Kako se u ovom trenutku osjećate??

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Gost

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Gost » 09 lip 2010 09:30

Bezbrižno. :kava:

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Mia. » 09 lip 2010 14:16

Mislim da je prava riječ za moje trenutno stanje...
...SAVRŠENO.
Uzeh si godišnji i brojim presitno do Harter´ce.
Jao.
Stay tuned.

Avatar
LoveAngel
Postovi: 624
Pridružen/a: 21 pro 2009 16:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la LoveAngel » 09 lip 2010 20:42

uh,pregazeno...eh,kad idem shoppingirat zajedno sa svojim pms-om :nah: ...

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Soopertrack » 09 lip 2010 20:51

nafiksano lakom, uskoro pripito
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 09 lip 2010 21:00

pitaj ju i salate usput da ti nabere opet :D

ont_ trebam masazu. :/
ex invalid_user

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Soopertrack » 09 lip 2010 21:04

:lol: najbolja gazdarica ikad.
dobila sam pivo :)
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 09 lip 2010 21:05

onakvu radisnost jos nisam vidjela :o
ex invalid_user

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Soopertrack » 09 lip 2010 21:10

'predanost poslu' :D
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 09 lip 2010 21:11

nisam uhvatila, jel ti se obraca sa "zlato"? :D

ont_ gladno. idem glođat napolitanku. ke.
ex invalid_user

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Soopertrack » 09 lip 2010 21:13

:lol:
između ostalog, kaj oćeš :p

top. čaša vina za laku noć
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Avatar
Uliana
Postovi: 1325
Pridružen/a: 21 pro 2008 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Uliana » 09 lip 2010 21:36

još jedan kg lakša
Idem trenutak samo, popravit šminku malo!!

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la roadkill » 09 lip 2010 22:43

zajebano.
bring your mind into my head...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 10 lip 2010 02:08

uzasno cuddly.
ex invalid_user

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jpeg » 10 lip 2010 14:07

pospano

Avatar
hepihipos
Postovi: 80
Pridružen/a: 27 sij 2010 11:54

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la hepihipos » 11 lip 2010 14:35

zahvalno :kiss5:

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Peglam_subotom » 11 lip 2010 18:59

Odlično! 300 kn dnevnice mi je odlično sjelo.... :aha:
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la roadkill » 11 lip 2010 19:04

:D Gdje ste isli?
bring your mind into my head...

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Peglam_subotom » 11 lip 2010 19:07

Ozalj i Krašić. Mislim, trebala je dnevnica biti 170kn. :D Tak su mi barem rekle tičerice. :D
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

v i t a

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la v i t a » 11 lip 2010 19:07

cijelo popodne provedeno na Kupi sa frendovim , a i ljepu
bojicu sam uhvatila :ura:

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la roadkill » 11 lip 2010 19:09

Peglam_subotom je napisao/la:Ozalj i Krašić. Mislim, trebala je dnevnica biti 170kn. :D Tak su mi barem rekle tičerice. :D
dobit ces i tu.
bring your mind into my head...

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Peglam_subotom » 11 lip 2010 19:10

Onda smo se mi mimoišle.... :D
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
real8me
Postovi: 771
Pridružen/a: 29 ruj 2009 17:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: na pola brda

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la real8me » 11 lip 2010 20:56

glupo.. eto tako..

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la roadkill » 11 lip 2010 22:40

weird. crappy. nesto u tom rangu.
bring your mind into my head...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 11 lip 2010 23:22

kinda missing just to hear from someone.
sleepy as well.
a bit needy.
hungry too.
:piggy:


grozna sam za uzdrzavanje :sorry:
ex invalid_user

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Ameli » 11 lip 2010 23:49

umorno, al zadovoljno..

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la jpeg » 12 lip 2010 00:12

invalid_user je napisao/la:kinda missing just to hear from someone.
sleepy as well.
a bit needy.
hungry too.
:piggy:


grozna sam za uzdrzavanje :sorry:
:tjesi:

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Zita » 12 lip 2010 17:46

hepi. hvala djelatnicima u konzumu koji su mi izasli u susret
znam da vam je posao koma i unatoc svemu i svima sa kojima se susrecete znate biti predivni :ruza:
Measure of a woman is her sense of humor

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Ameli » 12 lip 2010 22:41

pobogu zacorila sam uz crol( valjda na minut)..umorna idjen spat :visi:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Kroacija » 13 lip 2010 12:38

:aha:
ex invalid_user

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Peglam_subotom » 13 lip 2010 15:56

:ura:
Još samo jedan tjedan torture! I još k tome, cijeli tjedan skraćena nastava.... :D
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Odgovorite