Pitaj me
Re: Pitaj me
vrlo rado! ako joj umnjaci ne budu rasli baš taj dan!
oće duga pristat?
oće duga pristat?
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.
Re: Pitaj me
naravno da ce
tko bi odbio lapacinke?!
tko bi odbio lapacinke?!
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- autor nepoznat
Ružna, ali glupa

imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
Re: Pitaj me
u cetvrtak 
slane ili slatke?
slane ili slatke?
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- autor nepoznat
Ružna, ali glupa

imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
Re: Pitaj me
ja vas niš ne kužim znam samo da bi rejnić 'tio palačinke, i sltke i slane, hvala
koja ti je najfinija palačinka koji si izila?
koja ti je najfinija palačinka koji si izila?
Re: Pitaj me
"sise"?
ne znam u sortu palacinki.
jesu to one sa sirom i sunkom; 50:50?
ne znam u sortu palacinki.
jesu to one sa sirom i sunkom; 50:50?
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- autor nepoznat
Ružna, ali glupa

imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
Re: Pitaj me
to su one s mlijekom 
zašto se ne može u supermarketima kupiti ljudsko mlijeko kad je navodno najzdravije?
zašto se ne može u supermarketima kupiti ljudsko mlijeko kad je navodno najzdravije?
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.
Re: Pitaj me
Nemam pojma, pitaj neku trudnicu da ti proda 
Jel bi ti stvarno pila to mlijeko?
Jel bi ti stvarno pila to mlijeko?
...život je lijep... (:
-
backspace
Re: Pitaj me
probala sam. ne direkt iz pipe doduše
uglavnom, čudno je.
kad ja kažem backstreet boys, kaj ti kažeš?
kad ja kažem backstreet boys, kaj ti kažeš?
Re: Pitaj me
Čisto informativno...
Jel više voliš dobiti cvijeće ili bomobnjeru?
Jel više voliš dobiti cvijeće ili bomobnjeru?
...život je lijep... (:
-
backspace
Re: Pitaj me
praline su mi fine.
jesi kad zašlatala nekog onako u sumanutoj gužvi u disku nekom dok je prolazio/la kraj tebe?
jesi kad zašlatala nekog onako u sumanutoj gužvi u disku nekom dok je prolazio/la kraj tebe?
Re: Pitaj me
nee.. briga me šta priča osoba koja me ne poznaje!
..jel voliš odmjerati ljude?
..jel voliš odmjerati ljude?
...život je lijep... (:
-
backspace
Re: Pitaj me
hahahaha, pa ne rade to samo raspuštenice
u moje vrijeme takvog izlaženja po tim đavlijim mjestima, to je kao bila furka valjda. napipavanja sa svih strana 
jel to tebi koma i to?
jfe, ne mrzim kad o meni pričaju ljudi koji me ne znaju, to mi je funny
odmjerim da.
jel to tebi koma i to?
jfe, ne mrzim kad o meni pričaju ljudi koji me ne znaju, to mi je funny
odmjerim da.
Re: Pitaj me
ja sam alergična na ta "slučajna napipavanja"
bekspejs ocemo se ljubiti?
bekspejs ocemo se ljubiti?
...život je lijep... (:
Re: Pitaj me
ne razmisljam o njima..
bi li dala vanzemaljcu da te razdjeviči?
bi li dala vanzemaljcu da te razdjeviči?
...život je lijep... (: