Pitaj me
Re: Pitaj me
Ne
Kakvu stolariju imas u stanu, pvc/drvo/nesto trece?
Kakvu stolariju imas u stanu, pvc/drvo/nesto trece?
-
backspace
Re: Pitaj me
drvo brijem
kad si zadnji put nesebično i dražesno podijelila svoje znanje o pravilima neke igre s nekim đubretom koje ih zapravo zna?
kad si zadnji put nesebično i dražesno podijelila svoje znanje o pravilima neke igre s nekim đubretom koje ih zapravo zna?
Re: Pitaj me
Jučer, prvi i zadnji put. 
Koji bi više bio tvoj dream job: raditi za Google, Gates zakladu, UN (i sl. izvedenice) il je dream job ne imati posao za tebe?
Koji bi više bio tvoj dream job: raditi za Google, Gates zakladu, UN (i sl. izvedenice) il je dream job ne imati posao za tebe?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
-
backspace
Re: Pitaj me
ne znam baš od navedenih. google mejbi. dream job je onaj koji volim, koji mi daje novaca da ne moram puno misliti o tome koliko trošim, a opet koji mi ostavlja dovoljno slobodnog vremena i daje isto kada mi dođu potrebe za 'kreativnim' pauzama 
kad si zadnji put za nekog pomislila ili rekla da je 'komunističko smeće'?
kad si zadnji put za nekog pomislila ili rekla da je 'komunističko smeće'?
Re: Pitaj me
Ne družim se previše s takvim, tu i tamo ih eventualno sretnem u nekoj birtiji po kakvim takvi neradnici obično vise. 
Si kompetitivna i ak da, u čemu?
Si kompetitivna i ak da, u čemu?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
-
backspace
Re: Pitaj me
u svemu. stvar ega kod mene. kompetitivno sam komunističko smeće 
postoji parcijalna kompetitivnost?
postoji parcijalna kompetitivnost?
Re: Pitaj me
Rekla bih da postoji-ono, kad skužiš da u nečem nisi dobra ili barem jednako dobra kao drugi pa odjednom tu više nisi kompetitivna. 
Tko bolje pjeva 'Something', Elvis ili G. Harrison?
Tko bolje pjeva 'Something', Elvis ili G. Harrison?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
-
backspace
Re: Pitaj me
g.
rađa se i umire svakodnevno, a dok ovdje umire drugdje se rađa, što je to?
rađa se i umire svakodnevno, a dok ovdje umire drugdje se rađa, što je to?
-
backspace
Re: Pitaj me
na sunce sam mislila, ali obzirom da je moja homemade zagonetka loše napravljena, može i nada 
planetu? neku na kojoj ima života. i zraka
kakve slike imaš po sobi ako imaš?
kaj ne?
planetu? neku na kojoj ima života. i zraka
kakve slike imaš po sobi ako imaš?
kaj ne?
Re: Pitaj me
Jednu fotografiju (prirode) samo.
Najdraže fotografije? I bi ti bilo čudno držati vlastite fotografije po stanu (ono, samo ti na njima)?
Najdraže fotografije? I bi ti bilo čudno držati vlastite fotografije po stanu (ono, samo ti na njima)?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
-
backspace
Re: Pitaj me
baš sam to pitala jer sam se osvrnula po sobi i vidjela svoje slike, mama stavila <3 
jel mi čudno? a ono, nije
jel to čudno?
jel mi čudno? a ono, nije
jel to čudno?
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: Pitaj me
blah, imam tu hrpu toga za reci ali samo cu istaknuti gole portrete
t. modotti, obavezno d. arbus i b. cvjetanovica.
a ovo drugo - pa ne, misija mi je jednom fotkati crno bijelo u krupno dijelove lica/tijela nekog tko mi je jako drag i povjesati 2-3 slikice po stanu.
Ein begonnenes Produkt wird nach dem Wiederanlauf verworfen, wenn das Auswahlfeld auf "Ein" steht.
mi prevedes ovo?
a ovo drugo - pa ne, misija mi je jednom fotkati crno bijelo u krupno dijelove lica/tijela nekog tko mi je jako drag i povjesati 2-3 slikice po stanu.
Ein begonnenes Produkt wird nach dem Wiederanlauf verworfen, wenn das Auswahlfeld auf "Ein" steht.
mi prevedes ovo?
ex invalid_user
-
backspace
Re: Pitaj me
prevedem rado ako mi kažeš što znači begonnenes, verworfen, auswahlfeld 
može?
može?
