Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 10 ruj 2013 20:54

nisam još nikad. sramežljiva sam štaš :D
jesu tebe što tražili susjedi?

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 10 ruj 2013 20:58

a dešavalo se. : )

kad si se zadnji put posvađala s nekim?
...život je lijep... (:

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 10 ruj 2013 20:59

danas

jel se svađaš sa susjedima?

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 10 ruj 2013 21:02

nisam, sa susjedima sam fina, održavam dobrosusjedske odnose, zbog ovih gore situacija - kad nešto zafali : )

s kim si se posvađala ? : )
...život je lijep... (:

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 10 ruj 2013 21:07

sa kolegom na poslu,niš bitno...

kaj se radi na bolovanju?

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 10 ruj 2013 21:09

uziva... : )

jesi zadovoljna sa svojim poslom?
...život je lijep... (:

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 10 ruj 2013 21:11

sa nekim stvarima da, sa nekima ne

a ti sa svojim?

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 10 ruj 2013 21:12

hhahahaaha da, trenutno sam nezaposlena. i malo mi je dosadno..... ; )

recimo ovako, ne radiš - jer nemaš potrebu da radiš, da li bi ti falio posao?
...život je lijep... (:

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 10 ruj 2013 21:14

prvo vrijeme nebi,godio bi mi odmor. kasnije bih vjerovatno morala nać opaku zanimaciju...dala bih si mjesec dana fraj prije nego pošizim :D.

tebi?

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 10 ruj 2013 21:16

e taman sam u toj fazi gdje se dosađujem, tj. lagani šiz...

idealni posao za tebe je?!
...život je lijep... (:

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Pitaj me

Post Postao/la sunflower » 10 ruj 2013 21:19

čuvar plaže na madagaskaru,galapagosu ili maldivima aj... :D

za tebe?

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 10 ruj 2013 21:21

a nisam još sigurna koji bi mi posao bio idealan..

da imaš neke lude novce, da li bi ih uložila u nešto? i šta?
...život je lijep... (:

_Paris_
Postovi: 186
Pridružen/a: 26 tra 2013 14:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la _Paris_ » 11 ruj 2013 12:53

Nebi,prije bi podjelila ljudima kojima bi to znacilo
Jesi kad dobila nest na nekoj nagradnoj igri?

Avatar
sarcastic
ex ~lacrymosa~
Postovi: 71
Pridružen/a: 11 svi 2013 05:43
Spol/rod: žensko
Lokacija: nebu pod oblacima

Re: Pitaj me

Post Postao/la sarcastic » 11 ruj 2013 15:07

Nekakve gluposti stalno dobivam al nikako da neka konkretna lova kapne ;)
Ti?
Silence is golden.
duct tape is silver.

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 11 ruj 2013 16:32

nisam.. ne igram to

u kojoj rubrici su ti najzanjimljivije teme? :D
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 11 ruj 2013 17:41

Zdravlje i seksualnost.

Trebaš odvest na date neku korisnicu koju još nisi vidjela live. Kog bi odabrala?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la me,myselfelse » 11 ruj 2013 17:46

tebe. al brijem da sam te vidjela.

jesi ikad pravila zimnicu?
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 11 ruj 2013 17:57

Hah, mislim da i ja mislim da smo se vidjele.. ;)

Nope, nikad. U Dalmaciji to baš i ne rade.

Najdraži horoskopski znak, osim tvog? :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 11 ruj 2013 18:01

Bik.

Ima li neki znak s kojim ti je iskustveno teže funkcionirati?
U smislu da se baš zaredalo nekoliko takvih ljudi istog znaka.

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la me,myselfelse » 11 ruj 2013 18:15

škorpion.


koji znak je bolji od bika? (osjećam se ponosno)
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 11 ruj 2013 18:19

Škorpion. :D

Ljudi kojeg znaka su najprisutniji oko tebe?

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la me,myselfelse » 11 ruj 2013 18:23

ovnovi, vodenjaci, vage.

jel vjeruješ u taj horoskop? (od 1 do 10)
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 11 ruj 2013 18:24

Hah, tako i kod mene..jedino vage ne, već umjesto njih neš više djevice. Ne znam jel to dobro. :)

Ma ne, al zabavno mi je..

A ti?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la me,myselfelse » 11 ruj 2013 18:29

kad mi paše da.

uglavnom ne. dobro bi bilo okriviti zvijezde, al zašto kad mogu roditelje. zasluge su u potpunosti na meni ;)

koja je granica hedonizma?
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Aven

Re: Pitaj me

Post Postao/la Aven » 11 ruj 2013 18:40

Valjda kao i slobode - neugrožavanje druge osobe.

Što bi se desilo s kontaktima da izgubiš mob? Imaš li većinu na mailu?

Avatar
NIKA2
Postovi: 168
Pridružen/a: 07 pro 2010 18:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Pitaj me

Post Postao/la NIKA2 » 11 ruj 2013 19:08

a ništa :/ sad si mi dala ideju za backup ;)

Što je najluđe što si napravila u životu?

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 11 ruj 2013 19:16

jednom sam prepisivala na testu :hideunderrock:

jesi li vješta u prepisivanju (bila)? :D
Desert je visnjica :(

Avatar
NIKA2
Postovi: 168
Pridružen/a: 07 pro 2010 18:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Pitaj me

Post Postao/la NIKA2 » 11 ruj 2013 19:22

haha i to je najluđa stvar :D jesam da stara metoda sa čarapom i nikad me nije mogao ulovit iako je kužio da neš mutim :)

hoće li za vikend sunce? :faint:

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la gigiONlajna » 11 ruj 2013 20:05

Oće.

U koju boju bi si spavaću sobu ofarbala?
GigiOnTrajna :frizuraparti:

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 11 ruj 2013 21:54

rozu s tamnoljubičastim cvjetovima. hmm, i crvenim leptirima

jesi gledala donnie darka? :o
Desert je visnjica :(

Zaključano