Kako se u ovom trenutku osjećate??
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
petak...petak...lalalalalalala....petak...petak...
tortura ce trajat samo 1 dan. a onda je vikend. i onda jos samo 2 tjedna i skida mi se s kurca 
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
cekam. cekam. sjedim u patikama i cekam.
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
zaraženo prehladom -.-
- Mina
- Postovi: 179
- Pridružen/a: 03 sij 2009 23:54
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: u creatinu
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
umorna sam ovi put me ošamutio totalka
ah Faith mi je zauzeto jebiga..
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
znam ja...al neznam kak to napravit na daljinuNiceGirl je napisao/la:zna koja masirat? ledja me bole.

-
NiceGirl
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
telepatijommrvica je napisao/la:znam ja...al neznam kak to napravit na daljinuNiceGirl je napisao/la:zna koja masirat? ledja me bole.
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
ee da to mogu posao bi mi cvijetalNiceGirl je napisao/la:telepatijommrvica je napisao/la:znam ja...al neznam kak to napravit na daljinuNiceGirl je napisao/la:zna koja masirat? ledja me bole.

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
apsolutno beskorisno
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
odgovor na to pitanje uvijek ovisi o nekim drugim ljudima. ponekad naprosto izbezumljeno.
- real8me
- Postovi: 771
- Pridružen/a: 29 ruj 2009 17:39
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: na pola brda
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
ko brod kojeg napuštaju miševi..
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
sada dobro
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- autor nepoznat
Ružna, ali glupa

imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- jane connor
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
totalno sjebano...budna sam od 6 ujutro jučer...meni je svo ovo jedno te isti dan...i sve je bilo jebeno predivno do prije pola sata... just get the fuck away from me
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!
Don't just think,FIGHT!
- inani
- Postovi: 6225
- Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Zgb
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
cak i dobro s obzirom da sam cijeli dan na nogama i da me ceka naporan tempo do kraja tjedna.
... 
- jane connor
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
like all hell is breaking loos!
this shit is going down today...pa tko živ tko mrtav!
this shit is going down today...pa tko živ tko mrtav!
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!
Don't just think,FIGHT!
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
besna-koža mi tesna
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
cudesno
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- autor nepoznat
Ružna, ali glupa

imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- ticklebook
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Svemir
- Kontakt:
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Čerečeno.
3 deadlinea, 100 sitnica za obaviti.
3 deadlinea, 100 sitnica za obaviti.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
bolno. jedva cekam doma ispod dekice i pred film.
ex invalid_user
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
hladno mi je. jebote hotel kojeg placam ko sv petar kajganu u kojem se smrzavam sjedeci u tenisicama u sobi.
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
i meni je hladno
ali iz usta zato rigam vatru 
ex invalid_user
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
jesi personificirana ili ti je nesto? 