer sve se to strga jako brzo. Pa onda era kupovanja CDa, potiskujem koliko je trošeno novaca na CDe. Sjećam se čak naručivanje na crno CDa Massive Attack Mezzanine. Tek kasnije je došlo do mp3 playera i sve nakon dobivanja flat neta sve je otišlo u kurac. *lol*

Stvarno se ne sjećam kada mi je internet došao doma, možda nakon 2005. godine. Možda nešto kasnije. Tek kasnije s kupnjom laptopa je krenulo svo to masovno skidanje glazbe i tek kasnije čak preslušavanje. Volim skidati diskografije, pa randomly skidati i otkrivati nove stvari recimo s last.fma. Iako u zadnje vrijeme još se je pogoršalo i došlo do panike jer je krepao megaupload. *histerija*

Imam hard sa nekih 140 GB glazbe koja samo raste i raste. :zivjeli:

Mp3 player baš slušam svugdje, ali baš svugdje. Od WCa, pa do hodnika, do teretane itd. Nedavno mi je mp3 preminuo i to je bilo nešto strašno. Like I lost a person. slika

Uglavnom, manijak sam. :inlove:

Odgovorite