Pitaj me
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Ne, cedna sam ko casna sestra. Zivim u celibatu vec dugo
Jesi ti bludna?
Jesi ti bludna?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
24 ljeta
Zasto si jos budna?
Zasto si jos budna?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
Re: Pitaj me
zato sto nikad ne spavam prije 2,3 : )
a pilence malo.
odakle si?
a pilence malo.
odakle si?
...život je lijep... (:
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Nisam ni ja, ali danas mi se spavalo a opet ne mogu zaspat
Ako sam dobro procijenila tvoju regiju, reci cu ti da sam iz iste
Moras li se ujutro rano ustat?
Ako sam dobro procijenila tvoju regiju, reci cu ti da sam iz iste
Moras li se ujutro rano ustat?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
Re: Pitaj me
opa, sjever, jug, istok, zapad?
ne moram, spavati cu do 15h
osim ako netko ne dodje po mene i izvuce me na kavu
...život je lijep... (:
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Zapad
Kako se osjecas kad se probudis u 15 sati?
Kako se osjecas kad se probudis u 15 sati?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
Re: Pitaj me
šizooo tu zavodis pilence a pitanje zaboravila postat 
edit,,strgano umorno
hocemo ici sleep?
edit,,strgano umorno
hocemo ici sleep?
Live your life be free U know U have it all.
Re: Pitaj me
ne zavodim nikog, ja sam zauzeta zena.
samo se volim pricuckati ; )
hocemo skupa ili ?
samo se volim pricuckati ; )
hocemo skupa ili ?
...život je lijep... (:
Re: Pitaj me
Svake godine negdje u ovo vrijeme 
Ja ću se vratiti malo na ona morbidna pitanja od jučer
.. recimo da se vratiš u prošlost i netko pred tebe stavi izbor-moraš ili smaknuti Nikolu Teslu prije svih njegovih otkrića ili 500 000 'običnih' smrtnika za koje ti osoba zagarantira da neće tijekom života ništa bitnije postići za opće dobro. Moraš donijeti odluku o nečijem smaknuću-što bi napravila tj. kog bi spasila?
Ja ću se vratiti malo na ona morbidna pitanja od jučer
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
Re: Pitaj me
Naravno da bih Nikolu Teslu ostavila živim 
Gledala bih kvalitetu nečijeg doprinosa, ne kvantitetu
Još jednom u istom smislu- a da biraš između Nikole Tesle i 500 000 zatvorenika (ubojice, silovatelji i sl.), bi tvoj odgovor bio isti?
Gledala bih kvalitetu nečijeg doprinosa, ne kvantitetu
Još jednom u istom smislu- a da biraš između Nikole Tesle i 500 000 zatvorenika (ubojice, silovatelji i sl.), bi tvoj odgovor bio isti?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
Re: Pitaj me
A koji izumi su dovoljno vrijedan doprinos? Koliko djece je tih 500 000 proizvelo? Jesu i svi potomci bili jednako beznacajni?
To sto je Tesla izumio bi se naslo kad-tad..a sto ce nam uopce takav veliki tehnoloski napredak, ako smo po pitanju morala totalno zaostali
Ako pretpostavim da medju tih pola milijuna ljudi ima bar 1000 postenih, moralnih, onda bih opet spasila pola milijuna ljudi.
Bi li radije svojim rukama ubila mladog Teslu ili anonimno (ne znas u sto ce se razviti) dijete od godinu dana?
To sto je Tesla izumio bi se naslo kad-tad..a sto ce nam uopce takav veliki tehnoloski napredak, ako smo po pitanju morala totalno zaostali
Ako pretpostavim da medju tih pola milijuna ljudi ima bar 1000 postenih, moralnih, onda bih opet spasila pola milijuna ljudi.
Bi li radije svojim rukama ubila mladog Teslu ili anonimno (ne znas u sto ce se razviti) dijete od godinu dana?
Desert je visnjica 
Re: Pitaj me
Dobro jutro morbidni narode.
Za Teslu znam u šta će se razviti? Ako znam, onda bih ubila dijete od 1 godine.
Bi li djetetu mogla dati nekakve opijate u čaj ako ne prestaje plakati?
Za Teslu znam u šta će se razviti? Ako znam, onda bih ubila dijete od 1 godine.
Bi li djetetu mogla dati nekakve opijate u čaj ako ne prestaje plakati?
Re: Pitaj me
Dijete :/
Ovak ja to gledam-smrt je nešto prirodno i nešto se svima dešava, ne možeš ju izbjeći i samim time vrijednost života nije puko održanje života već održanje vrijednosti koje kroz taj život netko može očitovati. Iz te perspektive život nekog pozitivca mi je vrijedniji od života nekog zločinca. Na isti način mi je život nekog genijalca koji će svojim doprinosima cijelom čovječanstvu donijeti nešto dobro i nekakvu vrijednost vrijedniji od mog života ili života ostalih običnih smrtnika
Jer je on u mogućnost kroz život manifestirati neke stvari koje ostali nisu. To ne znači da obezvrijeđujem živote ostalih
, al ne vidim ni vrijednost u samom produljenju života već u onim stvarima koje život čine boljim.
Moral nije baš apsolutna kategorija, meni je očito moranije ostaviti jednog genijalca na životu nego npr. milijun zločinaca, vjerujem da se mnogi ne bi složili.
Evo nešto malo lakše..Marvel ili DC?
Mislim da ne bih ..jutro i tebi
Ovak ja to gledam-smrt je nešto prirodno i nešto se svima dešava, ne možeš ju izbjeći i samim time vrijednost života nije puko održanje života već održanje vrijednosti koje kroz taj život netko može očitovati. Iz te perspektive život nekog pozitivca mi je vrijedniji od života nekog zločinca. Na isti način mi je život nekog genijalca koji će svojim doprinosima cijelom čovječanstvu donijeti nešto dobro i nekakvu vrijednost vrijedniji od mog života ili života ostalih običnih smrtnika
Moral nije baš apsolutna kategorija, meni je očito moranije ostaviti jednog genijalca na životu nego npr. milijun zločinaca, vjerujem da se mnogi ne bi složili.
Evo nešto malo lakše..Marvel ili DC?
Mislim da ne bih ..jutro i tebi
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
Re: Pitaj me
Kad sam spomenula moral, nisam cak mislila na tebe sad, nego na cjelokupno drustvo. Na tom materijalnom planu smo kao jako napredni, a onda velika vecina na dnevnoj bazi prihvaca nepravdu. Bas me briga za izmjenicnu struju..da mogu postici da ljudi postanu pravedni i blagi pobila bih osobno tih tvojih 500 000. A onda sebe 
Marvel
Koja bolest ti se cini najgora?
Marvel
Koja bolest ti se cini najgora?
Desert je visnjica 
Re: Pitaj me
Marvel > DC morala sam 
Uf, puno bolesti. Svakakvi karcinomi koji te ne pozderu odmah nego patis na morfiju i umires. Uz to, psihicke bolesti kao sizofrenija. Kad razmisljam o takvim ogavstinama, odmah mi kroz glavu prodje eutanazija.
Jesi li za ili protiv? Objsni.
edit: @Megan - i ona bolest kad ti je srce velicine grozdjice.
Uf, puno bolesti. Svakakvi karcinomi koji te ne pozderu odmah nego patis na morfiju i umires. Uz to, psihicke bolesti kao sizofrenija. Kad razmisljam o takvim ogavstinama, odmah mi kroz glavu prodje eutanazija.
Jesi li za ili protiv? Objsni.
edit: @Megan - i ona bolest kad ti je srce velicine grozdjice.
Re: Pitaj me
Za eutanaziju sam.. ako je osoba ciste svijesti ili nepovratno besvjesna, pati, ne zeli vise zivjeti, i nema nade za oporavak
Sto mislis, tko je izgradio piramide?
Desert je visnjica 
Re: Pitaj me
Alieni naravno.
Sto mislis o inteligentnom dizajnu?
Sto mislis o inteligentnom dizajnu?
Re: Pitaj me

Nisam mogla odoljeti
Mislim da je iza cijele stvari stoji američka kršćanska desnica koja ovo gura kao drugu opciju kad kreacionizam nije prošao.
Kak ti prolazi dan?
“She's hot. I trust her.”
Hansel
Hansel
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: Pitaj me
sve je bilo mirno i normalno dok mi se nije javilo jedno đubre od osobe. moram nabavit nekog da mi se javlja na telefon, ja sam pretemperamentna za ovakve ljude.
kako se najbolje smiriš kad ti netko digne živce, odnosno kako hendlaš situacije nepravde i ljudskog besramlja koje se dotiču tebe?
kako se najbolje smiriš kad ti netko digne živce, odnosno kako hendlaš situacije nepravde i ljudskog besramlja koje se dotiču tebe?
ex invalid_user
Re: Pitaj me
Andain je napisao/la:[img]http://1.bp.blogspot.com/_z5MouOQ9zJU/T ... design.jpg[ /img]
Nisam mogla odoljeti
To je to.Mislim da je iza cijele stvari stoji američka kršćanska desnica koja ovo gura kao drugu opciju kad kreacionizam nije prošao.
OT: Sto sam starija to me takve stvari manje diraju. Nitko nije vrijedan mojih zivaca i zdravlja. Ako me vec netko uspije ispizditi, onda:
a) igram
b) citam nesto sto me zanima i odmah zaboravim na debilane.
Sreca da sam shvatila kako je ljudska glupost beskonacna i da budale ne mogu mijenjati. Promijeniti mogu samo sebe i svoje reakcije.
Sto te najbrze izbaci iz takta?
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: Pitaj me
nepravda i evo, ljudska glupost u kombinaciji s bezobrazlukom očito.
idemo pričat o pravom dizajnu. minimalizam i moderna u dizajnu interijera ili vintage stil?
idemo pričat o pravom dizajnu. minimalizam i moderna u dizajnu interijera ili vintage stil?
ex invalid_user
- Vox Feminae
- Postovi: 1495
- Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21
Re: Pitaj me
Prvo.
Bi li ubijala/mogla ubijati ljude kad ne bi bilo kaznjivo?
Bi li ubijala/mogla ubijati ljude kad ne bi bilo kaznjivo?
The eyes, chico, they never lie.