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: Pitaj me
you don't wanna know 
da narance nisu narancaste bi li se isto zvale narance? npr da su ljubicaste jel bi onda bile ljubice?
da narance nisu narancaste bi li se isto zvale narance? npr da su ljubicaste jel bi onda bile ljubice?
ex invalid_user
-
backspace
Re: Pitaj me
da, i svaki put kad bi je prinosila ustima dok je jedes, ona bi te prije poljubila
bi li se i u tim slučajevima ljubice jele ili bi ih imali ko kućne ljubimce?
bi li se i u tim slučajevima ljubice jele ili bi ih imali ko kućne ljubimce?
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: Pitaj me
aha, zato curu ponekad zovem "ljubice"
ja sam za opciju kucnog ljubimca.
ako osoba koja ima podvojenu licnost pocini samoubojstvo, jel to ubojstvo?
ako osoba koja ima podvojenu licnost pocini samoubojstvo, jel to ubojstvo?
ex invalid_user
Re: Pitaj me
Mislim da bi bile oboje, kućni ljubimci koje bi jeli.
Što bi rekla da u ovom topicu više otkriva o pojedinoj korisnici, pitanje koje postavi il odgovor? I tko ima najbolesnija pitanja?
Ako i je, mislim da se može braniti neuračunljivošću.
Što bi rekla da u ovom topicu više otkriva o pojedinoj korisnici, pitanje koje postavi il odgovor? I tko ima najbolesnija pitanja?
Ako i je, mislim da se može braniti neuračunljivošću.
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
-
Aven
Re: Pitaj me
Pred kim da se brani kad se ubila?
Svi su bolesni. *u.ime.obitelji*
Što bi rekla mami da joj je Željka Markić frendica?
Svi su bolesni. *u.ime.obitelji*
Što bi rekla mami da joj je Željka Markić frendica?
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: Pitaj me
svađale bi se do beskonacnosti. :/
evo jos jedna.
ako kiklop na tren zatvori oko, je li trepnuo ili namignuo?
evo jos jedna.
ako kiklop na tren zatvori oko, je li trepnuo ili namignuo?
ex invalid_user
Re: Pitaj me
To je ono, odgovor ima smisla jednako kao i pitanje.Aven je napisao/la:Pred kim da se brani kad se ubila?![]()
Teško je reći.
Ti svađa može biti predigra s partnericom?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
-
Aven
Re: Pitaj me
Nope.
Da si policajka i zaustavljaš na cesti, misliš li da bi bila popustljivija prema ženama koje su ti zgodne i simpatične?
Da si policajka i zaustavljaš na cesti, misliš li da bi bila popustljivija prema ženama koje su ti zgodne i simpatične?
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: Pitaj me
preskacete kiklopa.
- ne, nikad se to nije desilo. bar mislim.
- rekla bih ne, ali praksa je pokazala da sam povrsna i dam se sarmirati. -.-
na skali od 1 do 10, koliko ti je bitna opca informiranost kod partnerice/poznavanje stranog jezika/vlastitog?
- ne, nikad se to nije desilo. bar mislim.
- rekla bih ne, ali praksa je pokazala da sam povrsna i dam se sarmirati. -.-
na skali od 1 do 10, koliko ti je bitna opca informiranost kod partnerice/poznavanje stranog jezika/vlastitog?
ex invalid_user
-
backspace
Re: Pitaj me
Samo automatske radnje u slucaju kiklopa, preglup je da namigne brijem 
7,6
Koje jos karakteristike si ocjenjivala na toj istoj skali i koje ocjene dajes?
7,6
Koje jos karakteristike si ocjenjivala na toj istoj skali i koje ocjene dajes?
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: Pitaj me
Smisao za humor mora biti visoko.
Jezis li se od "kazne Božije" i "diječijeg plača"?
Jezis li se od "kazne Božije" i "diječijeg plača"?
ex invalid_user
Re: Pitaj me
da razmislim pa kazem..
kad postajes nepotrebna i suvisna u nekom odnosu, jel si svjesna toga?
kad postajes nepotrebna i suvisna u nekom odnosu, jel si svjesna toga?
Re: Pitaj me
Mislim da jesam, te se stvari lako vide (ako nisi zaslijepljen određenim faktorima
).
Kako hendlaš odnose koje te više smaraju nego što ti čine dobra?
Kako hendlaš odnose koje te više smaraju nego što ti čine dobra?
Re: Pitaj me
Ne znam, ne spava mi se sad, a trebala bih se dizat ujutro :/ Ti? 
A što ako ti je jako stalo do te osobe?
A što ako ti je jako stalo do te osobe?