Kako se u ovom trenutku osjećate??

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la call_me » 23 ruj 2010 21:32

petak...petak...lalalalalalala....petak...petak... :plese: tortura ce trajat samo 1 dan. a onda je vikend. i onda jos samo 2 tjedna i skida mi se s kurca :plese:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jpeg » 23 ruj 2010 22:02

cekam. cekam. sjedim u patikama i cekam.

Avatar
Samantha
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 stu 2008 18:37
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Samantha » 25 ruj 2010 17:57

zaraženo prehladom -.-

Avatar
mrvica
Postovi: 655
Pridružen/a: 14 lip 2010 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la mrvica » 25 ruj 2010 19:37

imam upalu oka..prvi put u životu :luda:
slika

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 25 ruj 2010 19:39

boli ko sam vrag. :/ ali to nije sve.
ex invalid_user


Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la inani » 25 ruj 2010 22:21

prezderano, i jos uvijek sam gladna.
... :nesvjest:

Avatar
Mina
Postovi: 179
Pridružen/a: 03 sij 2009 23:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u creatinu

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Mina » 25 ruj 2010 22:21

umorna sam ovi put me ošamutio totalka
ah Faith mi je zauzeto jebiga..

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la roadkill » 25 ruj 2010 22:38

nasmijano.

"cirkonici" :D
bring your mind into my head...

NiceGirl

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la NiceGirl » 26 ruj 2010 13:42

zna koja masirat? ledja me bole.

Avatar
mrvica
Postovi: 655
Pridružen/a: 14 lip 2010 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la mrvica » 26 ruj 2010 14:00

NiceGirl je napisao/la:zna koja masirat? ledja me bole.
znam ja...al neznam kak to napravit na daljinu :D
slika

NiceGirl

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la NiceGirl » 26 ruj 2010 19:20

mrvica je napisao/la:
NiceGirl je napisao/la:zna koja masirat? ledja me bole.
znam ja...al neznam kak to napravit na daljinu :D
telepatijom ;)

Avatar
mrvica
Postovi: 655
Pridružen/a: 14 lip 2010 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la mrvica » 26 ruj 2010 19:36

NiceGirl je napisao/la:
mrvica je napisao/la:
NiceGirl je napisao/la:zna koja masirat? ledja me bole.
znam ja...al neznam kak to napravit na daljinu :D
telepatijom ;)
ee da to mogu posao bi mi cvijetal :D
slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la ariadne » 27 ruj 2010 21:10

apsolutno beskorisno
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 27 ruj 2010 21:14

presretno :) :) volim svoje frendove.
ex invalid_user

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la call_me » 27 ruj 2010 22:09

odgovor na to pitanje uvijek ovisi o nekim drugim ljudima. ponekad naprosto izbezumljeno.

Avatar
real8me
Postovi: 771
Pridružen/a: 29 ruj 2009 17:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: na pola brda

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la real8me » 28 ruj 2010 08:54

ko brod kojeg napuštaju miševi..

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la phos » 28 ruj 2010 09:11

sada dobro
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jane connor » 28 ruj 2010 12:28

totalno sjebano...budna sam od 6 ujutro jučer...meni je svo ovo jedno te isti dan...i sve je bilo jebeno predivno do prije pola sata... just get the fuck away from me
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Mia. » 28 ruj 2010 21:16

sjebano.
Stay tuned.

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la inani » 28 ruj 2010 21:41

cak i dobro s obzirom da sam cijeli dan na nogama i da me ceka naporan tempo do kraja tjedna.
... :nesvjest:

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jane connor » 29 ruj 2010 10:51

like all hell is breaking loos!
this shit is going down today...pa tko živ tko mrtav!
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la rainbow » 29 ruj 2010 11:10

besna-koža mi tesna

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la roadkill » 29 ruj 2010 12:49

naguzeno. :D
bring your mind into my head...

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la phos » 29 ruj 2010 13:35

cudesno
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la ticklebook » 29 ruj 2010 14:19

Čerečeno.
3 deadlinea, 100 sitnica za obaviti.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 29 ruj 2010 19:12

bolno. jedva cekam doma ispod dekice i pred film.
ex invalid_user

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la call_me » 29 ruj 2010 19:23

hladno mi je. jebote hotel kojeg placam ko sv petar kajganu u kojem se smrzavam sjedeci u tenisicama u sobi.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 29 ruj 2010 19:24

i meni je hladno :o ali iz usta zato rigam vatru :D
ex invalid_user

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la call_me » 29 ruj 2010 19:28

jesi personificirana ili ti je nesto? :)

Odgovorite