Pitaj me
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Pitaj me
da, nikada ne odbijam cokoladu.
obozavam ju. koje jelo ne volis jesti?
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
Re: Pitaj me
Svako u koje ide gorgonzola ili bilo koji drugi pljesnivi sir
Ti?
Ti?
Re: Pitaj me
Da
Tvoji jutarnji rituali?
Tvoji jutarnji rituali?
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Pitaj me
ustajanje, kupaona, bicikl, kavica...i dalje. imas kucnog ljubimca?
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
- ticklebook
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Svemir
- Kontakt:
Re: Pitaj me
Imam. Vidi Mačje zlobe 
Voliš dragon-fruit?
Voliš dragon-fruit?
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher
Re: Pitaj me
Nemam..za sad
Drazi ti je pas ili macka?
Drazi ti je pas ili macka?
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Pitaj me
mislis na vrstu kaktusa? da. pogledati cu
macka. sta mislis o pudlicama?
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
Re: Pitaj me
Nista lose
A ti o zmijama ko kucnim ljubimcima?
A ti o zmijama ko kucnim ljubimcima?
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Pitaj me
mislim da je to ludost. koje se zivotinje bojis?
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
-
Ooh
Re: Pitaj me
majo ? a jooooooj, cupej.
dole je tako da cu gore
a kako je gore? a gdje je gore?
dole je tako da cu gore
a kako je gore? a gdje je gore?
Re: Pitaj me
volim poeziju ali trenutno ne bih mogla izdvojiti nesto konkretno
zelis nesto saznati?
zelis nesto saznati?
Re: Pitaj me
skupljam uspomene 
sto te zanima?
sto te zanima?
Re: Pitaj me
mnogo toga. za početak što potakne početnu promjenu potencijala na živčanoj stanici kad nam pada na pamet da zakolutamo očima, npr.
i takve stvari..
koliko si sretna, x/10?
i takve stvari..
koliko si sretna, x/10?
Desert je visnjica 
Re: Pitaj me
vidim da imamo zajednicko polje interesa..
OnT:
ne mogu da klasifikujem svoj stupanj "srecnosti"
senzibilna je tema...
koja ti uloga u seksu vise odgovara...dominantna ili submisivna?
OnT:
ne mogu da klasifikujem svoj stupanj "srecnosti"
koja ti uloga u seksu vise odgovara...dominantna ili submisivna?
Re: Pitaj me
fluidno je i ovisi od mojeg raspolozenja i objektivnih faktora - okolnosti i energije ljudi koji me opkruzuju..
sto si veceras tako zamisljena?
sto si veceras tako zamisljena?
Re: Pitaj me
nije za forum 
na koga te podsjeca...mislim na njenu muziku?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kvlFWmvgeVI[/youtube]
na koga te podsjeca...mislim na njenu muziku?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kvlFWmvgeVI[/youtube]
-
Aven
Re: Pitaj me
Na sve ono što volim od glazbe - Sade, Princea, Chaku Khan, Erykah, Gaelle i sl. "Runinng" je genijalna pjesma, a Jessie jedna od najiskrenijih mladih glazbenica.
Bila je to ljubav na prvo slušanje. : )
U koju glazbenicu/glazbenika si se zaljubila na prvo slušanje?
Bila je to ljubav na prvo slušanje. : )
U koju glazbenicu/glazbenika si se zaljubila na prvo slušanje?
Re: Pitaj me
^
Nisi mi odgovorila na pitanje..
U vise njih.. Air, Massive, Caetano, Lanegan, Cave..etc..
Nisi mi odgovorila na pitanje..
U vise njih.. Air, Massive, Caetano, Lanegan, Cave..etc..
-
Aven
Re: Pitaj me
"Sade, Princea, Chaku Khan, Erykah, Gaelle" nije odgovor?
Ili si mislila na neku osobu iz života?
Ili si mislila na neku osobu iz života?
Re: Pitaj me
^
Imala sam trip u vezi jednog izvodjaca koji vidim da je i na tvojoj listi...
Imas li glazbeni pravac koji ti je iritantan i ako da...koji?
Imala sam trip u vezi jednog izvodjaca koji vidim da je i na tvojoj listi...
Imas li glazbeni pravac koji ti je iritantan i ako da...koji?