Kako se u ovom trenutku osjećate??
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
ja ti mirisem i kroasane i slance, nisam bas mjerodavna.
ex invalid_user
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
-
backspace
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
ssuper sada.. no rasturilo me danas, fino sam se navaljala po krevetu, stiskala medu, peso plišani je očito dobio noge i nestao momak negdje, pa je izbjegao sudbinu mede koji sada ima novu građu: pješčani sat komada jedan
i nešto veće, buljavije oči 
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
ovo valjda mogu pitat samo ovdjebackspace je napisao/la:ssuper sada.. no rasturilo me danas, fino sam se navaljala po krevetu, stiskala medu, peso plišani je očito dobio noge i nestao momak negdje, pa je izbjegao sudbinu mede koji sada ima novu građu: pješčani sat komada jedani nešto veće, buljavije oči
ot...o jebemti zavisne i nezavisne i intervenirajuce varijable i probleme istrazivanja. kojim se ja pizdarijama drkam usred ljeta
-
backspace
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
o tuko tuljava!
ne nisam.. drkala na niš i o ništa. bubalo me i medo je bio jedini kojeg sam time htjela zamarat, pa sam ga tako... malo grublje grlila
call me, treba tebi žemska podhitno, rekla bih ja
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Hahahaha 
pa.. s obzirom na okolnosti, dosta dobro se držim
pa.. s obzirom na okolnosti, dosta dobro se držim
- Hidden_soul
- Devil in details
- Postovi: 4982
- Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: On stranger tides
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Okupana, cista i mirisljava, pospana i izmrvcarena, paradiram u svojoj novoj trenirci i sva sam si kul.
Dobro, ja nisam kul, kul je trenirka... Sad cu malo ubijat ljude po multiplayeru ili pogledat sto nekvalitetno na tv-u i ici spavati.
Moja uzaludna egzistencija se nastavlja.
Dobro, ja nisam kul, kul je trenirka... Sad cu malo ubijat ljude po multiplayeru ili pogledat sto nekvalitetno na tv-u i ici spavati.
Moja uzaludna egzistencija se nastavlja.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."
-
concrete_girl
- Postovi: 66
- Pridružen/a: 30 srp 2010 21:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: Solo
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Kako sam se našla u tome.Hidden_soul je napisao/la:Okupana, cista i mirisljava, pospana i izmrvcarena, paradiram u svojoj novoj trenirci i sva sam si kul.
Dobro, ja nisam kul, kul je trenirka... Sad cu malo ubijat ljude po multiplayeru ili pogledat sto nekvalitetno na tv-u i ici spavati.
Moja uzaludna egzistencija se nastavlja.
I get the best feeling in the world when you say hi or even smile at me because I know, even if its just for a second, that I've crossed your mind. [/size]
- LoveAngel
- Postovi: 624
- Pridružen/a: 21 pro 2009 16:18
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
fali mi njeznosti....topli zagrljaj bio bi dovoljan 
- Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
nikad nisam voljela bit solo u stanu
Measure of a woman is her sense of humor
-
cruisegirl
- Postovi: 716
- Pridružen/a: 30 lip 2008 20:31
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: split
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
umorno, preforsirano, hepi 
-
concrete_girl
- Postovi: 66
- Pridružen/a: 30 srp 2010 21:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: Solo
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
također ^^LoveAngel je napisao/la:fali mi njeznosti....topli zagrljaj bio bi dovoljan
I get the best feeling in the world when you say hi or even smile at me because I know, even if its just for a second, that I've crossed your mind. [/size]
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
backspace je napisao/la:pa sam ga tako... malo grublje grlila![]()
aha, jebu me varijable, to je. ok.
ot...to je.
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
nestrpljivo iscekujem sutrasnji dan.
edit: naravno, mozda i poginemo negdje.
edit: naravno, mozda i poginemo negdje.
bring your mind into my head...
- jane connor
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
digla mi je tlak s takvom lakoćom da sam ju skoro sterala u K 
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!
Don't just think,FIGHT!
-
Blue3Eyes
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
izvoli -LoveAngel je napisao/la:fali mi njeznosti....topli zagrljaj bio bi dovoljan
-
cruisegirl
- Postovi: 716
- Pridružen/a: 30 lip 2008 20:31
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: split
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
opet mi sve prolazi kroz glavu...pitam se je li se to stvarno meni dogodilo?! vec dva miseca od novog rodjendana...zahvalna za novu sansu!
- Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
kak je to slatkoReaTM je napisao/la:Najsuperduper!
Danas mi se vraća!
ot: otvaram oci
Measure of a woman is her sense of humor
-
jabooka
- Postovi: 4942
- Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: na stolici
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
zedno za pluditi i pusi mi se. ali mi je tesko napraviti ta 7 koraka.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.
- ticklebook
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Svemir
- Kontakt:
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher
- Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
sokirano 
nisam to ocekivala :zijev:
nisam to ocekivala :zijev:
Measure of a woman is her sense of humor
- ticklebook
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Svemir
- Kontakt:
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
bomba
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher
