Zar ne bi u devet svi vec trebali biti na poslu, a ne na cesti raditi guzvu?
Pitaj me
Re: Pitaj me
Bas razmjenjivala?
sa curom.. Mislim da ju ne znas 
Zar ne bi u devet svi vec trebali biti na poslu, a ne na cesti raditi guzvu?
Zar ne bi u devet svi vec trebali biti na poslu, a ne na cesti raditi guzvu?
Desert je visnjica 
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
kasne na posao zbog guzve
to je onih 15 minuta
limunada sa secerom ili bez?
limunada sa secerom ili bez?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
Re: Pitaj me
Sa
Volis vise kad je more ful toplo ili da se mozes lijepo ohladit?
Volis vise kad je more ful toplo ili da se mozes lijepo ohladit?
I'm a hopeless romantic with a dirty mind 
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
biram hladjenje.
pase li ti vise aktivan ili pasivan odmor?
pase li ti vise aktivan ili pasivan odmor?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Ako je odmor samo dan dva, onda pasivan.
Ukoliko jr vise dana u pitanju, kombinacija.
Razmialjam o tvom potpisu... postojao je period kad sama sebi ne bi bila cura? I zasto?
Ukoliko jr vise dana u pitanju, kombinacija.
Razmialjam o tvom potpisu... postojao je period kad sama sebi ne bi bila cura? I zasto?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
lako je. tipkala sam s prijateljicom i skuzila da sama sebi najbolje lezim. nisam rekla da je blago onoj kojoj budem cura i da nekoj zelim da mi bude cura, jer sam dobra cura. upravo iz tog razloga bih sama sebi bila cura, ne da mi se natezati
ne znam koliko sam jasna?
a sebe za curu nekome nikada ne bih predlozila, samo sebi. nekako mi je drugih zao da im to priustim
kako odrzavas odnose s ljudima? da li ti dugorocni odnosi prijaju ili ne?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
Re: Pitaj me
Ovo kao da sam sama sebe opisala hahah
Ovisi o osobama s kojima odrzavam te odnose. S jednom frendicom se poznam 10 godina i ne moramo se cut svaki dan da bi se nas odnos odrzavao, dok s nekima,ako se ne cujem par puta tjedno, ode sve kvragu
Bi li izdrzala mjesec dana bez tehnologije?
Ovisi o osobama s kojima odrzavam te odnose. S jednom frendicom se poznam 10 godina i ne moramo se cut svaki dan da bi se nas odnos odrzavao, dok s nekima,ako se ne cujem par puta tjedno, ode sve kvragu
Bi li izdrzala mjesec dana bez tehnologije?
I'm a hopeless romantic with a dirty mind 
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Ako bi mi smislili na poslu sta da radim bez tehnologije, bih. 
Ako vidis da ti biljka umire, pokusas ju revitalizirati ili bacis i nabavis drugu?
Ako vidis da ti biljka umire, pokusas ju revitalizirati ili bacis i nabavis drugu?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
revitalizacija, ali nijedna se nije uspjela oporaviti. valjda je potrebno kontinuirano zalijevanje
( salim se)
vole li te biljke?
vole li te biljke?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
Re: Pitaj me
Ne, od dana kad smo cimerica i ja pustile kaktus da umre
Kad bi mogla biti na dva mjesta odjednom, di bi bila?
Kad bi mogla biti na dva mjesta odjednom, di bi bila?
I'm a hopeless romantic with a dirty mind 
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
jedna je krevet da stalno spavam i odmaram dok na drugoj strani ne stajem- da ne moram odmarati.
ti?
ti?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: Pitaj me
Priroda - mir - tisina vs. Gradska vreva - druzenje - frendovi.
Kad si zadnji put siljila olovku?
Kad si zadnji put siljila olovku?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
ima oko 5 mjeseci mislim, mozda cetiri.
pises s olovkom ikada?
pises s olovkom ikada?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
imam milijun i jedan...ali nesto malo bortam pa se ne sjecam nijednog.
tvoji su
gdje si saznala za crol? si prvi puta tu?
tvoji su
gdje si saznala za crol? si prvi puta tu?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
Re: Pitaj me
Hahaha..baš sam sinoć pričala o tome i hmm...recimo da imam 
Koji je tvoj fetiš?
Ne sjećam se, al nisam, zwarte, prvi put ovdje

Koji je tvoj fetiš?
Ne sjećam se, al nisam, zwarte, prvi put ovdje
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
aaandain, aaandain...
uletjela si kao buica rijeke,
i pokupila odgovore korisnice druge neke.
nc..nc...
srcc smrCcccCCccccc
kazes nisi prvi puta ovuda?
neka, neka te...
samo ti vrludaj...
moj fetis? a gdje je tvoj? vidim nabrojala si
i sto imamo o tom sto si bas sinoc pricala, osim povisene razine adrenalina i oho momenta odusevljenja koga je zadovoljstvo podijeliti
rec ti nama kako si nam prihajala i sto ti je to u zivotu donijelo tocno?
evo, ja priznajem da sam imala fetish na neki privjesak od coca cole koji je neljepljen nekim selotepom na staklena vrata frizidera. ne da je ruzan i ne da ne podnosim sve sto ima veze s coca-colom...ali tri dana ja vidim taj privjesak na vraima u glavi i maloprije sam otisla i kupila dvije male coca cola da ga dobijem. sada mi je na stolu i mirna sam. prije nisma bila. svi u uredu su dobili umjesto dvije litre coca cole zbog privjeska litru, jer sam zaboravila da ce netko mozda piti coca-colu, ja sam je kupila zbog uzasno ruznog privjeska i mislim da cu jos...
reklamne stvari su mi cesto must have...zlicice na promicijama, kape s natpisom...uzasavam se toga, ali mus have
a sada ti...
uletjela si kao buica rijeke,
i pokupila odgovore korisnice druge neke.
nc..nc...
srcc smrCcccCCccccc
kazes nisi prvi puta ovuda?
neka, neka te...
samo ti vrludaj...
moj fetis? a gdje je tvoj? vidim nabrojala si
i sto imamo o tom sto si bas sinoc pricala, osim povisene razine adrenalina i oho momenta odusevljenja koga je zadovoljstvo podijeliti
evo, ja priznajem da sam imala fetish na neki privjesak od coca cole koji je neljepljen nekim selotepom na staklena vrata frizidera. ne da je ruzan i ne da ne podnosim sve sto ima veze s coca-colom...ali tri dana ja vidim taj privjesak na vraima u glavi i maloprije sam otisla i kupila dvije male coca cola da ga dobijem. sada mi je na stolu i mirna sam. prije nisma bila. svi u uredu su dobili umjesto dvije litre coca cole zbog privjeska litru, jer sam zaboravila da ce netko mozda piti coca-colu, ja sam je kupila zbog uzasno ruznog privjeska i mislim da cu jos...
reklamne stvari su mi cesto must have...zlicice na promicijama, kape s natpisom...uzasavam se toga, ali mus have
a sada ti...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
Re: Pitaj me
Ima ih, tipa prije koliko god tenisica imala,trebalo mi je uvijek. Kao ono, svake za posebnu situaciju
ako bi se to pod fetis trpalo, onda i glas. Previse obracam pozornosti na boju glasa...ne znam..fora je
Crol-nemam pojma kak sam saznala, ali bila sam prije tu i tamo pogledala sta ima, a sad eto i da se prikljucim
Vidim nije vam lose
Crol-nemam pojma kak sam saznala, ali bila sam prije tu i tamo pogledala sta ima, a sad eto i da se prikljucim
Vidim nije vam lose
I'm a hopeless romantic with a dirty mind 
Re: Pitaj me
Volim obje, zavisi sto mi se jede
Kakvo donje rublje volis vidjeti na curi?
Kakvo donje rublje volis vidjeti na curi?
Desert je visnjica 
Re: Pitaj me
Manje je vise
Sto ti se cesce dogadalo: da se zaljubis u osobu koja nije zaljubljena u tebe, ili da ti je netko rekao da je zaljubljen u tebe,a ti u tu osobu nisi?
Sto ti se cesce dogadalo: da se zaljubis u osobu koja nije zaljubljena u tebe, ili da ti je netko rekao da je zaljubljen u tebe,a ti u tu osobu nisi?
I'm a hopeless romantic with a dirty mind 
Re: Pitaj me
Koliko znam, ja sam cesce bila nesretno zaljubljena

Da ti netko kaze da ces dobiti stan od 35 kvadrata u dubravi ako sljedecih godinu dana ne spavas ni sa kim, bi li pristala?
Da ti netko kaze da ces dobiti stan od 35 kvadrata u dubravi ako sljedecih godinu dana ne spavas ni sa kim, bi li pristala?
Desert je visnjica 
Re: Pitaj me
Mislim da da. Kad dobijem stan, mogu sve nadoknadit 
Si bila kad na blind dateu?
Si bila kad na blind dateu?
I'm a hopeless romantic with a dirty mind 
Re: Pitaj me
Da
Da ti hitno treba masu novaca, kako bi ih nabavila?
Da ti hitno treba masu novaca, kako bi ih nabavila?
I'm a hopeless romantic with a dirty mind 
Re: Pitaj me
Mama bi mi dala
Ili bih prodala stan
Znas li svirati neki instrument?
Ili bih prodala stan
Znas li svirati neki instrument?
Desert je visnjica 
Re: Pitaj me
Nazalost ne
Koristis li cesto datum rodenja za neku lozinku?
Koristis li cesto datum rodenja za neku lozinku?
I'm a hopeless romantic with a dirty mind 
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
ne prelako je za provaliti...
da li ti se spava kada su velike vrucine?
da li ti se spava kada su velike vrucine?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
Re: Pitaj me
Friday the 13th 
Ne spava mi se, grozno je onda
Koju si pjesmu zadnje poslusala?
Ne spava mi se, grozno je onda
Koju si pjesmu zadnje poslusala?
I'm a hopeless romantic with a dirty mind 