sf fanovi

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Marika
Postovi: 87
Pridružen/a: 16 lip 2009 19:31
Ja sam: biseksualka

Re: sf fanovi

Post Postao/la Marika » 16 vel 2010 23:01

Jel gleda neko star gate? ili jos noviji star gate u svemiru? Atlantis nikako da pogledam ali i njega bi htjela pogledat, ovaj u svemiru me ugodno iznenadio, i sad ga pratim, cekam nove epizode, na jedan nacin podsjeca na Voyager, pa ko voli neka pogleda, preporucam... :cool:

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: sf fanovi

Post Postao/la degenereginald » 05 ožu 2010 22:33

ne znam zasto su se svi skoncentrirali cisto na serije, mozda jer je osoba koja je pokrenula temu navela samo iste?
nego, sto se samih serija tiche, trenutno se bavim bsg-om (remake-om). naravno, pratila sam star trek :D, i stargate na njemackom programu u djetinjstvu.
s druge strane, sto se literature tiche, to mi je najdrazi zanr. da se moram definirati, sigurno bih stavila i sf fan. od bujoldice, do orwella, stare garde tipa asimov, clark, knjizevnih casopisa ubiq-ua, future (siriusa se josh nisam dokopala, no namjeravam). doduse, sad se ne mogu sjetiti svega, no poharacila sam po knjiznici, i procitala sve sto ima veze s sf-om cega sam se mogla dokopati. jednostavno me privlaci buducnost, sve mogucnosti, razvoj covjeka, bilo socijalno, kulturoloski, tehnoloski, you name it.
sto se tiche filmova, ima briljantnih uradaka, tipa brazil, thx 1138, stalker, la jetee, blade runner (<3), kin dza dza, Solyaris (u kojem mi jedino ne pashu duge scene okolisha, koje su morale biti ubacene da ne ispadne kao da je putovanje u aziju potraceno :D), i sl.
stripovi su takoder sjajni, neki autori tipa jodorowski (metabaruni), alfonsko font, enki bial i sl imaju savrsena djela.
s obzirom da igre nisu popisane u listi tema za sekciju foruma, ne osjecam neku potrebu i to nabaciti, osim deus ex-a, osobno najdraze igre <3
I have no money and I have to scream.

Odgovorite