Pitaj me

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Pitaj me

Post Postao/la inani » 15 ožu 2016 19:45

Do sat vremena.

Koliko dugo se sminkas?
... :nesvjest:

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 15 ožu 2016 19:48

20-30 min.

jel ti duze traje oblacenje ili sminkanje? :D
...život je lijep... (:

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Pitaj me

Post Postao/la inani » 15 ožu 2016 19:54

Oblacenje.

Jel to cudno? :D
... :nesvjest:

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: Pitaj me

Post Postao/la Teich » 16 ožu 2016 00:30

nije.
ima li budnih?
Live your life be free U know U have it all.

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 16 ožu 2016 00:37

i budnih i bludnih :D

jesi ti bludna? : )
...život je lijep... (:

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la Lagadema » 16 ožu 2016 00:47

Ne, cedna sam ko casna sestra. Zivim u celibatu vec dugo :runaway:

Jesi ti bludna?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 16 ožu 2016 00:48

najbludnija od sve djece.

koliko imas godina?
...život je lijep... (:

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la Lagadema » 16 ožu 2016 00:54

24 ljeta :o

Zasto si jos budna?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 16 ožu 2016 00:55

zato sto nikad ne spavam prije 2,3 : )

a pilence malo.

odakle si?
...život je lijep... (:

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la Lagadema » 16 ožu 2016 00:59

Nisam ni ja, ali danas mi se spavalo a opet ne mogu zaspat :lol:

Ako sam dobro procijenila tvoju regiju, reci cu ti da sam iz iste :lol:

Moras li se ujutro rano ustat?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 16 ožu 2016 01:13

opa, sjever, jug, istok, zapad?

:D ne moram, spavati cu do 15h ;) osim ako netko ne dodje po mene i izvuce me na kavu
...život je lijep... (:

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la Lagadema » 16 ožu 2016 01:18

Zapad :lol:

Kako se osjecas kad se probudis u 15 sati?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: Pitaj me

Post Postao/la Teich » 16 ožu 2016 01:19

šizooo tu zavodis pilence a pitanje zaboravila postat :P
edit,,strgano umorno
hocemo ici sleep?
Live your life be free U know U have it all.

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Pitaj me

Post Postao/la shizika » 16 ožu 2016 01:30

ne zavodim nikog, ja sam zauzeta zena.
samo se volim pricuckati ; )

hocemo skupa ili ?
...život je lijep... (:

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 16 ožu 2016 08:19

..

Ides li redovito na sistematski?
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 16 ožu 2016 08:29

Svake godine negdje u ovo vrijeme ;)

Ja ću se vratiti malo na ona morbidna pitanja od jučer :).. recimo da se vratiš u prošlost i netko pred tebe stavi izbor-moraš ili smaknuti Nikolu Teslu prije svih njegovih otkrića ili 500 000 'običnih' smrtnika za koje ti osoba zagarantira da neće tijekom života ništa bitnije postići za opće dobro. Moraš donijeti odluku o nečijem smaknuću-što bi napravila tj. kog bi spasila?
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 16 ožu 2016 08:31

Boze.
Nikolu Teslu (bih smaknula)

Ti?
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 16 ožu 2016 08:35

Naravno da bih Nikolu Teslu ostavila živim :o
Gledala bih kvalitetu nečijeg doprinosa, ne kvantitetu :P


Još jednom u istom smislu- a da biraš između Nikole Tesle i 500 000 zatvorenika (ubojice, silovatelji i sl.), bi tvoj odgovor bio isti? :P
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 16 ožu 2016 08:41

A koji izumi su dovoljno vrijedan doprinos? Koliko djece je tih 500 000 proizvelo? Jesu i svi potomci bili jednako beznacajni?
To sto je Tesla izumio bi se naslo kad-tad..a sto ce nam uopce takav veliki tehnoloski napredak, ako smo po pitanju morala totalno zaostali

Ako pretpostavim da medju tih pola milijuna ljudi ima bar 1000 postenih, moralnih, onda bih opet spasila pola milijuna ljudi.

Bi li radije svojim rukama ubila mladog Teslu ili anonimno (ne znas u sto ce se razviti) dijete od godinu dana?
Desert je visnjica :(

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Malory » 16 ožu 2016 08:47

Dobro jutro morbidni narode. :D

Za Teslu znam u šta će se razviti? Ako znam, onda bih ubila dijete od 1 godine.

Bi li djetetu mogla dati nekakve opijate u čaj ako ne prestaje plakati?

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 16 ožu 2016 08:51

Dijete :/
Ovak ja to gledam-smrt je nešto prirodno i nešto se svima dešava, ne možeš ju izbjeći i samim time vrijednost života nije puko održanje života već održanje vrijednosti koje kroz taj život netko može očitovati. Iz te perspektive život nekog pozitivca mi je vrijedniji od života nekog zločinca. Na isti način mi je život nekog genijalca koji će svojim doprinosima cijelom čovječanstvu donijeti nešto dobro i nekakvu vrijednost vrijedniji od mog života ili života ostalih običnih smrtnika :P Jer je on u mogućnost kroz život manifestirati neke stvari koje ostali nisu. To ne znači da obezvrijeđujem živote ostalih :), al ne vidim ni vrijednost u samom produljenju života već u onim stvarima koje život čine boljim.
Moral nije baš apsolutna kategorija, meni je očito moranije ostaviti jednog genijalca na životu nego npr. milijun zločinaca, vjerujem da se mnogi ne bi složili. :P

Evo nešto malo lakše..Marvel ili DC? :P

Mislim da ne bih ..jutro i tebi :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 16 ožu 2016 08:55

Kad sam spomenula moral, nisam cak mislila na tebe sad, nego na cjelokupno drustvo. Na tom materijalnom planu smo kao jako napredni, a onda velika vecina na dnevnoj bazi prihvaca nepravdu. Bas me briga za izmjenicnu struju..da mogu postici da ljudi postanu pravedni i blagi pobila bih osobno tih tvojih 500 000. A onda sebe :D

Marvel

Koja bolest ti se cini najgora?
Desert je visnjica :(

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Malory » 16 ožu 2016 09:16

Marvel > DC morala sam :D

Uf, puno bolesti. Svakakvi karcinomi koji te ne pozderu odmah nego patis na morfiju i umires. Uz to, psihicke bolesti kao sizofrenija. Kad razmisljam o takvim ogavstinama, odmah mi kroz glavu prodje eutanazija.

Jesi li za ili protiv? Objsni.

edit: @Megan - i ona bolest kad ti je srce velicine grozdjice. :D

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la megan » 16 ožu 2016 09:21

:lol:

Za eutanaziju sam.. ako je osoba ciste svijesti ili nepovratno besvjesna, pati, ne zeli vise zivjeti, i nema nade za oporavak :)

Sto mislis, tko je izgradio piramide? :D
Desert je visnjica :(

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Malory » 16 ožu 2016 09:29

Alieni naravno. :D

Sto mislis o inteligentnom dizajnu?

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Andain » 16 ožu 2016 12:38

slika
Nisam mogla odoljeti :D

Mislim da je iza cijele stvari stoji američka kršćanska desnica koja ovo gura kao drugu opciju kad kreacionizam nije prošao.


Kak ti prolazi dan? ;)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kroacija » 16 ožu 2016 12:42

sve je bilo mirno i normalno dok mi se nije javilo jedno đubre od osobe. moram nabavit nekog da mi se javlja na telefon, ja sam pretemperamentna za ovakve ljude.

kako se najbolje smiriš kad ti netko digne živce, odnosno kako hendlaš situacije nepravde i ljudskog besramlja koje se dotiču tebe?
ex invalid_user

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me

Post Postao/la Malory » 16 ožu 2016 12:53

Andain je napisao/la:[img]http://1.bp.blogspot.com/_z5MouOQ9zJU/T ... design.jpg[ /img]
Nisam mogla odoljeti :D
:lol: :lol:
Mislim da je iza cijele stvari stoji američka kršćanska desnica koja ovo gura kao drugu opciju kad kreacionizam nije prošao.
To je to.

OT: Sto sam starija to me takve stvari manje diraju. Nitko nije vrijedan mojih zivaca i zdravlja. Ako me vec netko uspije ispizditi, onda:
a) igram
b) citam nesto sto me zanima i odmah zaboravim na debilane.

Sreca da sam shvatila kako je ljudska glupost beskonacna i da budale ne mogu mijenjati. Promijeniti mogu samo sebe i svoje reakcije.

Sto te najbrze izbaci iz takta?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pitaj me

Post Postao/la Kroacija » 16 ožu 2016 13:02

nepravda i evo, ljudska glupost u kombinaciji s bezobrazlukom očito.

idemo pričat o pravom dizajnu. minimalizam i moderna u dizajnu interijera ili vintage stil?
ex invalid_user

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: Pitaj me

Post Postao/la Vox Feminae » 16 ožu 2016 13:13

Prvo.

Bi li ubijala/mogla ubijati ljude kad ne bi bilo kaznjivo?
The eyes, chico, they never lie.

Zaključano