Koje časopise čitate?

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
Karolina_Novak
Postovi: 29
Pridružen/a: 03 ožu 2007 23:17

Koje časopise čitate?

Post Postao/la Karolina_Novak » 20 ožu 2007 16:06

Što mislite o ženskim časopisima, kao što su "Moja tajna","Istinite priče","Cosmopolitan","Tena"...? Meni su uglavnom dosadni...Ipak ih nekad čitam.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 20 ožu 2007 19:43

moja tajna, istinite price, moja sudbina.....koja je to jeftina fora za uzet nofce penzicima(troskovi minimalni, nitko te ne moze tuziti...).....a istinite su kao i harry potter.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 21 ožu 2007 09:21

ne kupujem niti jedan zenski casopis. ponekad prolistam gloriu kad mi dodje pod ruku.
ti nasi casopisi su nevjerojatno glupi! red recepata, red savjeta kako ga zadovoljiti, red djecjih bolestina, red "njega stopala", red savjeta kako se rijesiti tvrdokornih mrlja i krajnje, krajnje povrsnih tekstova o poslu, prijateljstvima ili hobiju (jedino ako ukljucuje vrt ili vjezbanje da bi se smrsavilo).
katafakingstrofa.
priznam playboy i klik, a ni to vise ne kupujem.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 21 ožu 2007 09:51

Gloss je dobar...iako nije nas ali postoji hr. inacica.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 21 ožu 2007 11:19

na "narancina kora" dobijam napadaj..
na "piti barem 2 l vode dnevno" se ospem..
na fotke gdje se zena drzi za glavu a frajer odsutno gleda u daljinu me lovi blam u zelucu..
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 21 ožu 2007 11:27

ja trzavicu odn. tik dobijem na prakticne savjete i slike najljepsa beba.zatim posebno volim savjete o cvijecu.....joj a tek ono 20-te, 30-te, 40-te, 50-te i odredjeni savjeti za svaku skupinu.....i recepti i horoskopi....strava.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 21 ožu 2007 12:07

je, plejboj je kul. mislim tekstovi, zene uglavnom preskocim...tu i tam mi zapne oko :D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 21 ožu 2007 12:17

od časopisa tog tipa čitam klik i FHM a baš ženskih -ženskih ok mi je gloss , fenomenlno je grafički realiziran. mislim da mi je prijateljica koja je završila grafičku rekla da je najbolji na ovim prostorima. nevermined.

story mogu prelistat i gloriju, valjda :o
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 21 ožu 2007 12:56

nika i jabooka31 - to je to!
a savjeti povrsni da povrsniji ne mogu bit! od "5 minuta trbusnjaka dnevno za lijep struk" do "13 savjeta za zimu bez gripe".
ove zime mi je u ruke dosla Tena u kojoj sam nasla 20 fantasticnih savjeta kako se boriti protiv hladnoce. izmedju ostalog: nosite kapu jer 30% topline tijela izlazi kroz glavu, obucite tople carape, kada ste u mogucnosti popijte topli caj i sl.
zaista revolucionarni savjeti...

Avatar
bambola
Postovi: 882
Pridružen/a: 10 stu 2005 15:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: na turbo maximusu:)

Post Postao/la bambola » 21 ožu 2007 19:28

ja volim cospomolitan, to mi je takoo za opuštanje...
ona ostala sranja, jedino ako sam kod frizerke ili negdi di toga ima pa prelistam!!!
..oooooooooplaa!!!

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 21 ožu 2007 20:57

Ja mrzim i cosmo i sve te stvari zapravo koje ne mogu prikazat zenu sa prirodnim manama, nedostacima i nepravilnostima. Kosa mi se dize na glavi od te artificijelne ljepote (bar u tolikoj mjeri).

Od mame znam ulovit Gloriu i to je to. ´
I one novine "Zdravlje u kuci", tako nekako, ukoliko se to vec moze svrstati u zenske casopise.

Inace citala sam prije Klik obvezno ali mi je i to pocelo ici na qrac sa preseravanjima, ma koliko oni rekli da je to zajebancija, cinjenica je da zenu degradiraju do maximale. A i poceli su se puno ponavljat, pa eto...
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 21 ožu 2007 21:12

Nekada sam redovno kupovala BUG, sada tu i tamo Bug ili Vidi.....ali to nisu zenski casopisi :D
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

mayflower!
Postovi: 471
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:20

Post Postao/la mayflower! » 22 ožu 2007 09:56

ma jesu, jesu :D

gloss? ignorantno ga nisam nikad vidla. ali budem. za mjesec dana kad opet dođem kod frizera :). ja od tih stvari eventualno pročitam gloriju in. podsjeća me na lijepe ljetne dane, a imaju uvijek jedan dobar teks o kozmetici i još par lijepih sličica.

ali definitivno me najviše nervira cosmopoliten. doslovno mi se riga od njega, čak i više od tajni, sudbina i sl. jer je tako pažljivo zapakirana demagogija koja ne znam gleda li površnije žene ili muškarce (doslovno svedeni na majmune koje se eventualno može malo izdresirati, naravno, ako si cosmo djevojka)

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 23 ožu 2007 15:36

Bullshit tipa Moja sudbina, Moja tajna, Moja priča, Moj k.... nemrem smislit! Naslovi tipa: Otela sam dečka svojoj sestri i saznala da je izvanzemaljac ili Spavala sam s očuhom i onda je on pojeo mog kućnog ljubimca... Đizs...ko to smišlja? Jesu li to zaista nečiji životi? :?
Općenito ne volim ženske časopise zato kaj promiču toliko stereotipa i svega o tome kako bi žena trebala izgledati, ponašati se, prdnuti... Bljuv. Ali moram priznat da zadnjih dva dana listam Lisu :nikadpriječulazato: zato kaj imaju odlične recepte... Volim kuhat, fuck it... :aha:

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 23 ožu 2007 15:38

Zbela Lokwa je napisao/la:Bullshit tipa Moja sudbina, Moja tajna, Moja priča, Moj k.... nemrem smislit! Naslovi tipa: Otela sam dečka svojoj sestri i saznala da je izvanzemaljac ili Spavala sam s očuhom i onda je on pojeo mog kućnog ljubimca...
:roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl:
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 23 ožu 2007 15:40

najbolji su u kliku. kaže u novom nastavku serije debeli čoban Huan će shvatiti da mu je maćeha zapravo bila brat.
a zbog brzog ritma života u subotu od 11 do 11 i 15 prikazujemo reprize cijeloga tjedna na fast forward. :D :D :D
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

Odgovorite