Da mozes napraviti upgrade intelekta ili izgleda, sto bi izabrala?
Pitaj me
- tratinčica
- Postovi: 1902
- Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
Ne znam, ali moja vegetira skoro cijeli dan. 
Da mozes napraviti upgrade intelekta ili izgleda, sto bi izabrala?
Da mozes napraviti upgrade intelekta ili izgleda, sto bi izabrala?
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Ne bi nicega, zadovoljna sam sobom u svakom pogledu
Jesi li zadovoljna sobom?
Jesi li zadovoljna sobom?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
- tratinčica
- Postovi: 1902
- Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
Da
Sto nikako ne bi mogla raditi (posao)?
Sto nikako ne bi mogla raditi (posao)?
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Ne bi mogla bit doktor.
Bi li mogla radit sa djecom?
Bi li mogla radit sa djecom?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
Re: Pitaj me
nizak. nekad promoci.
tvoj prag boli?
tvoj prag boli?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
-
Faith123
- Postovi: 1232
- Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Nisam...crknite svi hahaha.. Ko pusi nastavit ce da pusi s tim i bez tog...amen
Gledas ljubav na selu?
Gledas ljubav na selu?
Privilegirana
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
Nijedno.
Koji planet ti je najzanimljiviji?
Koji planet ti je najzanimljiviji?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
pluton, podsjecam me na plutona iz crtaca.
da li volis crol?
da li volis crol?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
Re: Pitaj me
volem. <3
čitaš crol portal?
čitaš crol portal?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
- zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Re: Pitaj me
yap, nekada mi promaknu neki clanci, ali citkaram
kada kayes volem , da li je to zato sto ti je lakse, jer te je sramota reci volim? inace...
kada kayes volem , da li je to zato sto ti je lakse, jer te je sramota reci volim? inace...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
Re: Pitaj me
Ne govorim "volem".
Što je tvoj guilty pleasure?
Što je tvoj guilty pleasure?
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."
- Hidden_soul
- Devil in details
- Postovi: 4982
- Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: On stranger tides
Re: Pitaj me
Kad sam loše volje, slušam Magazin. To sve govori, stat ću tu 
Teorije zavjere - vjeruješ u neku, sve ignoriraš ili čitaš radi razonode?
Teorije zavjere - vjeruješ u neku, sve ignoriraš ili čitaš radi razonode?
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."
Re: Pitaj me
joj nemam baš živaca za čitanje istih, potroši mi ih čitanje ovih zavjera koje nam tu svako malo nabaci Andain. 
recimo da ti tamo neki pravnici u ovom trenutku jave da imaš bogatu pratetu koja živi u Austriji. u mladosti je se odrekla obitelj jer je lezbijka. nitko dalje nije nikad pričao o toj teti, čak ni tvoji roditelji nisu znali da je postojala.
teta je bila presretna kad je doznala da ima pranećakinju u Hrvatskoj koja je po svemu sudeći liberalnih stavova. zna to jer je unajmila privatne istražitelje da prekopaju malo tvoj život. teta ti je jako bogata i sluti da neće dugo živjeti a želi svoje pare utrošiti dobro. nudi da ti otvori zakladu koja će ti 10 godina financirati studij medicine, uz dobar popratni đeparac i pokrivene troškove života. smiješ pasti dvije godine. ako nakon 10 godina budeš diplomirala medicinu i upisala dalje neku specijalizaciju ide ti cijelo tetino nasljedstvo, 2 stana u Beču, imanje na selu i stotinjak tisuća eura keša.
bi li pristala odustati od svog sadašnjeg posla i upisati odmah medicinu?
recimo da ti tamo neki pravnici u ovom trenutku jave da imaš bogatu pratetu koja živi u Austriji. u mladosti je se odrekla obitelj jer je lezbijka. nitko dalje nije nikad pričao o toj teti, čak ni tvoji roditelji nisu znali da je postojala.
teta je bila presretna kad je doznala da ima pranećakinju u Hrvatskoj koja je po svemu sudeći liberalnih stavova. zna to jer je unajmila privatne istražitelje da prekopaju malo tvoj život. teta ti je jako bogata i sluti da neće dugo živjeti a želi svoje pare utrošiti dobro. nudi da ti otvori zakladu koja će ti 10 godina financirati studij medicine, uz dobar popratni đeparac i pokrivene troškove života. smiješ pasti dvije godine. ako nakon 10 godina budeš diplomirala medicinu i upisala dalje neku specijalizaciju ide ti cijelo tetino nasljedstvo, 2 stana u Beču, imanje na selu i stotinjak tisuća eura keša.
bi li pristala odustati od svog sadašnjeg posla i upisati odmah medicinu?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Pitaj me
Ne.
Jel ti ikad bilo muka od vožnje javnim prijevozom (na kopnu)?
Jel ti ikad bilo muka od vožnje javnim prijevozom (na kopnu)?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
Re: Pitaj me
Odavno se nisam vozila javnim prijevozom. Mislim da nije.
Putujes li nekamo za vikend?
Putujes li nekamo za vikend?
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
Nope,doma sam sa svojima. 
Koliko si bliska s mamom?
Koliko si bliska s mamom?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
Re: Pitaj me
Bliska sam,no tata mi mentalno vise pase.
Kakav je tvoj odnos sa roditeljima?
Kakav je tvoj odnos sa roditeljima?
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
Super sam bliska s mamom. 
Jel bi voljela imati dijete jednog dana?
Jel bi voljela imati dijete jednog dana?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
Re: Pitaj me
Tesko pitanje. Mislim da necu roditi,no ako se partnerica i ja usuglasimo sve je moguce. Trenutacno nije na listi prioriteta.
Imas neki plan za Novu?
Imas neki plan za Novu?
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: Pitaj me
Nope,ja to u zadnji cas.
A ti?
A ti?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
Re: Pitaj me
I ja. Nadam se da necu raditi,da cemo imati neki kucni tulum i da cu opet super ispeci svinjetinu. 
Koji ti je desert najdrazi?
Koji ti je desert najdrazi?
Re: Pitaj me
uh tesko se odluciti. ajmo rec japanski vjetar.
os me zvat na tulum?
os me zvat na tulum?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: Pitaj me
Ocu. 
Probude li te smetlari kad kupe smece?
Probude li te smetlari kad kupe smece?
- tratinčica
- Postovi: 1902
- Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
Ne. Probudi me zujanje muhe, ali ne i smetlar koji mi skoro pod prozorom stane. Nije mi jasna ta logika, ali eto.
Sto najcesce doruckujes?
Sto najcesce doruckujes?
Re: Pitaj me
kasu od voca i zobenih.
koliko te u snu ometa spavanje pored nekoga?
koliko te u snu ometa spavanje pored nekoga?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
-
Faith123
- Postovi: 1232
- Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Pitaj me
Ne ometa ...al kad vristim i skacem ometan ja njih hahaha
Bojis se potresa?
Bojis se potresa?
Privilegirana
- tratinčica
- Postovi: 1902
- Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me
od kad je prestao biti iznimka na našim prostorima, da, malo.
za koliko novaca bi se prijavila na farmu?
za koliko novaca bi se prijavila na farmu?