Jesmo li mi glupav narod?
Pitaj me
-
PocketRocket
- Postovi: 809
- Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57
Re: Pitaj me
Neam.. vizitke su pederske 
Jesmo li mi glupav narod?
Jesmo li mi glupav narod?
-
PocketRocket
- Postovi: 809
- Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57
Re: Pitaj me
Njemačka ili britanija..
Gdje nikako ne bi voljela živjeti?
Gdje nikako ne bi voljela živjeti?
-
PocketRocket
- Postovi: 809
- Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57
Re: Pitaj me
U mudrovanju..
Hoće li doći do novog tihog vala poskupljenja i harača dok se svi bave sa banditićem?
Hoće li doći do novog tihog vala poskupljenja i harača dok se svi bave sa banditićem?
-
PocketRocket
- Postovi: 809
- Pridružen/a: 05 vel 2014 14:57
Re: Pitaj me
Za takse, biljege, dadžbine i sve od čega lopovska država profitira..
Bojiš li se korisnika koji na internetu imaju nick ispisan samo velikim slovima?
Bojiš li se korisnika koji na internetu imaju nick ispisan samo velikim slovima?
Re: Pitaj me
Puno se više bojim onih koji sve imaju malima 
Zadnji film koji si pogledala?
Zadnji film koji si pogledala?
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Lion King.
Imas li obicaj si natociti casu vina ili pive dok kuhas?
Imas li obicaj si natociti casu vina ili pive dok kuhas?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: Pitaj me
Nije običaj, al ako imam nešto od toga natočim.
Kad si se zadnji put napila?
Kad si se zadnji put napila?
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
Re: Pitaj me
Na dočeku 2014 ,pripila/napila više ne poznajem razliku koliko malo i rijetko pijem.
Omiljeni koktel?
Omiljeni koktel?
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Nemam.
Omiljeni nacin spremanja hrane?
Omiljeni nacin spremanja hrane?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: Pitaj me
ovisi o hrani. al bit će da su mi svi najdraži 
šta kupuješ kad prvi put dolaziš nekome u kuću? ako išta.
šta kupuješ kad prvi put dolaziš nekome u kuću? ako išta.
Re: Pitaj me
Vino, sok..ne znam, ovisi o ukusu te osobe, zapravo, al ak te poziva na klopu, vino je dobar izbor 
Recimo da obilježavaš nekakvu romantičnu godišnjicu i neš sl., bi radije kupila nekakav super poklon ili bi vodila na večeru, romantični vikend nekamo i sl.?
Recimo da obilježavaš nekakvu romantičnu godišnjicu i neš sl., bi radije kupila nekakav super poklon ili bi vodila na večeru, romantični vikend nekamo i sl.?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
Re: Pitaj me
uvijek gesta,trenutak ...ispred dara
što slušaš sada?
što slušaš sada?
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....
Re: Pitaj me
Baš ništa. Al da ne dam tako bezvezan odgovor, ovih dana mi nekako najviše leži Rihanna i Diamonds i Sia i Chandelier. 
Što misliš o njima i koja ti je draža?
Što misliš o njima i koja ti je draža?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
Re: Pitaj me
nijedna mi baš onako skroz ne sjeda, ali ajde recimo da mi je Sia draža, ako mogu na temelju par pjesama zaključiti 
vikendica na moru ili u planinama?
vikendica na moru ili u planinama?
Re: Pitaj me
More.
Ako bi morala nekim postotkom procijeniti koliko smatraš da su istinite one glasine da je Whitney Houston gay, koji bi to postotak bio?
Ako bi morala nekim postotkom procijeniti koliko smatraš da su istinite one glasine da je Whitney Houston gay, koji bi to postotak bio?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
Re: Pitaj me
Mislim da hoće,na način da je ova medijska hajka samo politička ucjena "daj ostavku ili ideš u zatvor".Dati će ostavku.
Kako možemo biti takve ovce koje i onda kada se nazire nada u vidu da pravosuđe radi svoj posao,mi pružamo podršku političkom kriminalu.
Zar nam je dovoljna magla u vidu malo se pojavi ovdje,malo ondje,zapjevaj,trči,podruži se,nasmij masu,daj narodu kruha i igara a narod će te slijediti jer nam treba igara a živimo od zraka?
Kako možemo biti takve ovce koje i onda kada se nazire nada u vidu da pravosuđe radi svoj posao,mi pružamo podršku političkom kriminalu.
Zar nam je dovoljna magla u vidu malo se pojavi ovdje,malo ondje,zapjevaj,trči,podruži se,nasmij masu,daj narodu kruha i igara a narod će te slijediti jer nam treba igara a živimo od zraka?
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
ne znam...
brate mili komplicirano pitanje za rano jutro...
oće li snijeg?
brate mili komplicirano pitanje za rano jutro...
oće li snijeg?
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Hoće.
Hurem, što bismo po tvome trebali napraviti?
Hurem, što bismo po tvome trebali napraviti?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: Pitaj me
(puštam nju da odgovori)
misliš da je nepristojno prozivati za odgovaranje nekog tko nije online dok drugi čekaju pitanje?
misliš da je nepristojno prozivati za odgovaranje nekog tko nije online dok drugi čekaju pitanje?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Ne. :p
Kad je pristojna ura za teška pitanja?
Kad je pristojna ura za teška pitanja?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
nakon jutarnje kave...druge 
meni se čini da se nekih čudnih likova nakotilo tu po forumu...a?
meni se čini da se nekih čudnih likova nakotilo tu po forumu...a?
Re: Pitaj me
nije. samo su... primjetni.
kad je pristojna ura za nepristojna pitanja?
kad je pristojna ura za nepristojna pitanja?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Primijetila sam samo da ima nekoliko novih.
edit: bilo koja.
Misliš da je opravdano da ti ljude nazivaš čudnima? :p
edit: bilo koja.
Misliš da je opravdano da ti ljude nazivaš čudnima? :p
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
navek!
zvonko....mislim...jebate...
oš me pitat nekaj pristojno?
zvonko....mislim...jebate...
oš me pitat nekaj pristojno?
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
ne peglam skoro ništa! preveniram peglanje kupujući stvari koje se ne gužvaju 
peglanje je.....?
peglanje je.....?