Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Pitaj me

Post Postao/la sascha » 09 ruj 2013 20:42

da, nikada ne odbijam cokoladu. :D obozavam ju. koje jelo ne volis jesti?
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

_Paris_
Postovi: 186
Pridružen/a: 26 tra 2013 14:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la _Paris_ » 09 ruj 2013 20:47

Svako u koje ide gorgonzola ili bilo koji drugi pljesnivi sir
Ti?

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Pitaj me

Post Postao/la sascha » 09 ruj 2013 20:50

paprikas. budis se rano?
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

_Paris_
Postovi: 186
Pridružen/a: 26 tra 2013 14:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la _Paris_ » 09 ruj 2013 20:54

Da
Tvoji jutarnji rituali?

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Pitaj me

Post Postao/la sascha » 09 ruj 2013 20:57

ustajanje, kupaona, bicikl, kavica...i dalje. imas kucnog ljubimca?
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la ticklebook » 09 ruj 2013 20:58

Imam. Vidi Mačje zlobe :D
Voliš dragon-fruit?
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

_Paris_
Postovi: 186
Pridružen/a: 26 tra 2013 14:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la _Paris_ » 09 ruj 2013 21:00

Nemam..za sad
Drazi ti je pas ili macka?

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Pitaj me

Post Postao/la sascha » 09 ruj 2013 21:03

mislis na vrstu kaktusa? da. pogledati cu :D macka. sta mislis o pudlicama?
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

_Paris_
Postovi: 186
Pridružen/a: 26 tra 2013 14:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la _Paris_ » 09 ruj 2013 21:07

Nista lose
A ti o zmijama ko kucnim ljubimcima?

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Pitaj me

Post Postao/la sascha » 09 ruj 2013 21:09

mislim da je to ludost. koje se zivotinje bojis?
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 09 ruj 2013 21:13

zmajeva najvise. a ti?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 09 ruj 2013 21:14

ćukova
a di ci ti?

Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 09 ruj 2013 21:15

a cta ti fajim ? :D

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 09 ruj 2013 21:19

a majo dja...
a kako je doli?

Ooh

Re: Pitaj me

Post Postao/la Ooh » 09 ruj 2013 21:23

majo ? a jooooooj, cupej.

dole je tako da cu gore :D
a kako je gore? a gdje je gore?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Pitaj me

Post Postao/la JaNNa » 09 ruj 2013 21:28

doci ces mi gore??? stvalno?
a kada?

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 09 ruj 2013 23:10

:impatient:

voliš li poeziju? i ako da, izdvoji nešto što ti se posebno sviđa :)
Desert je visnjica :(

Avatar
Virginia
Postovi: 431
Pridružen/a: 04 kol 2012 02:34

Re: Pitaj me

Post Postao/la Virginia » 09 ruj 2013 23:16

volim poeziju ali trenutno ne bih mogla izdvojiti nesto konkretno

zelis nesto saznati? :D

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 09 ruj 2013 23:21

:confused: da, valjda..?

skupljaš li nešto? što?
Desert je visnjica :(

Avatar
Virginia
Postovi: 431
Pridružen/a: 04 kol 2012 02:34

Re: Pitaj me

Post Postao/la Virginia » 09 ruj 2013 23:23

skupljam uspomene :D

sto te zanima?

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 09 ruj 2013 23:26

mnogo toga. za početak što potakne početnu promjenu potencijala na živčanoj stanici kad nam pada na pamet da zakolutamo očima, npr.
i takve stvari..

koliko si sretna, x/10?
Desert je visnjica :(

Avatar
Virginia
Postovi: 431
Pridružen/a: 04 kol 2012 02:34

Re: Pitaj me

Post Postao/la Virginia » 09 ruj 2013 23:30

vidim da imamo zajednicko polje interesa..

OnT:
ne mogu da klasifikujem svoj stupanj "srecnosti" :D senzibilna je tema...

koja ti uloga u seksu vise odgovara...dominantna ili submisivna?

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 09 ruj 2013 23:32

obje

koje je tvoje polje interesa?
Desert je visnjica :(

Avatar
Virginia
Postovi: 431
Pridružen/a: 04 kol 2012 02:34

Re: Pitaj me

Post Postao/la Virginia » 09 ruj 2013 23:35

fluidno je i ovisi od mojeg raspolozenja i objektivnih faktora - okolnosti i energije ljudi koji me opkruzuju..

sto si veceras tako zamisljena?

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 09 ruj 2013 23:39

ja sam uvijek zamisljena

što najviše želiš trenutno?
Desert je visnjica :(

Avatar
Virginia
Postovi: 431
Pridružen/a: 04 kol 2012 02:34

Re: Pitaj me

Post Postao/la Virginia » 09 ruj 2013 23:43

nije za forum :D


na koga te podsjeca...mislim na njenu muziku?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kvlFWmvgeVI[/youtube]

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 10 ruj 2013 10:24

Na sve ono što volim od glazbe - Sade, Princea, Chaku Khan, Erykah, Gaelle i sl. "Runinng" je genijalna pjesma, a Jessie jedna od najiskrenijih mladih glazbenica.
Bila je to ljubav na prvo slušanje. : )

U koju glazbenicu/glazbenika si se zaljubila na prvo slušanje?

Avatar
Virginia
Postovi: 431
Pridružen/a: 04 kol 2012 02:34

Re: Pitaj me

Post Postao/la Virginia » 10 ruj 2013 11:24

^
Nisi mi odgovorila na pitanje..

U vise njih.. Air, Massive, Caetano, Lanegan, Cave..etc..

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 10 ruj 2013 11:26

"Sade, Princea, Chaku Khan, Erykah, Gaelle" nije odgovor?
Ili si mislila na neku osobu iz života?

Avatar
Virginia
Postovi: 431
Pridružen/a: 04 kol 2012 02:34

Re: Pitaj me

Post Postao/la Virginia » 10 ruj 2013 11:50

^
Imala sam trip u vezi jednog izvodjaca koji vidim da je i na tvojoj listi...

Imas li glazbeni pravac koji ti je iritantan i ako da...koji?

Zaključano