kaj si najromantičnije napravila ?
Pitaj me
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
pa ne...nisam...iskupila bi se već nekako...imam svoje načine... 
kaj si najromantičnije napravila ?
kaj si najromantičnije napravila ?
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Pitanje Ti je užasno:). Preskačem.
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
dobrooo 
aj pitaj barem nešto!
aj pitaj barem nešto!
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Što sve voliš raditi s tim jezikom?
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Tražila si;)
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
nisam nooo oookeeee....
čuda radim
a ti?
čuda radim
a ti?
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
ja bih željela čuda radit:)
Koje čudo Ti je najdraže?
Koje čudo Ti je najdraže?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
sladoled 
dal voliš snijeg?
dal voliš snijeg?
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Ne nešto posebno. OK mi je. Radila se godinama zimi na otvoreno i više ne volim da mi je zima. Ne volim bljuzgu. Volim nevino čist i bijel snijeg.
Voliš se hrvati s curom?
Voliš se hrvati s curom?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
ne...
koji sport bi rado trenirala s curom?
koji sport bi rado trenirala s curom?
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
S curom?! A ne, ne, ne zajedno....
No ak moram..onda nešto borilačko...da izbacimo negativnu energiju.
Kolio TI treba vremena za sebe u vezi?
No ak moram..onda nešto borilačko...da izbacimo negativnu energiju.
Kolio TI treba vremena za sebe u vezi?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
malo vremena za sebe me veseli...
u kom položaju spavaš?
u kom položaju spavaš?
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Sexi položaju;)
Voliš se stisnuti uz njenu toplu rit?
Voliš se stisnuti uz njenu toplu rit?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
volim...
kakav je to sexi položaj?
kakav je to sexi položaj?
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Imam premalu pidžamu, pa zgledam droljasto.
Jel zimi imaš pidžamu?
Jel zimi imaš pidžamu?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
imam.
zakaj si ne kupiš veću?
zakaj si ne kupiš veću?
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Ne kupujem pidžame.
Ljeti spavaš gola?
Ljeti spavaš gola?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
ovisi...
što ti pomogne da se opustiš i zaspiš?
što ti pomogne da se opustiš i zaspiš?
- gigiONlajna
- Postovi: 2336
- Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Gledanje TV. Topli čaj. Češkanje.
A zaspim brzo i bez toga.
Jel Ti čula kad učinila što god čudno dok je spavala a ti si vidjela il osjetila?
A zaspim brzo i bez toga.
Jel Ti čula kad učinila što god čudno dok je spavala a ti si vidjela il osjetila?
Re: Pitaj me
ajd probat cu...
jesi ti kad spavala a da nisi osjetila da spavas i bilo ti je cudno?
jesi ti kad spavala a da nisi osjetila da spavas i bilo ti je cudno?
Re: Pitaj me
nemam pojma, nije se pohvalila.
a ti to pratis?
a ti to pratis?
-
Ooh
Re: Pitaj me
riba ribi grize rep. ma 22.je.
http://www.jutarnji.hr/francuski-zastup ... u/1084854/" onclick="window.open(this.href);return false;
sta mislis da li ce francuski gay parovi ipak moci posvajati djecu?
http://www.jutarnji.hr/francuski-zastup ... u/1084854/" onclick="window.open(this.href);return false;
sta mislis da li ce francuski gay parovi ipak moci posvajati djecu?
Re: Pitaj me
pa ako to žele, ja im onda to isto želim, ali da me baš briga i nije
jel bi ti usvojila dijete?
jel bi ti usvojila dijete?
Re: Pitaj me
bi i planiram.
ti?
ti?
Re: Pitaj me
to bi me prisilili jedino pod prijetnjom smrcu.
a u tom slucaju - neku nezivotinjsku.
sta planiras bundu kupiti?
a u tom slucaju - neku nezivotinjsku.
sta planiras bundu kupiti?